Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    no asi mám jinou představu o pojmu "akční souboje" bro...
    • představy jsou individuální a chlape, tobě bych teda do hlavy vidět nechtěl. *4*
  • Tuhle hru hrála bejvalka. Dostalo mě, když z ní vypadlo, že si "vypůjčila" kreditku od rodičů a do hry nacpala 30 tisíc Kč :D Gameforge je zlo a měli by viset
    • Lidska blbost je zlo.
  • a budu tam moci pouze obrážet večírky a dělat ostudu?
  • Hru jsem přestal hrát tak před dvěma roky...potom co jsem ji hrál zhruba pět let a řeknu vám, mám na tu hru nejlepší vzpomínky a bude to asi moje nejoblíbenější hra, ale zpět bych se k tomu už nikdy nevrátil. Teď tady přidám trošku objektivního názoru. Hra má super mechanizmus, kdy hrajete za dobrodruha, poté si zvolíte třídu: mág, lukostřelec a bojovník. Ve hře jsou 4 elementy- oheň, voda, stín a světlo. V době kdy jsem hrál měla každá třída jednu tzv. kartu přiřazenou k jednomu elementu (později začaly vycházet karty nové a npř. bojovník už má dvě ohnivé karty). Tyto karty vám vašemu charakteru změnily jak vzhled, tak všechny skilly. Karty jste si mohli lvlovat a vylepšovat jako v jiných hrách zbraně, kdy při každém + (+1,+2,,,+15) vaší postavě narostli křídla, takže vypadala prostě hustě! Za to jste dostávali body a dávali si je do útoku, obrany, výdrže atd.. Každá karta měla i svoji ''specializaci'', některá byla spíše tank, jiná na pvp, jiná na raidy, na healování atd. (+jste si ji mohli sami přizpůsobit díky bodům jak jsem psal). Na začátku jsem říkal, že každá karta zastává elemnt, to mělo taky svůj vliv, npř. berserker, což je stinná karta válečníka byla otrochu silnější proti světelné kartě lučišníka, takže když jdu proti lučišníkovi se světelnou kartou, tak si raději vezmu stinnou kartu s kterou budu brát víc, něž npř. také světelnou kartu s kterou bych žádný bonus k útoku nedostal. Tak...tohle zní super ne? Taky je! Ve hře jsou i super raidy, eventy, pvp eventy a celý ledový ostrov vyhrazený pro pvp, kde dvě frakce bojují proti sobě, hra má i nějaký příběh a vše je úžasné, až na jednu zásadní věc... GAMEFORGE, což je firma která vlastní hru. Ve hře je nedostatek vedlejších questů, takže většinu expení stráví bezmyšlenkovitým zabíjením monster- NUDA! Navíc od levlu cca 60 už ani to nefunguje a k expení potřebujete guildu s kterou chdíte do tzv. země mrtvých....kde pozor! zase jen zabíjíte bezhlavě monstra....vše je zbytečně zdlouhavé a nudné...vše ještě kazí ingame shop...z kterého si sice věci můžete koupit od jiných hráčů ale zkrátka ti jsou zvýhodněni rychlejším...mnohem rychlejším! postupem ve hře a bez užívání ingame shopu by jste na různé zbraně stojící několik milionů!!! šetřili opravdu dlouho. Takže...závěrem bych řekl, že je to úžasná hra ve špatných rukou...což mě opravdu mrzí...měla by fakt velký potenciál nebýt nudného a pomalého levlování. *13*
  • Tohle jsem hrál 6 let zpět. Hrozná pay to win hra.

    Bez peněz si za polovinou ani neškrtnete. Jediným východiskem je nakupovat předměty od ostatních hráčů, ale na to zase bez vytáhnutí peněženky vyděláváte "sto let".

    Kromě toho je to hra z roku 2006 tak nějak nevím, kdo by to dnes ještě chtěl hrát...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit