Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byl bych radši za Oblivion
    • Jo, přesně tak. Skyrim vypadá dobře pořád a Oblivionu by facelift prospěl víc.
  • Proč konečně lidi co hrajou jen na pc a maj nemístné poznámky co maj proti těm Remástrum a nedokážou pochopit že se remastruje většinou PS3 hra na ps4 a ne na pc to jen vydaj novou edici pro lidi co to ještě nemají s minimálním rozdílem :) Mě osobně remastr potěšil už jen protože jsem odpurce steamu ale mám v plánu ps4 koupit ale jsem zvědav na sony bylo by supr kdyby udělali třeba anthologii crash bandicoot na ps4 spyro atp krom toho doufám v další exclusivní hry ne jen multi :)
  • https://www.youtube.com/watch?v=yvGXCisAaR4
  • Slotermeyer
    Never forget! http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/100-duvodu-proc-dan-vavra-nesnasi-tes-v-skyrim-227726/
  • r.i.p tes:vi
  • MalyZeli
    Zajima me jak to bude vypadat... pochybuju ze to ale bude vypadat lip jak muj skyrim tedkom :-/
  • Neviete náhodou či sa bude dať pokračovať na PC zo savu z terajšej hry? Mám nahraných nejakých 270 hodín som asi V polke completionist hrania a nechce sa mi začínať znovu keď príde lepšia Verzia ale zároveň by som rád počkal ak by sa dalo pokračovať V Save. ĎAKUJEM
    • Si stáhni mody a budeš mít moderní Skyrim hned bez problému se savy, ne?

      Jinak těžko říct. Strašně záleží, jak moc jiná to bude hra. Já bych na kompatibilitu savů nevsadil.
    • Spades
      Řekl bych, že to bude otázka modů.
      Určitě se najde někdo, kdo udělá save transfer jako utilitu, pokud nebude oficiální, ale větší šance je, že máš mód, kterej na novou verzi nevyjde a jsi v prdeli.
      • Hrám to čisto bez módov, ako mne by ani ta lepšia grafika nebola treba, ale znáte to ak budem mať zadara lepšiu verziu tak hrať teraz už to nejak nebude ono :-( no. Som proste taký. Ak niekto bude mať nejaké info budem vďačný. Dikes.
  • Co bychom nepodojili, když se dojit nechají :)
  • Nevím... Přijde mi to od Bethesdy docela sprostý, vydat znovu hru... do které akorát přidáte věci od amatérských moderů, přidáte nové efekty - které taky už pár let dělají modeři.
    Celkově mi to přijde, že hru přejeli enginem z fallouta4 a pak jen dostahovali nějaké mody, na úpravu grafiky - i takhle se dá dnes podnikat.
    • Tilwaen
      "Celkově mi to přijde, že hru přejeli enginem z fallouta4 (...)"
      Tohle nechápu. Vždyť to v první řadě na stejném enginu vznikalo.
    • Proč sprostý? Na PC takový remaster asi smysl nemá, ale na konzole to má velký smysl. Lidi si budou moct zahrát Skyrim na nových konzolích a navíc s některými modifikacemi. To sprosté vážně není.
    • Spades
      Na konzolích je toto normální, protože vydat tu hru na jinou konzoli s novou grafikou dá dost práce, takže by ji taky chtěli zaplatit. Tím, že na PC by to lidi nekupovali, protože se dá jednoduše zmódovat starej Skyrim to dali zdarma pro majitele hry na steamu, což je podle mě hodně dobrej deal. To dělá vesměs jen CD Projekt a ti co dělali Divinity Original Sin.
      • Dnešní konzole jsou v podstatě normální PC (stejně jako starý xbox). Obecně port na takhle blízké architektury není velký problém (většinu zvládne překladač pokud to teda nepíšeš jako prase, což je ale u her dost často problém). Navíc když se podíváš na rozdíl ve výkonu, tak nejsou ani potřeba žádné velké optimalize. Pojede to dobře i neoptimalizované.
        • Spades
          Super a co si tím chtěl jako říct?
          Skyrim vyšel na starou generaci, proto nutný port.
    • Paulcz
      Lidé co hrají hry od Bethesdy snesou všechno.
    • Slyšel jsi někdy pojem remaster ?
  • Lukyz
    Já jsem jen zvědav, jak to bude s remasterem a stávajícími módy.

    EDIT: Aha, takže teď koukám, že na Steamu je to jako samostatná hra, tudíž nepůjde o update a nepředpokládám, že by modifikace byly kompatibilní.
    • Spades
      Podle mě ty módy, které jen modifikují textury půjde portnout rychle, stejně jako z Fallout 3 do F:NV, ale u skriptů to bude horší.
      Zajímalo by mě, jestli se lidem bude chtit portovat ty hromady sex módů co na Skyrim existují :D
      • Ty pujdou jako první..
        • Souhlas, u čeho by si puberťáci honily *1*
          • Tilwaen
            U slovníků pravopisu zřejmě ne.
    • Tak řada modifikací určitě nebude fungovat. Tyto totiž vyžadují ještě 3rd party programy, doplnění, nadstavby atd., které jsou dělané a závislé na PC platformě. Protože nový Skyrim bude nová verze, očekávám, že všechny či většina stávajících modifikací bude nutné upravit, nebo nebudou fungovat zcela správně, či bude jejich funkčnost omezená, nebude zaručena atd. Ostatně tak to bylo i po každé aktualizaci Skyrimu.

      Pro moddery ale nová míza, řekl bych. Celkově dobrá správa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit