Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • juua
  • romando
    Je pravda, že v poslednej dobe je to tu samá 8/10, ale chápem náhodu a to, že tie hry si svoju známku jednoducho zaslúžia. Teda až na The Order, ale to je tiež vec názoru
    • a ty jsi Order hrál, když vynechám najézd pc-trotlů a xbox trotlů první den, kdy padali 0 jak na páse, tak skoro 1200 pozitivních hodnocení na MT mluví za vše.
      • del0
        "1200 pozitivních hodnocení na MT mluví za vše"

        1200 pozitivních komentářů mluví za vše, ale ostatní kritika a ani 5/10-7/10 recenze v médiích po celém světě se nepočítají, protože to je přece automaticky hate od PC hráčů, kteří vám tento paskvil tak závidí. No a když náhodou někdo vytáhne dobré hodnocení PC hry, tak přece metacritic o ničem nevypovídá. *15*

        Klasický double standard vygumovaný gonzolák.
      • Zly film a este horsia hra. Hodnotenie sony defense force na MT mame brat vazne?:-D
      • od kdy je potreba film hrat, abys ho mohl ohodnotit? a i jako film je to Cckova produkce
        • zavři tlamu mindráčku
  • tak nejak jsem uz dopredu tusil, co za cislo bude u recenze, jeste driv, nez jsem ji otevrel *1*
    • neurazí
  • Prosím někoho zběhlého v Homeworld, aby mi vysvětlil, čím je hra na poli RTS výjimečná, pokud pomineme příběh a atmosféru. Co z hratelnostních prvků stratégové ocení nejvíce? Jak moc zde hraje roli taktika a manévrování?

    Díky předem
    • Homeworld je sialene unikatna vec na hernom trhu.. predstav si bezne PR reci pred vydanim ktorehokolvek AAA titulu a proste ich s kludom aplikuj na homeworld. budu s prehladom sediet
      na druhej strane, prave ta unikatnost zabrani neako rozumne zhrnut v com je "ina".. pretoze je proste ina snad vo vsetkom :D
      je to taka ta zalezitost, kde budes hru alebo milovat alebo necha absolutne chladnym.. povedane inak, musis skusit sam, pretoze toto ti gameplay videa prilis nepriblizia, ten pocit z dokonalych manevrov v skutocnom 3d priestore
      a remake sa pozoruhodne vydaril
    • Kr.Pa
      Byla to první plně 3D strategie se suprovním příběhem.
    • Tahle remasterovaná příšernost stratégy neosloví absolutně nijak. Zlatý původní Homeworld, kde i ta grafika vypadala daleko lépe! Určitě mi dají za pravdu i návštěvníci webu, tohle se prostě nepovedlo a tým stojící za remasterem by se měl stydět!

      Přeji hezký den,
      Ludvík Trečko
      • walltar
        Nevidím důvod... já si remaster užívám. Hrál jsem oba díly, dvojku mockrát a nevidím na remasteru nic špatného. A jak bude Complex Remaster, tak to bude úplná pecka.
      • WTF? Za mě je to super remaster. Lepší jak všechny ty Age of empiry, Strongholdy, Baldursgaty atd.
        • Kr.Pa
          Strongholdy HD se rozdávaly zadarmo pokud si je měl koupené! Kušuj!
        • Na Age of Empiry mi nesahat! :)
          • Popravdě toho HD Age of empires jsme se s kámošema taky něco málo nahráli :) Ale Homeworld mi přijde daleko víc... HD :D
            • Pavel: Taky jsem kupoval aoe 2 hd a tedy takovej xindl už jsem dlouho nepotkal, HD ve formě fungujícího rozlišení pro širokeúhlé monitory opravdu za moc nestojí, když na to byl už dávno fungující patch a díky problémům s odezvou mi nejde multiplayer hrát do teď ( stejnou věcí trapěla i původní verze ) .. Takže ve výsledku udělali na téhle edici velké kulové.
            • Jasný, myslel jsem dvojky. Stovky hodin na lanu strávených v dobách, kdy to vyšlo a teď v "HD", to s bráchou taky občas dáme po síti jako vzpomínku na staré časy.
              Nejlepší na tomhle "HD" je to, že s tím absolutně nic nedělali! Jen funguje síť, rozlišení jde do aleluja podle monitoru a dá se koupit digitálně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit