Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • len konzola?..nezájem...niečo ako primal...hra ktorá upadne do zabudnutia..:D *1*
  • mikezz
    Pre mňa najväčší techno gýč, aký som kedy medzi hrami videl. To mi príde už viac v pohode niečo ako MG Rising, a to sa podobným japonským hrám vyhýbam oblúkom.
  • TheGGG
    bože... tak kvůli takovým slátaninám jsem si PS4 nekupoval... vážně, na té konzoli není jediná pořádná FPS... když zavzpomínám na časy legendární resistance a killzone série tenkrát na PS3... teď místo toho dělaj nějaké open world slátaniny s dinosaurama...
    • Jsem jedinej člověk na světe, kterej hry co nechce hrát nehraje?:D
    • čo sa to deje GGGzačína hejtovať PS4? už len čakať až začnú mrtvi vyliezať z hrobov a je tu apokalypsa :D
      • TheGGG
        já hatuju všechno, protože tady v poslední době vycházej jen samí kktiny pro děcka a milovníky omalovánek...
        • trulikuli
          pro děcka? sorry, ale někdo, kdo má na profilovce džastina bíbra se nemůže považovat za dospělého :)
  • Takhle to vypadá celkem hezky a i když z traileru nemůžu soudit, z prvních dojmů asi takto:
    1. Na můj vkus je to všechno jaksi moc zářivé a jásavé na to, v jaké situaci lidstvo je. Líbila by se mi trošku temnější atmosféra.
    2. Pevně doufám, ze ty boje nebudou jen naskriptované serie QTE a budou vyžadovat nějaký ten skill.
  • Proč hry které bych si rád zahrál jsou jen na PS4 :( *13*
    • Protože ps4 je dnes nejlepší herní platforma.
      • Pro ty, které zajímají hry na PS4.

        -fixed-
  • stihac10
    Je dobře že to odložili, aspoň vypiplají hratelnost a třeba grafika bude dobře optimalizovaná a nebudou moc downgradovat..
    • Budou downgradovat a poradne. A proc? Protoze TOPINKOVAČ.
  • vypadá to slibně :)
  • Kozy
    Design těch roboještěrů je prostě suprovej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit