Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hral som jednotku bola fajn, mam kupenu dvojku este doteraz som to ani nespustil, potom to zacalo vychadzat kazdy rok tak uz som to ignoroval... cakam na AC vo feudalnom japonsku so samurajmi a tak to by som si zahral :)
    • Krescz
      jasně...ninjové by byli ti "hodní" asasíni a zlí Shogun by byl templář, protože pomeranč
      • wenceslaus
        Ehm... není ten příběh "pomerač" už od jedničky?
  • Parada akurat som objednal Unity ked ho doopravovali...Black Flag bol vyborny
  • Luckiller
    Nechci být hnidopich, ale kde je Londýnská mlha, mhla, výpary z kanálů a ze začouděních továrenských komínů? Říkám si, "no dobrá, aspoň ten historický, Viktoriánský, průmyslový, bigotní, imperialistický, šovinistický, špinavý, smradlavý Londýn vypadá fajnově, když ta ´Grand theft drožku´ je fádnější než p0hcané dlažební kostky před nalejvárnou starýho McGuinise, ale kde je mhla?!" Jasně, v moderním Londýně od šedesátých let, tento legendární meteorologický neuvidíte (dnes za ním musíte do Pekingu) a tak se musím ptát proč nevyužili tento historicky jev, ke snížení grafický nároků? "Ne, z konce Lodnýna až na kopuli svatého Pavla neuvidíte, ne proto že neumíme vyštelovat vlastní hru, *3* ale pro historickou přesnost."
  • A já chci "Assassin's Creed: Poláček's Retribution", který se bude odehrávat dva roky po vydání Kingdom Come, kdy se ukázalo, že ve hře byly podprahové symboly a Dan Vávra dobyl celý svět soukromou armádou, najatou z tržeb ze hry. Poláček jako jediný tuto hru nehrál, a uniká před hněvem Danovým po celé Praze s tím, že v úvodu nalezne zápisník svého otce, který chodil s Danovým otcem do školy, a dozví se jedinou slabinu klanu Vávrových. Při svých toulkách Prahou se setká s Dobrovským, kterému spolu s Dojelníkem (Project Cars hahaha?) ze všech těch gamesplay totálně hráblo a založili vlastní frakci, která propaguje odklon od techniky.

    Ovšem nejbližším spojencem hráče bude Lukáš Grygar, který bude perzekuován kvůli svým pro-femi názorům. Final fight s Vávrou bych si představoval v kulaté místnosti plné helvetických křížů, kdy přijde Vávra s tradiční kšiltovkou. Aby Vávra zemřel, je nutné: 1) sundat mu kšiltovku, 2) oholit bradu, 3) přiznat cokoliv, co hejtuje v aféře gamergate (nerozumím tomu, ale pochopil jsem, že to nějak nemá rád). V poslední cutscéně, Drda oholen na zemi, ptá se hráče "kdo jsi?"... a hráčova postava sundá kapuci, zahodí popraskané brýle a řekne "nintendo není v pr****, vole."
    • Naprosto famózní. Po poslendích Fight Clubu jsem měl chuť napsat o panu Poláčkovi pár nepěkných řádků, ale musel bych být sprostý... Proto díky za tento příspěvek, pobavilo. Jinak redakci prosím, aby pana Poláčka už do těchto podcastů nevpouštěla, naprosto mi znepříjemnil celé video... Jeho mluva, naprostá ignorance k ostatním účastníkům a celkově jeho vystupování bylo na úrovni žáka 5. třídy. Jinak respect Vávrovi, mě říct tenhle zjeb takhle zblízka a v živém online vysílání "tak drž hubu...", tak by jí koupil takovou, že by mu hlava prolítla tim jeho nakouslym jablíčkem.
    • To je geniální... *1* *1*
    • Sr_Lobo
      https://www.ubisoft.com/en-US/careers/search.aspx
      A už se tam hlaš! *15*
    • Pardon, nějak jsem se přepsal - Drda v druhém odstavci má být Vávra. Ani nevím, jak mě to napadlo, nicméně když už to tam je, viděl bych Drdu jako mezi-bosse úrovně 88, která by se odehrávala v bazénu. Jelikož tuk nadnáší, musel by první hráč nějakým způsobem oslabit Drdu tím, že vylije všechnu vodu z bazénu - tím sníží Drdovu mobilitu. Následně může zneškodnit Drdu několika způsoby - ušetří ho a koupí mu letenku do Berlína, nebo mu bude tak dlouho kupovat snídaně v Globusu, že si Drda vypěstuje různé zdravotní problémy, případně může hráč vytáhnout tajný seznam chystaných MMOček a Drda dostane infarkt ze všeho toho hypu.
  • to vypada hodne spatne...
    chudaci ty pracovniky,kdy udelaji tak pekny model Londyna a jejich kolegove tam zasadi takovou divnou hru...skoda,skoda

    vymodeluju katedralu a pak prijde vyvojar s vystrelovacim lanem.... :-D
  • Je to pomalu horsi nez COD.
    • prudislav
      ani náhodou , už jenom tim že udělaj nový město jsou lepší než CoD, kde recyklujou i to
    • Krescz
      horší než COD to už bylo před 3 lety
      • Vojta_Ilavsky
        No nevím, pro mě AC skončil Desmondovo smrtí, inovace dobrým směrem skončila po Brotherhoodu. Black Flag není AC a tudíž ho tak neberu. Je to docela dobrý až na to spektrum grafických nastavení v PC verzi.
        • Krescz
          dokonce
  • Radkaa
    Opravdu v roce 2015 chtějí prodávat toto ?...
    • Keyz
      Tohle je prostě produkt kde již nezáleží na kvalitě. Má to publikum které to kupuje automaticky jako rohlíky. Je jedno zda se to nějak podělá, stejně se to toho prodá dost, tak co by tam něco nějak měnili a řešili kvalitu? Hlavní je, aby to bylo podobné a to má to publikum rádo.

      Další AC, 7/10 (neurazil ale trochu pochválit- jak říkal Karel Drda) a jede se dál.
    • obavam se, ze to chteji prodavat i v roce 2020
      • Asi sis popletl ty nuly že ?? Mysleli si určitě 2200....
  • Morraw
    Tak to já bych bral W40k Creed: Officio Assassinorum. A možnost hrát za jednoho z assassinů (Vindicare, Callidus, Eversor, Culexus )
    • Pravda Kulechcus by byl parádní!
    • Vojta_Ilavsky
      Všeho moc škodí, W40K her je oznámených dost.
      Ale za Eversora by to bylo příjemný. Muhehehe.
  • Je to chyba lidí, že to pořád kupujou. Tolik energie a kreativity, co se mohlo dát na nějakou dobrou hru, a je z toho další Ass Cred.
  • Krescz
    vystřelovací lano a instantní blokování výpadů nepřátel...I am Batman!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit