Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikezz
    Vždy keď počujem Lukáša samostatne vo videu, premýšľam o tom, aké by to bolo super, keby sa dá hypoteticky na youtuberovanie. Bola by z neho taká česká, lepšia verzia Total Biscuita, bez všetkých jeho PC 60 fps only master race a podobných iritujúcich nepodareností.
    • ted pry moderoval utubering tak se treba dockas *1*
  • Já bych byl rád za takovýto videorozbor i do budoucna. Určitě. Jen kvalita videa nebyla úplně OK k nějakému porovnávání detailů a vykreslování scény.
    • pravda, rozdíl byl spíš "ostré" a "rozmazané" než "detailní" a "nedetailní"
      • Otazka je na kolik za to muze Lukas a na kolik pan youtube... ja totiz v tomhle ohledu sazim spise na pana youtoube se strejdou kompresi... *3*
  • Asi tam mate chybku v zostave. Pokial viem tak GTX 980tky maju iba 4GB pamate, nie 8. Maximalne 980Ti vyuziva 6GB.
  • akorat skoda ze kvalita youtube streamu je otresna a v pohybu je uplne jedno na jaky nastaveni koukate.
  • "Detailní rozbor technologické stránky hry" to není ani omylem. Autor totiž technologické stránce hry nerozumí (resp. pozná, když se to na obrazovce hezky blejská, ale o tom, jak funguje třeba to VXAO, ví celkem kulový). Detailní rozbor technologické stránky hry by nám poskytl někdo jako Carmack, ne Lukáš Grygar (až dojde na detailní rozbor muziky, budu v koutku šoupat nohama). Ale kromě zavádějící reklamy je to fajn obsah, i když ne tak podrobný, jako dělá třeba Totalbiscuit.
    • Prostě průvodce nastavením hry. Rozbor technologií a funkčností např. VXAO je hráčům na herním webu k prdu.
      • Jo, je to průvodce nastavením hry. Není to detailní rozbor technologické stránky. To je všechno. Proti obsahu nemám nic (resp. FPS counter tam být mohl a informace, že VXAO jde jen na kartách od nVidia tam taky měla být, ale pořád lepší, než drátem subjektivních dojmíčků do oka).
    • Trochu přeháníš ne? Samozřejmě že Lukáš není Carmak *7* Jseš na herním serveru pro masu ne na serveru o 3D... Tohle bylo tak akorát, včetně vysvětlení VXAO, bylo obecné, ale v zásadě vystihl o co jde. Jak říkáš je to fajn obsah, a na poměry mainstreamu to detailní bylo. Za mě palec nahoru a jsem zvědavý na další hry.
      • Nepřeháním, je to vcelku dobrej průvodce nastavením hry, ale _není_ to "Detailní rozbor technologické stránky hry". A nesmíme dovolit, aby se něco podobného ujalo a napříště se za detailní rozbory (tedy věci, které vyžadují řádově víc práce a znalostí a mají mnohem větší hodnotu) vydávalo něco jiného. Naplňování starých pojmů novým (chudším) obsahem je trend, který v mainstreamu pozoruju už léta. Nelze tomu ustupovat, ani v maličkostech. Nicméně opakuju, že samotný obsah je fajn. Informačně přínosnější než velká část článků na Games.cz.
  • Super videorozbor technické stránky hry, jen tak dále. Hra se mi skutečně líbí a jsem rád, že games.cz také. Jinak k nastavení, jedu to na hodnotě vysoká s tím, že jsem si pár věcí povypínal, třeba třes kamery, efekty krve na obrazovce, kvalitu stínu na střední atp. Takto podrobné nastavení grafiky by neuškodilo více hrám, je vidět, že tvůrci Tomb Raidera mají PC hráče rádi a na hře jim záleží :-) Už aby byl oznámen třetí díl. Těsím se na Laru v šortkách v tropických pralesech plných ruin a divoké zvěře. Prostě Tomb Raider :-)
  • Jack1947
    No ale jedno je jasné že Nvidia rulez! (no flame no hejt). *3*
  • Lukáš zabudol zmieniť reshade antialiasing, ktorý je lepší ako smaa a dá sa do hry ľahko implementovať, je len o málo náročnejší
  • stihac10
    Jak je možné, že to vypadá líp s DirectX 11 než s 12?
    • Jack1947
      Je třeba si počkat na to až bude skutečná DX12 hra a ne jen ta co přidává pár bllbostí *3* I když o Dx12 se zatím dá jen polemizovat.
    • Protože hlavní účel DX12 je optimalizovat hru, ale zase např. Hitman v DX12 má jak lepší grafiku, tak lepší optimalizaci.
  • Díky za pořad, tento formát se mi líbil. Vkusné je taky podle mne jasné upozornění (řeknete ho někdy ze začátku videa), že se jedná čistě o videomateriál, který se zabývá technickou stránkou hry. Bez tohoto upozornění by mohlo dojít k omylu na straně diváka, že cíleně zanedbáváte hratelnostní stránku.

    Nevlastním RotTR, takže mi tato 10 minutová ukázka pomohla s představou, jak hra vypadá.

    Příště by podle mne chtělo při porovnávání jednotlivých nastavení mít v obraze zapnuté i nějaké počitadlo snímků za sekundu. Tak by bylo možno porovnat, jak se hýbou ta která nastavení hry na vaší sestavě. Spolu se zveřejněným HW vybavením vašeho stroje (díky vam za to) to pomůže při orientaci, jak je hra zhruba plynulá na to které nastavení.
    • mně třeba chyběla informace, že to úžasné vxao je dostupné jen na kartách nvidia :P :D
      • Toto je chyba v Matrixu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit