Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak novej obsah fajn, za pěknou a rozsáhlou mapu si klidně zaplatím. Lepší než růžovej skin na pistoli za 5 éček, jako to dělají někteří. Teď ještě přestat bláznit s rádoby reálnejma featurama a rozbíjet starý hry a je to super. Jakože voják v trenkách a tílku neuběhne 100m do dnešního dne nechápu, stejně jako že někdo přežije ránu z 7.62mm do ksichtu (ksichtu, nikoliv přilby). Místo aby to opravili tak přidaj ukazatel výdrže, abychom názorně viděli, jak špatně na tom armáda je a s damage modelem nehne taky nikdo. No a ten nedávnej patch pro A2 OA byl taky super. Dát všemu náměry, včetně ruskejch optik. Boží nápad. Blbej AK-74u má náměr na kilometr, jak já jsem bez toho dřív mohl hrát. A že třeba KSVK tím totálně rozbili to je fuk. Vrtat se v 5 let starý hře a dělat takový zásadní a nikým nechtěný úpravy, to fakt nepobírám *1*
  • victor
    Bohemka se našla .... Trvalý early access a tuna placených DLC ....... Ovšem neremcám . Dokud dorovnávají základní hru (kvůli multiplayeu )tak jsem spokojený jako blecha a peněz za ARMU3 rozhodně nelituji ...
  • Je krásné že se z nás pořád BI snaží ždímat peníze. Přidat nový obsah, novou grafiku, ale co takhle optimalizace? Pro tu za celou dobu od vydání udělali úplný h*vno a pro majitele AMD procíků je hraní army utrpení pokud nemají procesor za 10 a víc tisíc tak si nad 30 FPS nesáhnou, nemluvě o neustálých FPS droppech a freezech kdy PRŮMĚR FPS při hraní je 20.
  • Hlavně by mohli taky slevit... chovají se jako Activision, včetně DLC politiky. ArmA 3 je stará několik let a pořád je nechutně drahá, nehledě na "super" DLC. 2 nejdražší DLC dělají dohromady okolo 26 éček, přitom však nabízí jen pár zbraní a nějaký vrtulníky. BIS mě v tomto ohledu dost zklamala... navíc nechápu, proč cena hry šla tak nahoru, když v době vydání hra stála 500,-
    • jiri.doh
      Furt mají nějaký slevy.. jak na steamu, tak na vlastím e-shopu ... jen to chce vymňouknout tu správnou dobu .. jinak Apex je teď o 20% levnější na jejich shopu jako předobjednávka (cca 670 Kč).
      • victor
        Časem v 20year anthology ;)
  • MP hraju, ale prostě..ty mapy jsou ohromný, a je škoda, že nejsou servery třeba pro 500 lidí.. ta hra má největší potenciál právě ve velkejch bitvách, je to přece skoro simulátor. A většina MP serverů jsou TKOTH, protože jinak by se těch 66 / 120 lidí na té mapě nikdy nepotkalo.. jo a Wasteland..
    na druhou stranu si nejsem jistej, jestli by 500 lidí v armě utáhli i třeba i7ky.. *15*
    • Neutahly. Treba Shack Tac, coz je velmi velka komunita se zakladnou ve Spojenych Statech (ale cleny i z Australie, Ruska, a udajne i nekolika Cechy) prechazel kompletne na ArmA 3 az teprve nedavno, protoze byt byla lepsi pro TvT akce, neumoznovala tak velke pocty hracu v CoOp misich jako A2OA.
      • jo vidis na coop jsem zapomnel, pritom je to snad nejzabavnejsi MP mod, ja mam sice fakt nejradsi hrat proti hracum, ale v te arme si toho clovek nejak moc neuzije.. nebo aspon me to tak prijde.
  • Mimochodem, pokud se nepletu, pro Supporter edice by Apex měl být zdarma.
  • Jack1947
    ty vle ten první obrázek mi připoměl JC3 ... jaká to náhoda - vždyt si to vezměte člun - a za ním přístav s jeřábem typické JC3 *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit