Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý rok pěkně nová verze, když to jde i blbého Ajfonu za 20 litrů :)
  • Tenhle způsob vydávání konzolí je super. Prostě jako u Applu. Vyjde nova verze a software poběží líp než na starších modelech. Ale na nich pořád poběží. Modlím se aby nové playstation opravdu vyšlo. Dneska už konzole nemůže vydržet sedm osm let. Máme doma dva xboxy a mám xbox od začátku. Ovšem jestli vyjde ps o kterém se spekuluje, tak prodáváme. Microsoft zabíjí xbox za účelem nahnání lidi do ms storu a nemá už smysl mít jejich konzoli. Jakmile ps neo nebo 4.5, jakkoliv to nazveme, vyjde, tak switchujeme. Doufám, že tenhle způsob se stane standartem. Konzole jednou za tři roky nikoho nezruinuje a pokud by měla, tak vydrží se slabší modelem a bude si kupovat konzoli ob generaci. Jako u telefonů.
  • Mě to neva, pokud v tom vyudím nějakou relevanci tak pořídím po 3 letech vypláznu dalších 8k za nové zařízení dělám už u mobylu. Tak proč bych to neudělala u konzole?
    • vyudíš natom cokoli, klidně kus prasete, když dáš ps do nějaky plechový krabice a zapneš třeba W3. Jen koukej vypláznout prachy a moc o tom nepřemejšlej, to je cool, děláš to tak u mobilu, tak je to prostě supér, hlavně nebejt socka a kupovat, nááájs
      • Tak mě nevadí dávat peníze za svůj koníček, furt lepší než to dát za cigára nebo chlast(nemluvím přímo o tobě, neznám tě) ale zas tak velká investice to není na 4-5k prodám starou ps a novou mám hned kolem 6k
        • ucho
          kurnik, dnes jsem utratil za chlast litr :D
          • To je ještě dobrý lidi co chlastaj první ligu to dávají za trojnásobek
  • Tohle je kudla do zad dosavadních majitelů PS4. Kdybych byl majitel, byl bych krajně nasrán, že jsem si koupil něco, co by mělo vydržet dalších cca 5 - 6 let. Prodat znova lidem vylepšenou verzi, za vylepšenou cenu, určitě bude dražší, to chce bejt pořádně otrlej. Kdyby SONY zajistila nějakž zpětný odkud ( za rozumnou cenu) a nabídla jetý PS4 za dobrou cenu, tak by prodeje her ještě stouply. SONY vydělává na hrách, ne na konzolích, takže by to dávalo smysl
    • ja jsem majitel PS4 a je mi to fuk. s PS4 jsem spokojen, i s vykonem. pokud by to bylo nejak lepsi, klidne koupim i tu dalsi verzi. nemam pocit, ze mi aktualni verze nejak moc nevydrzi, pouzivam jeste i PS3, co jsem koupil 3 roky zpatky.
    • Ale vždyť ti ta konzole 5-6 let vydrží tak či onak. Hry na aktuální PS4 poběží a budou vypada pořád stejně jako teď. V případě "NEO" pak budeš mít šanci mít třeba vyšší framerate nebo vyšší antialiasing či textury ve vyšším rozlišení. Být majitel PS4 tak si řeknu, že je super mít volbu a tím to zhasne, protože mi přeci nikdo nebude držet pistoli u hlavy "vem svojí před rokem koupenou PS4, hoď ji do popelnice a kup za dvojnásobek naší skvělou úžasnou PS4 NEO".
      • To neni tak pravda, cela idea konzoli je koupim a 5-10 let nic neresim a hraju. Vsichni maji vse stejne atd. Timhle tuhle ideu prakticky popreli a hraci se muzou citit podvedeni. Kdyby udelali zpetnej odkup nebo dali pro aktualni majitele nakou lepsi cenu budiz, ale takhle...timhle se to jen blizi PC a to je podle me spatne.
        • Mít volbu, že si za peníze koupím něco lepšího, na tom mi nepřijde nic špatnýho. Mě přijde špatně spíš cítit se být podveden jen kvůli tomu, že existuje výkonnější a dražší kus železa. To, že tomu nějak bylo doposud podle mě není použitelný argument. Přeci si můžu dál hrát to svoje na tý svojí konzoli a jestli si Pepa Vomáčka z druhýho patra koupil za dvojnásobek tu NEO a jeho hry na tom vypadaj líp, to mi může snad fakt úplně jedno.

          Kdyby PS4 stáhli z prodeje a nahradili jí NEO za skoro stejný peníze, pak by důvod k pocitu nepravosti ;) byl, ale jinak asi moc ne.
  • Však to řikám už asi 2 roky, PS4 byl prostě největší SONYho fail...
    • ?Jsi normální? PS4 je pro Sony zlaté z nebe. Je to konzole, které se nedotuje a přitom vydělává. 40 mega prodaných kopií si ani nesnili. Fail byl samozřejmě PS3, která byla dotovaná a přinesla Sony neskutečnou finanční ztrátu, navíc v multiplatformních titulech PS3 dostávala neskutečně na zadek od 360ky, i když byl Xbox teoreticky slabší...
  • Do tý doby, než se hra seká, tak si nikdo plynulost hry nějak nepřipouští. Už jen to, že NEO mod boostne plynulost her je BIG DEAL. Nelíbí se mi to, je to taková kudlička do zad fanouškům co si PS4 koupili day one, ale což já jsem malej pán s malou peněženkou....
    • Novou konzoli v den vydání si může koupit jen nesvéprávnej cvok...
      • Vzhledem k tomu, že vysokýma prodejníma číslama PS4 se lidi oháněli už chvíli po vydání, tak těch cvoků je docela dost... ale co, když to sype...
  • To je tak, že lidi musí mít všechno hned a stejně na tom nemají co hrát, protože na týhle generaci kromě remasterů skoro nic není. Ten kdo si v klidu občas zahraje na minulé generaci konzolí se tomuto může jen smát, tak se z toho lidi nezblázněte a jděte raději ven na procházku... *2*
    • jj, nejlepší generace byla PS2:) A to není nostalgie:)
      • Jj, PS2 byla best, navíc hromady exkluziv her
  • Já nechápu proč tahle stránka obsahuje tolik debilů. Nechápu proč člověk, co tady vyhrožoval Olejníkovi rozbitím huby, tady dál může působit.

    Jinak tohle se mi moc nelíbí, mohli by aspoň vzít staré PS4 a za doplatek dát nové.
    • jde to prodat a koupit si to nové ne?
      • to jo... ale bude to někdo chtít? Asi budu muset prodat dřív no...
  • uz zbejva jen predposledni krok pred konecnou fuzi, prejmenovat to na personal station *1*
    • a vynaleznout znovu myš *1*
  • Majkl
    asi tak

    https://www.youtube.com/watch?v=XQKmNLUaJwI

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit