Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Škoda že jsem prošvihl "přímý přenos? ( dneska si usmysleli nějací idioti u nás že by bylo vtipné mít v sobotu blackout.
    *7*

    Nicméně na záznam třeba zejtra/dneska mrknu určitě tam bylo plno lidí co měli co říct. (třeba nějací ti nový co tam ješzě nebyli atp...)

    Zároven pochybuji že tam někdo šel, odsud z diskuzí... ( i když noo kdoví).
    • ringmancz
      hlavně se (zase) ukázalo, že lidi co tady chodí do diskuzí, jsou hodně malá část čtenářů
      • tak urcite se potahnu nekam az za zeleznou oponu, abych presvedcil ringmana, ze jsem vetsina *5*
        • ja tam jako prazak jel az z bratislavy *1*
    • jsem si docela jiste že alespon dva lide odsud tam byli *1*
      • Jack1947
        Hmm to je dobré, jinak ocenuji že šli do Live ... ne jako minule. Mají u mně patřičný respekt.
        • Tilwaen
          Moc mě mrzí, žes nedojel, Jacku. Neplánuješ dojet alespoň na další pražský sraz?
          • Jack1947
            Beztak to všichni chcete jen proto aby jste viděli toho výtečníka a ve finále zjistily jakej slaboduchej jedinec to je.No nevím, sejde na tom kdyby se sešlo dostatek hlasů ...

            Potom vím že to může znít jako výmluvy... ale je pravda že mi moc lidí na jednom místě nedělá dvakrát dobře. Potom to je taky nějaká +- hodina cesty... aááá tak dále no.

            Musel bych vidět i nějaký ten zájem...
            • Ježkovy voči, Jacku... takhle reagovat na pozvání. *7* Neblbni, teď se musíš blejsknout. *3*
            • Jack1947
              Pozveš mně na pivo, fakt?

              Hmm... nicméně mám rád jen nějaký ten určitý druh. ( ten správný český). Nerad bych někoho ždýmal z kapsy.. .
            • Tilwaen
              Žádné výmluvy, příště pojedeš, pozvu Tě na pivo *1*
            • Jack1947
              Promin ale to už je trochu na mně moc složité? WUUUUUt??
            • Ale ne, Mickey tím myslel, že s tebou by si člověk rád pohrál i kdyby na to měla prasknout druhá půlka honorářů. *4*
            • Jack1947
              Dráha je myslím to nejmenší i když je pravda vlakem jezdí každý den že...
            • Jinymi slovy, bojis se, ze by ti nekdo rozbil hubu.
            • MickeyMutant
              Navíc ta dráha taky není zadarmo.
  • Draken69CZ
    Brno Brno *14* plno.
  • Sobota. To mi bude zle po patecni pitce. Ale docela me to laka. Zucastni se i redaktori nasledne hospody nebo se vypari jako spravne celebrity pet minut po zacatku. Pokud nude Honza Izer Olejnik jedu!
  • DonVirtuous
    Brno je hlavním městem Jižní Moravy, a jak všichni ví, na Moravě je krásně.
    • no ja mel teda na cestu pekne hnusne aby bylo jasno *7*
    • A morava spadá pod ČR, tedy nějaké okresní městečko Brno....To nikoho moc nezajímá. Praha má nejvíce pěnez z výběru i od státu na obyvatele atd...Brno..

      To rovnou mohli udělat někde na vesnici. Byl jsi v Brně přes léto? Tam nikdo není, náměstí prázdné. Je to vesnice studentů. Ale péro hodiny mají pěkné. Jezdí tam pár tramvají, metro nebudu mít ani do roku 2100 a kdyb nebylo spojené s řadou vesnic, tak to bude ještě menší.

      Piva tam mají také hnusná. Více menších a lepších pivovarů je v Praze anebo u Blíže Praze *3*
      • "Jezdí tam pár tramvají ..."

        V Brně jezdí šaliny, voe!
      • Jasně, druhé největší město v ČR a vesnice. Vesnici jsi trochu představuju jinak. V Praze, tam je všechno dokonalé co? Co je mimo, tak už je pro ně všechno Asie atd. Přesně kvůli takovým jako jsi ty, pak zbytek státu nemá pražáky v lásce, čest vyjimkám. Kdyby jsi dojel někam opravdu do velkoměsta (New York, Londýn), tak by jsi ty byl za burana někde z Prahééé viď *3*. Jinak Praha krásné město.
        • Ale já srovnávám města a vesnice v ČR. Prostě v Brně nic není. Imax je v Praze, vše nové je v Praze. Brno má prd rozpočet a když již něco mají, tak to vyhodí za sochu mega péra (prý hodiny). *1*

          V létě v Brně není ani noha. Náměstí prázdné, nikdo tam nejezdí jejich letiště bere jen pár letadel. Podle mapy vidíš tu řadu vesnic co tam spadá. A romů tam je také dost.

          MHD stojí za prd, zejména ta noční.
          • No aby taky nebylo, když se naše daně přerozdělují v Praze, na úkor všech ostatních. A za mega péro jsou odpovědni ti, které já jsem nevolil, tak že asi tak. S tou MHD nemuhu s Váma souhlasit, hlavně noční rozjezdy jsou v pohodě. Letiště je takové jaké je. Do Vídně je to kousek na letiště, blíže než do Prahy. Brno má hodně svých problému, ale to má i jakekoliv město u nás včetně Prahy.
            • za prvy: si z tebe dela prd@l za druhy: ma z 60% pravdu a za treti: nasi slavni "prazsti" politici jsou vetsinou prave z moravy.
            • to fakt nepoznáš, že si z tebe jen dělá čurinu ?
        • MickeyMutant
          Brno je taky... krásné... mě... měs... Ne, sory, prostě to nejde.
  • Natáčení asi nestihnu ale vylít bych se přijít mohl. :)

    Až v sobotu, boo hoo, to už nebudu v Brně. Tak nic. :(
  • Meznia
    Brno je někde na Žižkově nebo na Slovensku?
    • Jenže Slovensko je přece částí Maďarska, ne ? Takže bych řekl, že je to někde na severu Maďarska.
    • Pan_Klobouk
      Posledne nekdo rikal, ze je to jen jednu zastavku autobusem z Florence. Takze to bude bliz nez na Zizkove, asi nekde v centru Prahy? Mozna u Kotvy?
      • Ale Žižkov je jednu zastávku od Florence. Kotva je tak šestkrát dál. *1* Ale to je jedno, hlavně Pražák by nikdy neřekl, že Brno je na Žižkově, to je zase nějakej pokus dělat z Pražáků trotly.
    • Úplně si představuju jak to říkáš tím přitepleným pražským přízvukem *1*
      • myslíš "Uplně si představuju jak to řikaš tim přiteplenym pražskym přizvukem ?" *3*
      • Meznia
        Nejsem z Prahé. To byla jenom taková jakoby sranda víš jak né.
  • Zrovna když jedu no Prahy :D
  • Kdyz se tam ukaze max, vyfotte ho nekdo do bestiare...prvni exponat panoptika diskuteru games.cz. Diky.
    • Toho do hospody nepustí *1*
      • nejvtipnější by bylo, kdyby tam přišel týpek jak hora co vypadá že žije jen v posilovně, dva metry, ruce jako lopaty a představil se "ahoj, já sem max" *1*
        • To by nejak vyrusilo to, ze je imbecil?
          • Ne, naopak podpořilo.
  • Tak priste uz i v Olomouci *1*
  • A témata máte už připravený ? (jo a můžu tam přijít sám- abych si tam našel kamarády :D :D )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit