Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pimky a imp? rouhani, takhle se navazet do legendardni dvojice podobnyho rozmeru jako laurel&hardy
  • Jack1947
    Mp je na způsob UT, takže ne že nezájem ale UT už tu je a není to můj šálek kávy nicméně SP - je úplně něco jiného Když top nějak vychytají - bude tam dostatek brutality a i nějaký ten horor. ( Kdo řiká že DOmmy nebyli ani trochu strašidelné i vyjma 3jky tak by lhal)

    Prostě něco na způsob DOOM3 ale návrat víc ke kořenům. Navíc po předlonském Wolf:NO konečně další příspěvek do akcí kde ještě nevymizeli lékárničky a hlavně že tam bude BFG *5* Takže ano zvědavý na to jsem aleradši už nekouknu na žádné video at se mi očekávání nepokazí.
    • coze jaky UT? bohajehovova tu je ale mimoňůůů....
      • Jack1947
        Unreal tournament ? mimonii *7*
        • poslední UT vyšel skoro před 10 lety a ani tak to není to samé co Doom
          • Jack1947
            Myslel jsem tu Alphu co už běží nějak přčs rok btw... není to stejné ale princip je stejný prostě Oldschool zabijení + nějaké dočasné přeměnování se v Démona.
  • Graficky něco mezi Unreal Tournament a Overwatch... to má být Doom?
    • Ne. Ale je to krásný příklad vlivu zastaralosti hw a ovládání u konzolí, casualizace a kopírování marketingově fungujících triků (Blizzardí grafika + jeho $$$ úspěchy) na FPS žánr...
  • MidnighT91
    Tohle nechápu. To jsem sakra jedinej koho ten pos***** mulťák vůbec nezajímá. Ze všech těch článků o doomu už mi přijde, že je to čistě arénová záležitost. Jenže od toho mám Unreal. Doom má bejt o frenetickém zabíjení nekonečnejch hord démonů...
    • No já osobně bych váhal jestli jsem se víc nahrál singlu nebo multiplayeru Dooma 2. Řekl bych, že to budu mít přinejmenším vyrovnané
  • Nebudu vědět co hrát dŕív, tohle, Overwatch nebo Unreal.
    • Overwatch je trochu jiný žánr.
  • kubi-wan
    Mulťák mě sice vůbec nezajímá... ale stejně to vypadá skvěle!
  • Takze dostaneme klon Halo s (hodne vzdalenou) Doom tematikou. Ach jo :/
    PS: nic proti Halo
  • tak me to nedalo a po brutal doomu sem se odvazil vyzkouset(co kdyby nahodou) i tento navrat ke" korenum"(alpha)a muzu s klidem rict ze si stejne jako kdysi u doom 1 a 3 musim obstarat prinejmensim lepsi grafiku:)..kazdopadne me porad irituji nekteri demoni ,jejiz podoba me spise pripomina plysaky nebo nake postavicky z animovanych filmu ,nemusi to byt zase navrat za kazdou cenu.. v roce 93 byl pinki v pohode ok v 8 sem se ho mozna lekl ,,ale dnes v hi -tech prostorach beha ruzovej plysak se zlutyma ocickama a dela bu bu bu ty p**o ?.. radeji bych ocenil neco dravejsiho , syrovejsiho .nez tuhle hracku splacanou z molitanu a vaty *7*
    • aspon se to nebere tak vazne a tvurci uz predem rikali ze to bude komiks gore fps shooter!
      • komiks gore?? aha no tak to je teda bezvadny *7* a ja se uz bal ze v Id zacali na necem ujizdet .. spis sem doufal neco jako krvelacnost brutal doomu, horrorovost 3jky + nake ty novoty a vychytavky ...ale cim vic toho vim , tim min me to laka ..asi to bude po cca 20letech co doom vynecham ..priserky.sro nastup ! *13*
    • C-BEAM
      souhlas, ty postavy jsou v moderním kabátě komické. Ale co se týče Doomu 1-2 tak pokud neberu v úvahu Pinkyho nebo Impa tak všechny postavy se mi v originálu líbily mnohem více. V novém doomu jsou překombinované a směšné i s těmi světélkujícími pí*ovinami na těle. Navíc rozmazané pozadí (které dělá z postav miniatury) ještě více umocňuje pocit, že na hráče útočí modely z hračkářství.
  • Doufám že na to nevznikne Viscera Cleanup Detail. 10 hodin úklidu? Pche, to bych neměl ani první místnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit