Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jj, na wikia half-life změnili ten uvodní popis na to že úniky naznačujou že se skutečně na HL3 dělá, navíc jsem někde zaznamenal že si Lord Gayben někde třikrát za sebou ustřík a když se vohejbal přes tu svou pneumatiku zavázat tkaničky tak si třikrát usral, takže skutečně, lambda a najednou 3 confirmed *15* *15* *15*
  • Doporučuji HL3, poslední dobou je určitě svým zpusobem confirmed *3*
  • Systém doporučit/nedoporučit hru se mi líbí, ten nový upravený systém s aktuálními recenzemi je dobrý nápad.
    Ale uvítal bych i možnost dát hře něco jako "nerozhodné", "neutrální" hodnocení. A v mnohých recenzích to vidíte, že po tom lidé volají.
    Je dost her, které jsou kvalitní, ale prostě člověku nesednou, ale nechce jim dávat negativní recenzi, protože se určitě najdou tací, kterým se taková hra líbit bude.
  • Na druhej strane... mas tam ten modry palec a to znamena, ze sa to tomu cloveku asi pacilo, co ti napovie, ze asi nejde o prepadak a zvysok informacii si dohladas inde, ale hlas toho jedneho cloveka uz tam mas, ci uz pozitivny, alebo negatovny a text riesit nemusis.
  • Je to dobrý krok. Problém se týkal třeba velké hry Divisionu. Když to vyšlo první 2-3 dny byly velké problémy se servery a hra padala. Vzhledem k tomu, že to bylo v době největšího nápory logicky, když je to start, tak tam lidi naházeli dosti negativní recenze (řekněmě oprávněně) a hra tak měla hodnocení třeba 50% což si třeba myslím, že ji mohlo stát klidně i pár set tisíc dolaru. Skutečně to nerflektovalo to, že ta hra o týden už jela téměř na 100%. Jinak to nic nemění na faktu, že je stejně plná chyb a i když ji mám hodně rád a líbí se mi, chyb je tam požehnaně dpč.
  • Spatna hra zustane spatna, neznam ani jedinej pripad kdy by se na tom neco zmenilo, spis bude cim dal horsi.
    • 7.62 HC - samotnou hru nelze doporučit ani nepříteli, ale mod Blue Sun nebo HL (oba nyní součástí Steam verze) z toho dělají rovnocenného konkurenta JA2 a JA:BiA strčí do kapsy.

      X Rebirth už je údajně také celkem hratelná záležitost narozdíl od verze 1.0.

      Bethesda má ve zvyku také vydávat dost rozbité hry a až časem se dají hrát bez častého návratu na plochu.
    • Co třeba Dex? V době vydání pixelová kravina s kopou chyb, ale pak se studio pochlapilo, opravilo chyby a je z toho bezchybná pixelová kravina.
    • Já znám. Diablo 3. Bez a s Reaper of Souls.
      Ale není zas na Steamu...
  • jsem zvedav jak tenhle problém z neaktualnosti recenze budou resit weby které hry recenzuji, protože na Steamu nam ted tvrdi ze recenze v době vydani hry nemusi byt akuratni. Nebo se to bere tak ze profesionalni recenzenti se nikdy nemyli a je třeba korigovat jen stadecko hracu?
    • Ty čteš nějaké "profi" recenze? V dnešní době, kdy je vše zaplaceno a uplaceno distributory? Jen recenze hráčů mají nějakou skutečnou vypovídací hodnotu.
      • Skutecne? Plno her ma na steamu spatny hodnoceni jen proto ze jede ,,pouze,, 30 fps, třeba. Podle toho se mají hraci ridit? To je ta vypovidajici hodnota? *7*
    • Chce to recenze cist a ne jen koukat na bodiky... Casto je v ruznych recenzich uvedeno, ze hra je takova a makova a ze po par upravach by se mohlo jednat o super zalezitost... no a na steamu se ted bude dat snadno zjistit zda ty upravy uz tam jsou nebo ne... tudiz profi recenze mi rekne jestli me koncept hry vubec zajima a recenze na steamu mi rekne zda uz je to hratelne *1*
    • Nebo mozna profesionalni recenzi predpokladaji, ze ctenari nejsou vymasteni a na zaklade logiky "aha, recenze je rok stara, takze asi reflektovala hru ve stavu pred rokem". Nehejtuj, vypadas jako pako.
  • Kamil.Zatlouikal
    Divím se bláznům, co zaplatí peníze za nedokončenou hru... a pak si v recenzích stěžují, jak ta hra stojí za ho... To mi hlava nebere. *6*
    • tak v dnesni době si nelze koupit jinou hru nez nedokončenou, to zase nebere hlava me.
      • Stačí zdrženlivost a lze. Alespoň pár měsíců nebo i let. Hrát je co, tak není kam spěchat. Stejně to za to nestojí.
        • Nova hra je jak nova zenska, zdrzenlivost je pak v tom pripade dost problematicka:)
          • Kdyby jediné co se zlepšujě nebyla grafika a ještě na úkor osekání všeho ostatního, tak by to možná bylo zajímavé, ale takhle si v klidu počkám až opadne hype čas ukáže co stojí za to. Byly hry, kde nám servírovali preview, trailery, screenshoty jak na běžícím páse a pak radši ani nedělali recenzi, jaký to byl propadák.
  • To je výborný počin, zažil jsem tam už dost her, které ze z nic moc propracovali na dost dobré a naopak.
  • jakubc
    V Egosoftu jim budou líbat ruce... :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit