Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spiker01
    Co hráči, kteří si na steamu koupili za 80éček premium edition? Hru vracet nechci, ale těžko se mi už někdo nečím navíc omluví za to, že to nemůžu hrát...
  • No vůbec mě to nepřekvapuje. Origin na PC nemohu dohrát ani do teď ..... Po porážce Deathstroka dostanu upgreadlý Claw ... a ať mačkám co chci tak mě to prostě nikam nepustí a Batman si své nářadíčko pořád prohlíží dokud to nerestartuji :-D :-D ...... Vyhozené prachy ..... ještě, že jsem si BAK nekoupil :-D
    • koukni na youtube video, pokud si dobre vzpominam tak si musel natahnout pres ten upgradly claw lano mezi dvema body nahore (mozna dokonce 2x) a pak si mohl doplachtit k vychodu
      • Jn to bych se musel dostat ke hrani. :) me se proste hra zastavi v sekvenci kdy se ukazuje planek claw ... A mam zmačknout enter abych se vratil do hry ....jenže enter nereaguje ani jine tlačitko ... Musim dat ctrl alt delet a ukončit hru.
  • Vogon
    Batmobil simulator 2015
  • Teda to je komedie kolem toho. Warneři si už na PC nedovolí nikdy nic vydat. Takhle zjebat vydání jedné z hodně očekávaných her pro nejrozšířenější platformu se jen tak ještě někomu nepovedlo, ne? Haha.
  • Keyz
    Tak hlavně, že tohle nikdo před vydáním prostě nemohl tušit...
  • PC hráči už to prošli na YouTube.
  • Alex81
    Úplně se to bojím napsat, ale hru jsem dohrál naprosto bez problému, teda po tom úplně prvním patchi.
  • just the fokin The Way It's Meant to be Played
  • Radkaa
    Taky se vám zdá, že každá hra co v poslední době vyjde má strašné problémy ?
    • Pan_Klobouk
      To se nam nezda, tak to proste je. :) A co hur, problemy, neproblemy, ono se jim to skvele prodava i tak. Problemovy Batman byl v UK jednicka a po dvou tydnech ho vystridala nemene problematicka F1 2015.

      A ne, v Anglii se prekvapive nehraje jen na konzolich, hodne kusu maji v prodejich i PC verze... teda ne ze by na konzolich slapalo vzdycky vsechno OK, ze.

      Takhle ve s*ackach snad herni prumysl jeste nikdy nebyl, ale ono jim to zaroven krasne vsem vychazi, penize se toci, vsichni se usmivaji, takovyhle bomba hry jsme doposud hrat nemohli. A pockejte na podzim, to budou teprve hody. :D
    • madPav3L
      Problémy mají jenom rádoby vyhypovaný AAA hry, portovaný z konzolý, který stejnak stojej za ho*no...
    • Sr_Lobo
      Kromě Batmana si na žádnej takhle velkej průsšvich nevzpomínám. Spíš je mi trochu líto, že se toho hnet chytnou místní jelimani a začnou se hnet hádat jeslti je lěpší Losna (konzole) anebo Mažňák (PC) místo toho aby si řekli, že každý má svoje.
      • Radkaa
        To já si teda vzpomínám - Unity, Watch Dogs, Far Cry a vlastně vše co vydává Ubisoft, Battlefield nešel skoro spustit, ted' ten Batman a mnoho dalšího na co si nevzpomenu.
        • Sr_Lobo
          Jo sorry, unity a watch dogs nebyly uplně kosher. Far Cry sem problémy neměl a battlefielda 4ku sem novýho neměl. Každopádně to nebyly tak strašný tragédie jako tohle - tohle mi připomíná snat jenom SIN z 98 (https://en.wikipedia.org/wiki/SiN) kerej bez patche nešel ani dohrát kvůli šprajclejm dveřím *15*
          • Pan_Klobouk
            Ne ze by Daggerfall a mnohe dalsi bez patchu dohrat sly. :) Takze ono to vlastne neni nic extra noveho, megalomanske projekty, idealne v otevrenem svete, vychazely uspechane, nedodelane a sotva v beta verzi uz za starych dobrych DOS casu. ;)
    • Jack1947
      Pc je každému u prdelle. *7* *3*
    • Jenom tyhle mainstreamové srajdy z konzolí, to snad nemá cenu hrát, ani kdyby to bylo bez bugu *11*
    • MidnighT91
      PC only
      • Prophet
        https://www.youtube.com/watch?v=Yy8MUnlT9Oo
        • Psychotic
          Tak jako chápu podobné reakce na troly, ale nevím, co je špatného na poukázání na to, že problém OP se vztahuje pouze na PC. To už si lidé ani nedokáží přiznat, že to, co mají rádi, není dokonalé?
  • ...další patch vyjde v sprnu? Spis prvni patch *1* to co vyslo byl enom fix na AO a dest *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit