Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co se Vám nelíbilo na posledním Hitmanovi? Mě přišel super! Délka hry byla dlouhá (oproti jiným hrám až moc) atmosféra klasická, mise různorodé. Proč je tedy podle některých špatný? Blood Money bylo skvělé ale těch 12 misí je málo.
    • Mart9
      Blood Money bylo právě příliš dlouhé. Nikdy jsem ho nedohrál, i když jsem ho rozehrál asi 3x. Naposledy jsem před několika lety skončil na začátku té mise, jak začínáš někde na dřevěném mole.
      • No prosím a já Blood Money přehrál asi 4x (na různou obtížnost) a souhlasím, že byla příliš krátká... *1* *14*
      • Jack1947
        Vidíš? to je ten dopad té degenerace hraním... "kdybych nehrál většinu nových her, nebyl bych taková bábovka... ! Blood money měl parádní konec, zkus to ještě hmm a já to nedohrál... protože mi to tehdy nešlo ale dohrál jsem se fakt daleko a ty mise byli parádní... ještě tam byli cesty n e jak v Absolution kde byla jen 1 cesta a 2nepovinné odbočky... sliby chybi. Dobrá akce ano, ale néé stealth.

        Tutoriál ten byl nej! *5*
        • XXDarthVaderXX
          Ja to hraji ted a problem se stealthem nemam...hrano na experta. Ono to chce zapojit hlavu a cest je dost... Rozkouskovani mi ani tak nevadi...prdchozi dva Hitmanove byli take na prvni zatah dost kratci. BM po nekolika hodinach...rozumej par stovek, byla hra na cca 2 hodky...sandbox ano, ale krom par misi se to dalo speed runem hrat celkem svizne...opera na pul minuty, lecebna take do 5 minut. Mardi Gras cca minuta a dvacet sec. Bilej dum cca 12 minut. Ale vzdy se dal zvolit jiny postup. SA byl vzdy cil, ale pravdou je, ze nektere postupy, trochu nasilneho pojeti, byly zabavnejsi.
      • myslíš první tutoriálovej level.. :P
        • Mart9
          *1* Ne, teď jsem to našel, tahle to byla https://www.youtube.com/watch?v=T6HbDFisbug
          Tam jsem skončil, už mi ta hra připadala nekonečná a teď koukám, že měla ještě pár dalších misí, neuvěřitelné.
          • XXDarthVaderXX
            Lehka mise a neni potreba ani oblek.
          • Jack1947
            Čím to je, čím to je že na Games... se z normálních uživatelů stávají trollové... *7*
    • Jack1947
      Hitman nebyl akce alá codkdyž si udělal jedinou chybu s nekonečným respawnem jednotek swatu co se nebáli tě rozsekat na kaši, oprav mne jestli se mýlím ano??
    • fallanga
      Jednoduše. Až moc lineární. 2 max. 3 cesty k dokončení levelu. Plus, příšerný instinkt, který hru až moc ulehčoval.
    • jestli nevidíš v čem se lišil posledni dil od predešlych tak je to s tebou težke *13*
      - linearni leveldizajn misto otevrenych levelu, duraz na pliženi jako v splinter cellu misto prevleku, filmovost a duraz na pribeh, cheaty, ktere sice šly vypnout ale leveldizajn a hratelnost s nima počítala, nemožnost vybírat zbrane pred misí atd.
      • No jo ale o to byl delší. Nevím jestli například Hitman 3 který obsahuje asi 3 či 4 mise které člověk zná z jedničky je lepší než Absolution.
        • delší nuda, ani jsem to nedohrál. starší díly byly možna kratší, na druhou stranu si každy level mohl opakovat mnohokrát, zkoušet ruzne zpusoby, vylepšovat skore atd. když te absolution bavil, ok, mne tedy ne
  • kubi-wan
    Uf.... kdo je ten mlaďounkej vyhlazenej plešatej panák, co si hraje na hitmana? Protože Agent 47 tenhle cucák neni.
    Ale to je nic oproti zlýmu tušení, že se to bude víc soustředit na online prvky a "sociální pablboviny", což neni směr, kterym jsem chtěl, aby se série vydala...
  • Jack1947
    From bad to worse? *7*
  • Jsem to jenom ja nebo kazda vetsi hra musi byt sandbox? V posledni dobe mi prijde,ze to rvou vsude.

    Sorry za Offtopic
    • Lukyz
      Hlavně všechno musí být online, musíme to sdílet s "přáteli", přidáme všemožné achievementy a v neposlední řadě nějaké community challenge a ranky *7*

      Nám ostatním zbude Hitman 1 - 4
      • A správný achievmenty člověk z 90% splní jenom tím, že projde hrou. Dokončit tutorial, to už člověk něčeho vyjímečného přece dosáhnul, tak je to potřeba ukázat na web.
      • fallanga
        Celkem jsem se zasmál u konference Microsoftu, kdy ukázali několik exkluzivek na Xone a W10. Jak můžou udělat exkluzivku na OS, který ještě ani oficiálně nevyšel? Dělají si srandu?
        • Proč by nemohli oznámit exkluzivitu na OS, který vyjde za měsíc, když se na celé E3 ukazují hry, které vyjdou za 2-3 roky?
          • fallanga
            Já nevím, asi protože ani za 3 roky ještě neskončí podpora W7, natož W8 a je tupé aby Microsoft vydal exkluzivku pouze na nejnovější OS, jen proto aby měli větší příjmy.
            • Telimektar
              A nedělá se to takhle u konzolí taky? Nevím v čem je problém, je tu taky free upgrade.
  • fallanga
    Co mu to provedli s obličejem? Že on prodělal nějakou plastickou operaci?
    • Vyzerá mlado pretože Hitman bude zasadený do obdobia jeho najväčšej slávy.
      • kubi-wan
        TAKHLE vypadá v období největší slávy: http://ecx.images-amazon.com/images/I/4157QSG100L.jpg
        • fallanga
          Mluvíš mi z duše *14*
      • fallanga
        Ano, vím, že se jedná o prequel, ale takhle přeci normální člověk nemůže vypadat. Leda, že strávil několik hodin nanášením paštiky na obličej.
        • Jack1947
          Hitman ale nikdy nebyl člověk... ani není hje to přece nepovedený klon zbran co se vymkla kontrole.
    • Keyz
      Jinak by ho každý poznal. Byl asi moc profláknutý
  • spook.y
    Věřím tomu že je to profesionál, že zabil stovky lidí, ale ten čas na 10Km ve sněhu mu tedy nežeru !!! *1*
    • Ristoro
      Světový rekord je něco přes 26 minut, je sice pravda, že tohle je navíc ve sněhu, ale myslím, že na geneticky upraveného, dokonalého zabijáka to není nereálné :D.
      • Tím víc, když se může klouzat po hlavě.
  • EXCELENTNÍ trailer. Svěží. Jeden z nejlepších, co jsem ke hře viděl.
  • trailer paradni, jen doufat že nepujdou ve šlepejich katastrofalniho posledniho dilu
  • kubi-wan
    No... tak zatim teda moc odvázanej nejsem. Asi nebudu sám, když v tom vidim zas další restart/reboot nebo podobnou chujovinu. Už jen ten název. Jako vážně? Tahle móda stejnejch názvů jako dřívější díly (byť tady to zachraňuje podtitul "Codename 47" u jedničky) mě už tak štve! Napřed hrám prakticky přestali dávat čísla, teď už jim nedávaj vůbec nic.
    Sám 47 vypadá mladší, čimž - jak už to tak bejvá - se budou určitě snažit okecat, proč vyměnili Batesona (nic potvrzenýho, jen spekuluju... ale je to snad jasný, chtěli to udělat už minule, proč by to neudělali teď).
    Zatim mě chlapci nepřesvědčili, ba naopak. Myslel jsem, že z novýho Hitmana budu nadšenej, jsem zarytej fanda série a líběj se mi všecky díly, ale nadšenej nebudu, dokud mi někdo nevyvrátí obavy z výše popsaných změn...
    • Vic nez hlasy originalnich daberu mi bude chybet Jesper Kyd, ale ten uz absentoval minule...
      • kubi-wan
        To je fakt.... ač mi minule soundtrack nevadil, Kyd tam citelně chyběl...
    • Ristoro
      Jsem rád, že ti vrtá hlavou název. Mě daleko více zajímá hra samotná, ale tak každý si najde na hře něco jiné :).
    • Jsem take velky fanda teto serie a Hitman je jedna z mych nejoblibenejsich hernich postav. Ted se asi budu trochu rouhat, ale zda se mi, ze uz tvurci nemaji moc cim prekvapit po peti predchozich dilech. Moc rad bych se pletl. Vubec mi nevadi, pokud ho omladi. Vek kolem 35 let je dle meho nazoru idealni, tolik mu de facto bylo i v jednicce.
    • Moment, moment, moment... a to fakt jako všechno ze cinematic traileru? Tak to jo, hmm...
      • kubi-wan
        No jo... Že vypadá 47 mladší, to musí vidět i slepej. U jeho hlasu jsem napsal, že jen spekuluju...
        A název Hitman prostě zavání restartem/rebootem, což mi naštěstí informace na oficiálnim webu vyvrátily. Ano, vyjádřil jsem svoje obavy na základě věcí vypozorovaných z traileru.
        • viktor.lacnak
          Jak vyvrátily? psali něco, jsem na tom podobně jako ty, příjde mi to divný, že je mladší, žádnej podtitul ani řadový číslo.

          Nejvíc mě štve že to je na epizody a z první epizody až 6misí jen na PS4 prej nejdynamičtější, nejlepší snad. Tomě hrozně mrzí
          • kubi-wan
            No píšou tam něco ve smyslu, abychom na to nekoukali jako na restart nebo reboot, spíš jako na čistou "hitman experience", proto ten jednoduchej název.
            Čili pořád mě to úplně nepřesvědčilo, ale už jsem tošku klidnější... ale jen trošku...
            To přidávání úrovní mě vadí taky. Chtěl bych si zas koupit kompletní hru hned... a tenhle způsob aktualizace obsahu zavání potlačenim neo úplnou absencí příběhu.
            Jasně, spousta fanoušků si stěžovala, že Absolution bylo moc zaměřený na příběh a novou hru chtěj víc jako starý díly. Ale i tam, kde starý díly měly rozličný, na sebe nenavazující mise z různých koutů světa, byl i chytlavej příběh, kterej to všechno spojoval.... nevim, jak chtěj spojit mise, který se do hry budou přidávat postupně...
            • viktor.lacnak
              Uvidíme no, snad o tom víc na dnešní tiskovce Square Enix. Možná to nebude tak hrozný, ale minimálně těch 6 misí mi bude určitě hodně chybět *9*
  • tyjo, 36'38" ! super čas pane hitman! *4*
    • U nej bych cekal cas pod 30 min bez ohledu na podminky...:)
      • No, je pravda, že většina herních postav jsou, kromě zachránců světa, taky neomedajlovaní vítězové všeho nad 5km (Assassin's creed, tomu nikdy nedojde šťáva a běží tak 25km/h)
        a pak jsou tu ještě výjimky (Ciri ze Zaklínače), co by vyhráli i 100m vedle Bolta *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit