Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Mato1987 opět se zase dohaduješ s primitivy co si jen umí naklikat aby podložily své nezměrné tvrzení... fakt ztráta času i energie.

    Anonymové bohužel kazí tenhle web, nejenom kvůli narážkám ale i naklikáváním. ( kolik registrovaných si naklikává... až na pár vyjímek. ) Ubohost.
    • Ty jsi registrovaný a stejně jsi blb co 98% věcí ani nechápe. *7*
      • Jack1947
        *7*
  • ctu tady dobre ze nekdo chvali zvuk zbrani? upadl na hlavu? vzdyt zni vsechny stejne. a pak se tu jeste doctu ze metro je nuda, no ja nevim podle me je metro nejlepsi fps za posledni dobu. tady jde krasne videt co za lidi hraje cod, jednodusi lide. nic proti bavi vas to ok ,ste vlatne stastni lide kterym staci malo.
    • TheGGG
      tak já nevím, hrál jsem první díl metra, v jedný přestřelce jsem střelil týpka broksnou a on si toho ani nevšimnul. Stejný jak Stalker nebo první crysis. Hra kde řadovej panák vydrží dva zásobníky je docela úsměvná. Naštěstí v metro LL a dalších dílech crysis už bylo všechno OK.
      • jo sem myslel metro ll, malo ktero hru uz dneska hraju podruhy a metro ll sem dohral dvakrat. jednou na normal a podruhy na ranger mod, a razem z toho byla uplne jina hra. tohle ti proste cod nenabidne.
        • TheGGG
          Metro LL je tak o 60% lepší než první díl, to je pravda. Bohužel já jsem víc na military sci-fi (hry, knížky atd.) než na post apo. Každopádně v druhým metru už se to s bolševíkama a náckama taky slušně mlelo.
      • to jsi to asi hrál na easy, v Metru čim lehčí obtížnost tím víc nepřatelé vydrží
        • TheGGG
          Tak na easy jsem to nehrál, všechny hry hraji na normal, abych měl při hraní čas jíst nachos a pít BSko. Metro 2033 špatný nebylo, ale ta uchylka PCčkářů milovat hry, kde je třeba vystřílet dvacet ran na jednoho řadovýho vocasa je směšná.
          • na normal pořád ještě vydržej dost, chce to na hard nebo survival, píšu to proto že dost lidí neví že Metro má tenhle divnej systém obtížnosti kdy se snižuje výdrž nepřátel a hráče se zvyšující se obtížností
            • TheGGG
              To jako fakt? Já myslel že trolluješ. Jestli je to pravda, tak je to pořádně kret*nskej systém. Asi si to budu muset zahrát ještě jednou na těžší obtížnost.
            • tvůj názor pro mě není směrodatný
            • He7he
              Ale nesnižuje to nudu, bohužel.
  • Veskoslav
    Jinak pokud máte problém s procesorem, že Vám hlásí, že není podporovaný, tak už vyšel crack, který to obchází.
    • maros.goc
      :D :D :D
    • Mato1987
      Ešte sa tým pochvál ty zatrpknutý šašo, taký banán by som ti naparil až by si sčernal.
      • Veskoslav
        Až na to ty debilní pako mám legální hru k dispozici. Toto je jenom pro ty, co nemají "správný" procesor. To že tvůj pidimozeček nechápe, to je druhá věc.
        • Mato1987
          Klameš, klameš až sa za tebou práší, ináč ako dobre sa ti hraje dota 2?
          • Veskoslav
            Potom, co jsi za sra*ky napsal dole, tak si tě zařazuji po bok he/he a spol. Nemá cenu se s tebou bavit. Navíc, co má společného Dota z CoD mi zcela uniká.
            • Mato1987
              Veď ale o tom je tu táto diskusia, nie o cracku, pre tých, ktorý nespĺňajú minimálne požiadavky pre hru.
              a vesnickoslav, práveže naopak, hlúpeho zo seba robíš práve ty, vlastne ty ani nemusíš *2*
            • Ja ted nemluvim o tom jestli si tu hru stahnul nelegalnim zpusobem nebo ne ale o tom CPU cracku.
              To jestli si hru stahnul nebo ne je mi uplne volny.
            • Veskoslav
              Dělej ze sebe dál hlupáka;)
            • Mato1987
              Ale no, veď je viac než zrejmé, źe hru stiahol nelegálnym spôsobom, na čo sa tu hraješ.
            • Vsechny jeho prispevky cist nemusis ale obvinovat a nadavat za neco co neudelal taky ne.
              Napises totalni blbost a misto abys stahnul vocas a priznal ze jsi proste napsal blbost tu zacnes kopat kolem sebe jak petilety detsko.
            • Mato1987
              Ideš stále hlbšie a hlbšie, nevadí, pokračuj ďalej :)
            • Veskoslav
              No od slovenského Jacka, co nevidí rozdíl mezi klasickým crackem a tím, co opravuje lenost tvůrců, to opravdu sedí.
            • Mato1987
              Tak to by si ma teda úplne zdevastoval, keby si mi niečo také vrcholne inteligentné napísal. Ináč kde si čo písal môj, že ako si sa k hre dostal? to mám sledovať každý jeden tvoj negativistický výlev a komentár na games.cz aby som sa to dozvedel? *15* Aj tak táraš a fabuluješ piatu cez deviatu.
            • Veskoslav
              Sice už jsem včera psal, jak jsem se dostal ke hře, ale evidentně tvůj pidimozeček bude stále mlít to samé. Mimochodem řekni mi, co je špatného na cracku, co opravuje "nevhodné" procesory? Ten crack ti neumožní spustit nelegálně staženou hru. To jenom tak na okraj. A kdybych tě chtěl urážet, tak tě pošlu někam do horních uher.
            • Mato1987
              Ajáj, asi som trafil klinček po hlavičke, keď sa už uchyluješ k urážkam. mimochodom píše sa "s" nie "z", ale to ťa v tom závale hnevu asi ani nejako hlbšie nezaujímalo. Hru si si nelegálne stiahol ale odvažuješ sa ju aj napriek tomu kritizovať, je mi z teba na zvracanie.
      • Magister_Peditum
        Nechápu za co? Že někdo opravil chybu vývojářů? Vždyť neříká, že si stáhnul celou hru... *7*
        • Mato1987
          Tak tomu neverl, taký zatrpknutý krypel by peniaze za cod hru nemínal, ti garantujem, že si hru nelegálne stiahol.
          • no a co tak si to stahl, vyhodit za tohle prachy uz chce fakt odvahu. ty si asi v zivote nic nestahl co? ja stahuju na zkousku bezne, treba ghost sem stahl hral 30 min. a letelo to z disku a usteril sem penize a i svoje zdravi, protoze dat za takovou hru pres litr to by me asi trefilo.
            • Mato1987
              Ale to je v poriadku, keď chceš ušetriť prachy tak ti ani nič iné nezostáva, ale ty si aspoň verejne tú hru nekritizoval ako narozdiel od tunajšieho miestneho schizofrenika a večné sťažovateľa vesnickoslava.
      • Co to tady meleš ty polomaďare, normálně jen napsal, že existuje patch na slabší cpu, což je pravda, nechápu tvoje příspěvky, občas napíšeš něco normálního a v zápětí takovou hovadinu.
        • Mato1987
          Ale no, prečo používaš zase iný pseudonym vesnickoslav a načo je dobré zase vnášať do diskusie túto detinskú ultranacionalistickú debatu pre chorobomyselných?
          Veď z toho čo tu teraz píšeš, to je jedno pod akým pseudonymom, tak je z toho viac než zrejmé, že si hral pirátsku kópiu hry a tým pádom akákoľvek kritika je od takéhoto človečika, čo nelegálne sťahuje hry úplne ale úplne irelevantná.
          • od kdy kdyz clovek hraje s crackem automaticky znamena ze hraje piratskou verzi hry ? ja dohral originalku assassins creed 2 s crackem kvuli ubi serverum, dneska je to proste normalni ze se v nekterych pripadech crackujou originalky.
            • Mato1987
              No to je v pohodičke, mne známý priniesol kokaín a šnupali sme do rána.
            • No vida a mě crack donesl známý, který měl stejný problém, tudíž my odpadlo nesmyslné hrabání se na foru, pak v souborech hry atd. Zkrátka tam kde to nejde oficiálně bohužel..
            • Mato1987
              Nie je to žiadna veda, diskutujeme a ide hlavne o to, že hra išla aj bez použitia pirátskeho .exe súboru, stačilo zmeniť pár vecí v konfiguračnom .ini súbore tak ako písali na oficíalnom fóre.
            • To asi je ale já si koupil origo na steamu a ten nešel..jestli to pak řeším tak nebo jinak je snad úplně ale úplně jedno...nechápu o čem tu furt diskutuješ..mě zajmá důsledek a to je to že hra konečně šla.
            • Mato1987
              Je rozdiel použiť pirátsku verziu .exe súboru a je rozdiel zmeniť zopár nastavení v konfiguračnom .ini súbore.
            • Sem si to asi vymyslel..
              A crack není workaround Mato? To je snad úplně jedno ne? Zkrátka steam verze my na 64 bit Win 7 ani Win 8.1 nejela takže bylo potřeba to řešit..jedno jestli crackem nebo nějákým workaroundem..
            • TheGGG
              ale p!ču neběžela. F3 GOTY jsem nedávno kupoval ve slevách na steamu a na win7 64 běžela bez problému. Všichni jste tady piráti.
            • Mato1987
              No F3 bežal najlepšie pod xp, keď som ho prvýkrát hral. mimochodom na oficiálnych fórach je pridaný aj workaround pre f3 pre tých čo hru hrajú pod win 7 alebo win 8.1 tu http://forums.bethsoft.com/topic/1465357-installing-fallout-3-with-windows-78-and-xp/
              žiadny crack nepotrebuješ.
            • Já třeba musel krekovat steam verzi fallout 3 protože ani na win 7 ani win 8.1 neběžela..čiže vyklidni!
            • Mato1987
              ubisoft hry sú výnimkou, kvôli ich otrasnému systému, ja tiež kvôli otrasnej českej lokalizácií som si musel na internete nájsť anglickú lokalizáciu a prepísať s ňou súbory v uplay priečinku aby som mohol hrať hru v angličtine.
  • Jeste jsem nehral, ale na recenzi me pobavilo:
    Stavět však v koridorovce, kde je všechno dopředu připravené, konstruktivní kritiku na hodnocení AI je spíše nemožné. Jak se říká, kdo chce psa bíti...

    No pokud si pamatuju, tak F.E.A.R. je koridorovka, ale AI tam byla skvela. Uz pred temi x lety.
    • TheGGG
      Skvělá, to je trochu silný slovo. FEAR jsem hrál a mohu říct že i když hra a story je boží, AI není o moc lepší než ve zbytku her z žánru. Už zase ta nostalgie.
      • AI tam narozdil od CoD hybe a hleda cesty kudy se ti dostat do zad. Ja bych rekl ze to je proti CoD modelu AI ala Virtual Cop docela velkej rozdil.
        • Jack1947
          Urazils Virtua cop, barbare.
        • TheGGG
          Jednou dvakrát tam nepřítel udělal kotoul, nebo tě obešel a už se z toho dělá nějaký zázrak. O moc lepší než zbytek to není.
          • Hmmm jsi uplne mimo ale pritom jsi psal ze jsi FEAR hral... zvlastni.
            • TheGGG
              hrál a nejsem omámenej nostalgií.
    • Treba mi je 16 a FEAR nikdy nehral tak nema s cim srovnavat.
    • Veskoslav
      Autor nejspíš nehrál. I ten nový Wolf a jeho kritizovaná AI je zcela jinde než tady. (Zvláštní, že tam se AI mohla kritizovat)
      • TheGGG
        Wolf a AI LoL, to je dobrej joke. V AW alespoň když tě vidí tak střílí.
      • Jsem si po dočtění říkal, že snad v koridoru musí být AI na precizní úrovni ne?
      • lol, ve Wolfovi A.I není, proti A.I ve Wolfovi jsou enemací v CoD einsteinové, takže se zase uklidni paníčku
  • má te série nějaký ucelený příběh?
    • Tady bude podobný příběh, jako když Randal ve filmu Clerks 2 vypráví o Pánovi prstenů. *1*
      • jo :D

        pamatuju si že tam byl ve starších dílech ten kapitán Price co byl v různých CoD, takže předpokládám že se to všechno odehrává ve stejném vesmíru, ve vesmíru kde se každý rok někdo pokouší zničit ameriku *1*
        • TheGGG
          Ne, MW 1, 2, 3 jsou jedno story. Black ops 1 a 2 jsou další úplně jiný story. AW a Ghost jsou první díly sérií, který budou mít zase své vlastní story. Nevím proč je to pro někoho tak těžký pochopit. Tak to dopadá, když lidi hrajou bezpříběhový chovna od blizzardu
          • že jsi příběhy z her od Blizzardu nepochopil neznamená že tam nejsou, právě naopak, hry od Blizzu mají jedny z nejpropracovanějších lore v celém herním světě
            • del0
              Líbí se mi, jak furt používáš ty bláboly "já hraju DS a dark fantasy, kdo je víc, já mám vkus a ty ne" a dokoce snad i věříš, že to je platný argument. Bohužel, realita je, že není. Ale z toho snad vyrosteš. *15* Když mi bylo 5 let, tak sem taky svoje autíčka na hraní považoval za nejlepší a ostatní měli sh*t bez vkusu. *15*
            • TheGGG
              Prej propracovaný lore? LoL úplně si tě dovedu představit, jak se svými podobně ne*omrlími kámoši řešíte sexy obleček pro svou pandu, nebo jak moc komu svítí oči. Lituju, lidi s tak mizerným vkusem. Pořádná dark fantasy není pro podobný fanoušky omalovánek stejně určená, tak je dobře že se o DS nezajímáš.
            • del0
              Hry od Blizzu mají propracované lore, akorát se o to musíš zajímat a hledat to někde v knihách a u popisků itemů podobně jako v tý dark fantasy mlátičce DS. *15*
            • TheGGG
              LoL Blizzard a propracovaný lore? Tak to jsi zabil. Myslím, že když někdo obšlehne a vyk*rví warhammer lore, přidá tunu klišé, plastový mečíky, svítící oči a další sr*čky na který obrýlení nerdíci slyší, neříká se tomu dobrý lore. Prober se a podívej se po nějaký pořádný dark fantasy, tydle WoW, Dota, LoL omalovánky už tady k*rví herní průmysl dlouho.
              A ty jacku se ukliď někam do kumbálu.
            • Jack1947
              Bliz mu chudákovy zapříčinil komplex, tak se mu nebudem smát jo?
  • TheGGG
    Právě hraju a je to solidní pecka. Peněz nelituji, opět si užiju svůj šálek military sci-fi atmosféry. Na PS4 to vypadá grandiózně.
    Škoda jen, že chybí nějaký zapomatovatelný parťák. Hádám, že časy kapitána Price už jsou pryč. Dnes se ty mariňáci všichni charakterově překrývaj.
    • tak zase po pul roce vam na ps4 neco vyšlo
      • TheGGG
        Je tam toho víc než dost, je vidět že závistivý hlupáček jako ty nemá přehled.
  • kalousek
    Superultramoderní exoskelet, s kterým vojáčci skáčou jak gumídci a lozej po stěnách jak spiderman, zázrak moderní vědy a technologie, a ten mamrd, v jehož kůži hraju, s tím nedokáže přelízt blbou závoru, která mu sahá do pasu? WTF? Ta hra je směšná. Ale pro děcka dobrý.
    • Tak kdyz je tak smesna tak proc tady pises ty usmudlana smradlava pyco
    • TheGGG
      snad se v hodnocení her vyznáš líp, než v otázkách řízení státu *3*
      • kalousek se v tom určitě vyznal lépe než Babiš jen tak mimochodem *3*
        • TheGGG
          Ano a proto mu žádný vyštudovaný ekonom nemůže přijít na jméno. Každý kdo má trochu ekonomický přehled chápe, že tam kalousek pinda sra*ky.
        • Určitě se v tom absolvent VŠCHT vyzná lépe než člověk co řídí celý Agrofert ...NOT
          • firma neWní stát boží hlupáku...
            • TheGGG
              nech ho při tom, zřejmě u nich ve škole měl Kalous přednášku a tak je teďka úplně mokrej.
            • Jsi velmi bystrý...nicméně tenhle argument je výstřel do vzduchu...ono vybudovat a úspěšně řídit koncern pod který spadá zemědělství,chemie,potravinářství,lesní hospodářství a další bude asi proti řízení ministerstva nebo TOP 09 čajíček....NOT again..
  • tak zábavnou FPS jsem hrál snad naposledy před pár lety a bylo to F.E.A.R. Tenhle CoD je naprostá špica, 100% hratelnost, žádná nuda. Nejlepší hrar roku, po zklamání z Wastelandu 2 tohle opravdu mile překvapilo, těším se na příští rok, zase kupuji..
  • Hopsani kteryho jsem se nejvic bal a novy cod zavrhl jeste pred vydanim mi v konecnym dusledku (bavim se o MP) vubec nevadi a i kdyz jde o arkadovou strilecku tak je to svizny, funguje to, na nic si to nehraje a netrpi hromadou bugu ktere vas pri online hrani obtezuji kazdou druhou hru - BF. Utraty nelituju a i kdyz jsem si myslel ze to nikdy uz nevyslovim... . tenhle cod je dobrej a bavi.
  • jindra.veliky
    se mi libi, jak na to vzdycky PC corky nadavaj a pri vydani si to stejne hned stahujou.....

    hru jsem nehral, ale v budoucnu zkusim i kvuli zombie modu a kooperativnim misim jestli tam jsou? V MW3 byl stejne ten coop nejlepsi a nahrat se v nem pro max. pocet hvezd dalo 2x tolik casu

    ale nedej bze jestli si pak nekdo bude chtit stahnout Kingdom. To tady budou stejny lidi moralizovat, jak jste zly pirati *12* *12* *12*
    • Dovolim si vynechat kritiku (nemam co), nestahovat (proc?) a nekupovat (protoze o to nijak zvlast nestojim), ok?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší