Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    zklamání roku: Heroes VII *7*
    nejlepší hra: Witcha madafakas
    *3*
    • Corvus
      Witcha madafakas není v seznamu. Asi ses spletl.
      • Krescz
        proto musíš zaškrtnou volbu "Jiná" a dopsat to ručně *7*
  • Minulý rok jste vynechali ze seznamu hru Assetto Corsa, protože údajne vyšel (moc pozdě) a letos tam není taky... Protože asi vyšlo moc brzo, že? *1* Docela by mě zajímalo, proč se GAMES.CZ vyhýbá současně nejpopulárnějšímu simulátoru, vyšlo do něj už několik DLC a o ani jednom tady nebyla zmínka...
    • Zjisti si informace .... AC neni nejpopularnejsi sim ani omylem.
  • Proč je zmíněná Lara, když j´vyšla jen na konzole?????????
    Hra roku W3 nebo Life is strange.
    V soundtracku by mělo být určitě na výběr Life is strange. (samozřejmě jsem ho tam dopsal).
    Jak vydím řádí tu pixel hype, fůůůůůůůůůůůůůj.
    • A proč by tam neměla být hra na konzole?
      To není best of pc 2015. *1*
      • Protože to taky není best of console. Takže asi proto, nechápu jak sji mohl získa tolik like.?
    • Na konzoli na ps nevyšla :D
  • Na Dragon Age Inquisition: Trespasser se samozřejmě zapomnělo. Proč? EA?
  • Life is Strange, Ori and the Blind Forest. Pro mě dvě velká překvapení která si podle mě nějaké to umístění zaslouží.
  • Undertale !
    • to s tím Undertale není legrace. Na steamu to má 10/10, na Metacritic to je nejlíp hodnocená hra jak od profíků tak od hráčů
      • jo je to spatnej vtip..je to takova pohodcka retro hra, vtipek sem vtipek tam, nejaky to rpg..das si kavicku po obede, dve hodky zahrajes..lupnes na steam za deset, pac to je desne cool...a preci tomu všichni davaj deset..tak ty musís taky..pac to je ted moda davat deset Undertalu...ach jo..des bes.
        • hrál jsi to? Já ne, takže nemůžu říct. Nemám na hraní čas. Je desítky her, co bych chtěl hrát. Z letoška bych rád zkusil právě to Undertale a Underrail. MGS a Fallouta s klidem oželím.
          • S Underrailem souhlasim, ten za pozornost stoji..undertale je herni gimmick kterej se viralne siri napric herni scenou. Nedavno vyhral na renomovanych strankach gamefaq nejlepší hru všech dob..OPAKUJI ..VSECH DOB !!! nejaka zelda, mario, baldurs gate, MGS, half life jsou proti nemu nuly. Co na tom ze velka většina hlasu byla z ciny, kde Undertale nikdy nevysel a nemá ani cinskou lokalizaci...každý si domysli sam..
            • Ocarina of time je první i na metacritics a i jinde..ne to mi teda divny neprijde..leda ze by většina herního světa byli nintendodroni..ehm
            • Mno jestli tam chodíš tak často, tak jsis mohl všimnout trendu, že téměř každý rok vyhrává Zelda: Ocarina of time. To zastoupení Nintenda je tam prostě absurdní. To je jako by na games většina lidí fandila jen hrám od blizzardu a všechno ostatní je nezajímalo ... ah wait a minute ...
            • navíc gamefaq sleduju pomerne pravidelne a nikdy mi neprislo ze by to byla sajta nintendodronu. Mozna konzolistu, to jo, obvykle mezi nejoblibenjsima hrama byvaji hry z playstationu nebo xboxu..něco z nintenda tam je malokdy. Spis mi prijde ze to je cely takova hezka komunitne osetrena vymluva aby se nahodou neukazalo ze se tam fixlovalo..
            • kazdej mame jiny informace..ale to nic nemeni na faktu ze je nesmysl aby vyhral undertale, at uz toho bylo docileno jakkoliv. A od toho se odviji celkova popularita tyhle hry, která zacina presahovat hranice normalnosti. Obvzlast v dnesni době, když kazdej druhej hrac bohuzel hraje call of duty nebo asasin creeda..
            • Ale houbelec. Ty hlasy byly z Reddit, Thumbleru, Twitteru, 4Chanu ... etc. V zásadě šlo o to, že se tyhle komunity (které mají opravdu HODNĚ členů) spojily a převálcovaly nintendodrony na gamefaqs. Admini Gamefaqs na jejich fóru jasně řekli, že soutěž monitorují a "pochybné hlasy" mažou u všech her, nejen u Undertale. Větší komunita převálcovala menší ... end of story.
            • Nikdo nic nemazal. Ty cinsky hlasy proste prosly, je to znama věc. A nejen u Undertalu, třeba i u Smash Bros. Undertale je takovy herni mor, siri se stejne rychle. Jako ta hra je zajimava, ale to co se kolem ni odehrava smrdi na sto honu, prakticky všude.
            • Gamefaqs ... renomovaná stránka .... .... to jako vážně ? Jejich "komunita" jsou prakticky jen fanatici do všeho od Nintenda (a taky proto v těchto "GOAD" soutěžích Zelda nebo Mario). Krom toho Gamefaqs Admini mazali všechny pochybné hlasy.
  • Vogon
    Pánové, 3 dámy a mnoho rozdvojených osobností, všichni víme, že tento rok vyšla jedna hra, která se lišila od ostatních.
    Hra, na kterou se ještě dlouho bude vzpomínat. Hra, která ukazuje krásu videoher. Hra, která nikdy nezestárne. Hra, která je zářným příkladem game designu. Hra, ve které jde cítit lásku vývojáře k videohrám. Hra, která ve vás probudí to krásné a zapomenete na to škaredé. Hra, která nepřekonatelně vypráví příběh, tak jak by ho mohly vyprávět jen videohry. Hra, která ve své maličkosti překonala všechny velikány. Hra, která ukázala, že ne reklamní kampaň, ale kvalita hry samotné stačí, aby hra uspěla. Hra, od které by se měl zbytek "průmyslu" učit. Hra, která se zapíše do análů dějin jako něco speciálního, jako něco co změnilo proud.
    Samozřejmě, řeč je jen a pouze o, fanfáry prosím, ...

    .... Žabích Zlomcích!

    Počkat...ty nevyšly tento rok... Tak tedy, tentokrát už na ostro, Undertale!

    Ne, dělám si srandu, je mi jasné, že to jako vždy vyhrají hry, o kterých bylo nejvíce článků, u kterých byl největší humbuk a u kterých šla největší část rozpočtu do reklamní kampaně, na kvalitu nehledě.
    • Xenoblade X tam nejsou no..ale to stejne z tech nedrtalcu tady nikdo nezna, tak to nevadi.)
      • to je hra pro lamy
    • co to žvaníš za nesmysly?
  • za me jasna volba, Zaklinac3 - zatim nejlepsi hra od prvniho SystemShocka, jakou jsem kdy hral
    • tak to jsi pěkná lama
    • tak to jsi toho zase tolik nehral..ale W3 je docela dobrej, to jo
  • PreidaQ
    Hotovo. Za mě Life is Strange a Kerbal Space Program (na který se bohužel opomnělo, ale my ho tam přeci probojujeme!).
  • Vynechali jste Kerbal Space Program a 80 Days. Mám dojem, že to jsou obě hry, které z 2015 stojí za nejednu zmínku *7*
    • tak 80 days vysiel uz minuly rok pre android kde nejake ocenenia myslim pozbieral...ale nenominovat Kerbal Space je hriech

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit