Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • repcak.petr
    to snad by byl lepší sniper *2*
  • Paul_cz
    Vypadá to skvěle a tenhle styl marketingu je taky supr.
  • Ok odskočím si sem a pak hurá zpátky do multáku v DS
    • do jakyho multaku? To ze stojis na moste, davas invade a otravujes ostatni lidi nebo si sumonujes dalsi paka stojici na moste? Multak jak prase no. Viditelne nemas co delat.
  • Keyz
    Pohyb vypadá lépe oproti DS, to samé kamera.
    • Malleth
      Me tu prijde pohyb extreme pomalej a neohrabanej a to i bez armoru
      • Draken69CZ
        Tak to asi koukáme oba na jiný video, tady ten pohyb je dost boostlej oproti DS, je to svižnější čekal jsem že musí každou chvilkou vzlétnout.
        • Malleth
          Hrál sem to na gamescomu a prislo mi to jak ds v polovicni rychlosti
          • Draken69CZ
            Hodnotím podle videa a tam mi to zpomaleně nepřijde, no uvidím až si to zkusím.
    • TheGGG
      ale stylizace, nad tím každý fanoušek dark fantasy zapláče *6*
      • Ne kazdy je stejneho nazoru jako ty :)
  • kalousek
    Vykradačka Dark Souls s infantilní pohádkovou grafikou. No uvidíme.
    • Veskoslav
      No naklikej si, hlavně nenápadně.
    • Co by jsme taky mohli čekat od Kalouska? *15*
    • Draken69CZ
      Jako kdyby Dark Souls byl originál *7*
      • Malleth
        A ne snad?
        • Draken69CZ
          Je tam přiznaná inspirace Dark Souls já s tím problém nemám, to by jsi pak mohl napsat skoro o každé hře, že je to sprostá kopie nějaké dřívější hry které je to nejvíce podobné.
          • Malleth
            I v dnesni dobe vznikaj zcela originalni hry. Inspirace neni nic spatnyho, ale je dulezity mit oproti originalu neco navic, neco co te odlisi.
            Lords of the fallen se podle mohli odlisit vic. Udelat treba rychlejsi vic arkadovy souboje, pridat splhani nebo stealth prvky...
            • Malleth
              Me nevadi, ze DS kopiruje. Kdyz uz kopirovat, tak neco kvalitniho. Pokud to bude jako celek fungovat, budu rad, ale mam pocit ze to skonci nekde na pul cesty
            • Veskoslav
              Stealth prvky v rubačce typu DS? Opravdu? Když by byly arkádovější souboje, zase někdo řekne, že je to kopírka DarkSiders atd. atd....Tohle je donekonečna opakovaný kruh. Pakliže nabídne tato hra skvělou hratelnost, většině bude naprosto jedno, že dřív bylo nějaké DS. Stejně mu to lidé jako ty budou vyčítat až do konce světa, že se inspiruje DS.
  • tu hru dela City Inetactive nejhorši vyvojarska firma na svete udelali ty nejhorši a nejošklivejši hry
    • misho8723
      Nie je hlavným štúdiom pracujúcim na tejto hre Deck13 Interactive a s CI len spolupracujú na niektorých veciach?
      • Ano, je to tak, dělá to hlavně Deck13 a podle všech videí a podle ohlasů veteránu DS (Lobos,ENB,Vaati,...) by to mohlo klapnout. To že to je klon DS je jen dobře :-D Jediná škoda, že to nemá multiplayer, invaze mi budou chybět.
    • Draken69CZ
      No tak časy se mění :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit