Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja bych to bral obracene abych veci z gogu mohl dat na steam
    • Přesně tak, na Steamu mám 30 her, na GOG je Witchera ... je nesmysl to přenášet na nějakou okrajovou platformu.
  • Due to exceedingly high demand this may take up to several days, please check back later. Thank you for your patience.

    Hmmm tak aby to vubec stihli v te casove omezene nabidce. :D
    • To taky doufam, snad to zejtra pujde abych prenes ten Saints Row 2
  • Taková běžná věc a jak to trvalo. Stejně jako přechod mezi apple storem a google který není možný a přitom tam máme stejné věci.

    EU by se na to mohla podívat, když již se dívá na různé blbosti.
  • jack
    asi to mají přetížené nebo mám moc her na steamu :)

    PROCESSING YOUR REQUEST...
    Give us a moment to gather all the necessary info. :)
    • jack
      posun stejný jako u kolegy...

      YOUR ACCOUNTS ARE BEING CONNECTED
      Due to exceedingly high demand this may take up to several days, please check back later. Thank you for your patience.
    • BangMeInBangladesh
      to mam také
  • Kamil.Zatlouikal
    A já myslel, že GOG chce konkurovat Steamu. A on mu místo toho leze do zadku a propojuje se... *7*
    • ringmancz
      tomu se říká přidaná hodnota pro zákazníka
      • Kamil.Zatlouikal
        O jakou přidanou hodnotu se vlastně jedná? Že budu mít na výběr, jestli zapnu hru přes Steam a nebo GOG klienta?
        • Vakek
          Přidaná hodnota v možnosti všechny své hry si zálohovat a možnost být offline. GoG klient je nepovinný.
        • že třeba časem přeliješ všechny svoje steamový hry do GOGu a tím pádem už nemusíš chodit na steam... ale hlavně je to super, že s tím souhlasej ti vydavatelé, za to fakt palec nahoru :)
          • Steam se dobrovolně vzdá svých platících zákazníků na úkor konkurenční platformy? Tomu se mi nějak nechce věřit...
            • steam a tlustej gabe nevěřej, že by nějak výrazně GOG někoho přetáhl, takže si takhle akorát honěj plusový body u fanoušků :)
  • steam už nemá takovou sílu jako dříve, hlavně neumí tlačit na vývojáře aby své hry dodělali a dále vylepšovali.
    spíš je to tak že nějaké uskupení nabídne předběžný přístup ke hře a když jich prodá dost kopií tak už na ní ani nesáhne
    • Paulcz
      To snad záleží na zákaznících co kupují. A co koupí to mají.. :)
  • Mart9
    Nad čím se rozplýváte? Však Steam už si dobře pohlídá, které hry jim pustí a které ne.
    • proč by to mělo steamu vadit? tvoje peníze už má, dál mu je to jedno... to vývojáři dostanou zaplaceno jen jednou, když by teoreticky mohli dostat zaplaceno dvakrát (kdyby si to někdo koupil v obou službách)... každopádně sympatickej krok :)
      • Mart9
        Tak to je hloupost. Steam potřebuje, abys pouštel jeho klienta a kupoval tam, vždyť po spuštění ti nabíhá to okno s aktuálními nabídkami. Když by sis přetáhnul všechny do GOGu, z obchodního hlediska je to pro Steam jednoznačně špatně.
        • Veskoslav
          No někdo neumí používat Steam ani po letech, když neví, jakou startovní obrazovku si může nastavit....
        • To okno si můžeš vypnout a navíc hry zaplatíš na Steamu a GoG z toho nemá ani halíř.
    • Steam jako takovej s tím nemá co dělat. Je to na vývojářích/vydavatelích konkrétních her, jestli do toho s GOG půjdou.
      • ten Steam s nimi bude mit nejspise nejakou smlouvu, pac jinak by to pres nej az doted nemohli tlacit, mozna jen, ze to Steam u nich nema osetrene, mozna se s nim dohodli na dodatku smlouvy, ale obecne bych nepredpokladal, ze Steam "do toho nema co mluvit"
        • zx_spektrum
          Ale prdlačky. Přihlášením se skrz Steam v GOGu dáváš možnost aplikaci - v tomhle případě GOGu - přečíst si údaje o tvých hrách. Tím si systémově ověří, že jaké hry máš a ty které nabízí k "převodu" ti povolí. Nic víc, nic míň. Steam s tím nemá nic společného a GOG to umožňuje jen díky tomu, že daní vydavatelé těch her si pro ty konkrétní případy řekli, že jim stačilo mít to zaplacený jen jednou...
          • Mart9
            Tak uvidíme, jestli tam budou nějaké pecky *5* Podle mě už teď ta nabídka ukazuje, že půjde o srágory (nečekaně)
      • Mart9
        Je to prosím někde napsané?
        • GOG tvrdí že je GOG Connect vznikol v spolupráci GOG a vydavateľov daných hier. "These are limited-time offers made possible by participating developers and publishers, so stay tuned as we bring new titles onboard in the future (and grab your copies before they go away)!" Niekde som tiež videl napísané že Steam s tým nemá veľmi čo robiť. GOG proste použil verejné API Steamu, ale z toho čo som čítal vyplýva, že nemusel požiadať o súhlas Valve.
        • ringmancz
          ono to tam nemusí být napsaný, protože to dá rozum, že o tom rozhodují vydavatelé, ale pro některé je to už v druhým odstavci: "eligible games are limited-time offers made possible by participating developers and publishers"
          • Mart9
            leda v ideálním světě
  • Podařilo se to už někomu propojit? Mi to pořád píše "WE COULDN'T REACH THE STEAM SERVICE RIGHT NOW."
    • Skús si nastaviť svoj Steam profil na Public
  • Krescz
    nějak to nefunguje....asi nával
    • Krescz
      tak už mi to jde
  • spis bych to bral naopak - gog je tragicky polsky kram jako mbank
    • ty tomu tak rozumíš..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit