Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajimalo by me, co z toho jede pod dos boxem.
  • battlespire..bezva. Tahle hra se fakt mizerne dala sehnat. Kdysi jsem mel original, panbu vi kde mu je konec..skoda. Ta hra byla mimo jiné zajimava tim ze postava v inventari klecela a byla zcela naha.
    http://torrents.net.ua/forum/art/6/65/255.jpg

    Ono se tam obecne nahotou nesetrilo.
    http://www.gameanyone.net/t3/1240779.jpg
    • to se nešetřilo ani v Daggerfallu (a Arene asi taky)... třeba jeskyně kde byl King of Worms byla planá sjetejch polonahejch tanečnic atd.. bylo to víc eroticky nez když má ted kazda postavička kozzy 10tky a chodí v tangách vohlá v předklonu
      • Jo, to jo, ale ja mluvil hlavne o battlespire. Ale ono v ty rozpixelovany grafice to je stejne tak trochu jedno:)
  • Ja sa musím zase pochváliť, že nedávno som si za pár ojro kúpil kolekciu rednecks rampage a outlaws, síce to na win 10 nespustím, ale mám staručký notebook s win xp a tam to ide parádne, škoda, že takto dobré fps hry as už nerobia...
  • Ved Fallout 1, 2 a T tam uz predsa boli a dokonca som vystihol ked ich davali zadarmo na pridanie do kniznice, tak co z toho robia taku show :D
    • Tak ted... jsou orezanejsi o bonusy a Mac verze, ale zato mam dojem, ze drazsi, jednicka a dvojka myslim nebyvaly za devet E.
      • Klasika, Bethesdacka zlodejina. Jako prodavat 15+ let starou vec za 10Ecek ... lol. Kdyz to nebylo zrovna gratis, bylo to ze necely 4Ecka. Tohle si muze koupit leda magor.
        • Cenu urcuje poptavka, nikoliv stari a tohle jsou kultovni hry, pro ne je to vic nez adekvatni cena.
    • Skus si precist clanek, dilino...
      • Šak Slovak, ne?
  • x_ander
    Fallouti zpátky, Doom, Quake, Elder scrolls... to je pro GoG parádní zářez, tyhle legendy tam chyběly. Ještě bych prosil RTCW.
  • Navíc je teď skvělá příležitost si první díly série oživit, když tu budeme mít za pár měsíců Fallout 4

    tak s tym suhlasim, odporucam kazdemu, kto ma slinu na F4, aby si najprv zahral F1+2
    • když si nekdo zahraje fallout 2, tak mu pokračovani od bethesdy bude pripadat jako špatna hra
      • Člověk prostě nesmí F3 považovat za pokračování předchozích dílů a hned je to dobrá hra. *3*
        • Dobra hra to neni, a nemusis ani brat v potaz jak ti vnucujou, ze to pokracovani je. Dobra hra to neni predevsim proto, ze to neni ani FPS ani RPG. Fallout byl genialni predevsim diky specialu. Moh sis vypestovat snipera, bouchace, kecalistu ... a melo to doslova k.evkej vliv na prubeh hry. Osobne neznam zadnou dalsi hru ktera by se tomu jen priblizila, a ze to neni nostalgie sem si overil tak, ze sem si F1/2 nedavno znova zahral.
          • Je to tak :) Tiež som nedávno pred rokom a niečo hral oba prvé fallouty a jednoducho trojka ani new vegas nie sú tak prepracované a kvalitné...
      • Máš pravdu, ale po letech je pro mě izometrický fallout docela problém hrát. Nevím jak tomu je u GoG verze, hrál jsem klasického Fallouta s patchem na W7 a rozlišení 2K je pro hru smrt, kdy vidíte celou mapu, jen díky vyššímu rozlišení. Takže z toho máte takový Red Alert
        • Ja mám obe fallout hry na steame a hral som to bez problémov vo full hd s týmto modom http://falloutmods.wikia.com/wiki/Fallout_2_High_Resolution_Patch, absolútne bez problémov mi to bežalo pod win 8.1 Priprav sa ale na to, že hra sem tam zamrzne z nejakého dôvodu ale po pár sekundách znova pôjde v pohode.
      • Máš pravdu max...ja som bol odkojený na fallout 1 a 2 a tretí diel spolu s new vegas mi vôbec nesadol.
    • 0011
      Ti co o to stáli si je dávno zahráli, ale pochybuju, že většinu mladších hráčů to bude zajímat. Ti co mají slinu na F4 hráli F3 a New Vegas, takže se teší na úplně jiný druh, nebo spíš v tomhle případě styl hry
      • Většinu ne, ale copak je GOG pro většinového hráče? :-D No dobře, taky mají nový tituly, ale víš jak to myslím. A pořád dorůstají noví a noví hráči a díkybohu za každýho, kdo propadne kouzlu klasiky a ještě dá světu najevo svůj zájem tím, že si jí koupí, bude o ní diskutovat na fórech, třeba se i zapojí do nějaký modifikace a tak různě (to neplatí jen o Falloutech, ofkóz). A hlavně pak po procitnutí, osvícen klasikou, může pořvávat na vydavatelství, aby sakra přinášely tak zábavný hry, jak to bylo standardem kdysi a nenechat si podojit peněženku za kdejakou bezduchou slátaninu. Nejen vývojáři, ale hlavně manažeři nad sebou potřebují bič. *16* Yes, we can, jednou budem dál atakdále!

        (Pozn. Můj idealistický stav mysli je způsoben dobrou večeří, drogy neberu.)
        • 0011
          možná bys měl, třeba bys nebyl tak naivní *1* špatný hry se nedělají proto, že se pirátí a nepirátí se proto, že se dělají špatné hry. Ve svém okolí jsem přesvědčil 2 lidi aby si hry kupovali, ale kdo si jí chce upirátit, není nic jednodušího. Jediná věc jak udělat hru neukradnutelnou je udělat jí s online DRM jako Diablo 3. A protože u nás většinový hráč= pirát, tak gog opravdu pro většinové hráče není, znám lidi co ukradnou i hru, která stojí 30 korun (třeba deadspace)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit