Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Jé... to byly časy... když byla série ještě originální...
  • Sranda dát evolucionáře do hry která si to bere spíš po svém jako je... vznik první civilizace atd.
    • + je to jako by ´Da Vinci ve dvojce byl jen v DLC.. zkrátka proč už tam není v té hře aji tak. Co byl trend DLC jakožto přídavek je v dnešní době opravdu jen kus useknutého obsahu z plné hry.
  • Mi to teda přijde všechno stejný. Včetně superlativů, které se drží jak exkrement na podrážce marketingu každého dílu. Nehrál jsem zatím žádný díl a ani ten nově připravený mě nezaujal. Navíc všechny ty hlavní postavy na mě působí jak arogantní floutci z Hollywoodu. Povahově se mi líbil třeba hrdina prvních Gothiců, ale tohle fakt ne. Stejně protivné jak se koukat a poslouchat mužského Shepherda z Mass Effectu.
  • AC 1 je pro mě pořád nejlepší díl všech dílů. Atmosféra a Altair a všechno to dávalo boží zážitek. A první díl měl český dabing, což přidávalo více charismatu hlavního hrdiny. Dodnes si pamatuji dech beroucí znělku, když jste vzali sběratelskou vlaječku. Vlastně celý soundtrack byl dobrý.
  • AC 2 momentálně v Datartu za 99,-.
  • tvrdy.mar
    Tak Dickens video mě opět přesvědčilo, že je to další origin pro Batmana.

    Škoda, že The Saboteur vydalo EA, jinak by ho Ubisoft mohl prohlásit za součást universu.
    • Luckiller
      The Saboteur? Pamatuji se, že to mělo hodnocení kolem 8 všude možně, a taky že se mi docela líbila (scény se striptýzem v každém druhém videu pomáhaly XD). Ale i tak jsem ho tehdy vynechal. Stojí ta hra dnes za rozehrání? Díky za odpověď
      • Mne bavila, byt to pak uz bylo vcelku repetitivni... ale i presto... dobry. Hral jsem to nedavno (rok, dva?), kdyz se objevil na originu, a bavil me i po letech.
      • deathfish
        Ta hra je naprosto super i v dnešní době. Hrál jsem ji dvakrát, poprvé jsem ji ale nedohrál, protože mi odešel HDD, ale i když jsem byl dost daleko, tak podruhé jsem si to užil úplně stejně hodně.

        Dokonce jsem tehdy udělal video jak mě to chytlo. Určitě Saboteura doporučuju!! *4* *14*
  • AC II a Brotherhood jsou nejlepší díly série. Unity je francouzská revoluce v chybách.
    • deathfish
      Věřím, že v dnešní podobě už to takový bugfest není. Chtělo by to recenzi dnešní podoby i se všema DLC.
      • Tam nebyl problém jen v bugách.. ale i v herních mechanikách který jsou krok nazpátek.. a to nemluvím o procházení davem kterej je lepší snad aji v prvním Ácéčku.
  • Dickensen je ideální avatar pro milovníky týhle serie, dle lore...
  • Ja chci Marxe a Engelse, jak muzou udelat Anglii v dobe industrializace bez nich? Je to obvzlast vtipny kdyz k tomu pricteme ze v traileru zminuji jak byl Darwin v te dobe kontroverzni, tvari se jako kdyby proti kontroverzi bojovali a pritom se ji sami boji vzbuzovat
  • První 3 díly jsem hrál, Black Flag taky. První dva díly dávaly smysl - jednička byla paráda, něco nového (viz. video), dvojka byla jednička dotažená k dokonalosti. Black Flag mě příjemně překvapil loděma, ale dneska už je to to samý jako v případě CoD - vynucený dojení stejný značky bez jakýkoliv inovace. Z finančního hlediska pro společnost pravděpodobně správnej krok, ale je to zoufale stejný a po X dílech už zoufale nudný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit