Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Arma a konzole spojeni nebude porad slibuji ze konzoliste se taky dockaji a nic
  • Super bitvy vic mne chytl battlefield 4 adrenalin ze me tryskal
  • Rejsek
    Video z Arma3 skutečně postrádá dramatičnost videa z BF4, ale atmosférou mu těžce drtí koule :) Nehraju ani jednu hru, kdyby mě někdo chěl obvinit ze zaujatosti ;)
  • co je na ARME krasneho? Len zabugované technologické demo, ani hrou sa to nedá nazvať.
    • Souhlas. Ale to nema cenu rozebirat...
    • spook.y
      Warning Troll detected *12* *12* *12*
  • Armu hraju, BF ne, mam Armu docela rad, oproti dvojce se hodne zlepsila, ale co se dynamiky pohybu tyce je porad jaksi kostrbato drevena. Zkratka do pocitu uveritelnosti ma ten pohyb podstatne dal nez konkurence. V porovnani tech videi je to videt velice pekne. V pohybu postav i techniky je BFko mnohem lepsi. Je tam ta uvolnenost, vaha , setrvacnost. Nevim jestli je to animacemi, animacnim enginem, nastavenim fyziky, ale porad to neni to prave orechove. *7*
    • jakubc
      Pohyb techniky, její fungování (i vizuální) a třeba rozmístění je v tom videu (a nejen v něm) z Battlefieldů oproti ARMĚ naprosto tragické. S pohybem vojáků souhlasím, tam je ARMA prostě slabá, ale celkový dojem je zcela jednoznačně lepší z české hry.
      • Shaker
        Myslim, ze co se vozidel tyka, tak si BF a Arma nemaji co vycitat, oboje je dost casto divny... a pohyb vojacku ma lepsi BF, to kazdopadne. Presto Arma je pro me jako pro milovnika realismu daleko lepsi. Ten pocit, kdy lezite na jednom kopci se sniperem s antimaterialni puskou, kterej strili pres kilak daleko na protejsi kopec po lidech, kteri vubec nevedi, co se deje a odkud to lita, to je proste masakr.
        • A ten pocit, kdyz te po prvnim vystrelu sejme na ten kilak NPC gumidek se svoji petactyricitkou je primo uchvancancujici ...
      • Ja BFko vubec nehral, nemuzu hodnotit fungovani techniky. Psal jsem spise o tom jak se technika chova na videu pri koliznich situacich, skocich a pod. Je tam videt ze je to tezka masa kovu. V Arme2 to byla slabota, Arma3 podstatne lepsi, ale mam z toho smisene pocity, neumim byt konkretni, jakoby tam fungovala mensi zemska pritazlivost, slabsi odstrediva sila a nebo fungovaly pomaleji, nevim.
        • jakubc
          Já hrál Armu 2, ale ještě tehdy hodně zabugovanou a jen kampaň, která pro mě skončila nějakým fatálním zásekem v misi, kdy jsi stavěl základnu. Pohyb třeba vrtulníků ale i tanků mi prostě přijde na těch videích v podání Battlefieldu šíleně akční a střílečkový, zato když vrtulník nebo letadlo kropily něco ze vzduchu v ARMĚ, tak jsem měl pocit jako kdybych se díval na závěry z války, nebo aspoň z válečného filmu. To samé třeba efekty střelby - Battlefield chce mít líbivé efekty, ale působí to šíleně nerealisticky, zatímco arma vypadá jako realita, jen s trochu horšími modely a texturami. :-)
  • Obě videa jsou fajn, ale mě je blíž Arma..
  • Prostě oba videa jsou super a tečka *3*
  • niceguyfromrussia.ru
    Inak to video z BF4 je od čechov a slovákov k tomu :D veľmi pekné videá
  • To nejsou "filmy", ale sestřihy. Pro vysvětlení- film je dle mne alespoň trochu s nějakým příběhem. Tady jsem nic takového nenašel a vše se tváří spíše jako trailer.
    • xH4wK
      Dle mne jsi d**il.. ale to je jenom dle mne..

      Ako nevzdelanec potrebujes niekoho kto ti pomoze vzdelavat sa takze tu mas link
      http://sk.wikipedia.org/wiki/Film

      "Film ako výsledok nakrútenia série statických a momentových snímok je vlastne obraz „oživený“ na projekčnej ploche."
  • spook.y
    Fan video na Armu III daleko lepší (podle mého). *4*
    • Lukyz
      Já osobně jsem taky pro Armu, ale pokud se bavíme čistě o těch videích tak BF je silně v nevýhodě a to díky FrostBite3 enginu. Je to jen můj názor nebo všechny hry na FB3 vypadají jak z plastiku a jsou přesvícené? Nechápu, jak se EA mohlo rozhodnout vydávat všechny hry zrovna na tomhle *7*
      • Kinet1c
        Tak je to kus divne, ale zas az tak strasne to nie je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit