Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Jediný důvod pro koupi je remaster MW, který považuji za nejlepší díl z moderní doby. Kdyby to vydali samostatně, tak bych možná i ten litr dal, protože MP se hraje doteď a SP, jak jsem psal, byl jeden z nejlepších, nejen v rámci CoD série, ale i FPS za posledních 10 let. Ale kupovat si kvůli tomu tento díl? Osobně z trojice CoD, Titanfall a Bf1 dám přednost Titanfall:)
    • Na prvním MW mě hrozně štvaly ty do očí bijící nekonečný vlny nepřátel. Lokace (snad až na závěrečný bunkr a misi předtím) nešly vystřílet. Muselo se jít pořád dopředu, jinak se nepřátelé spawnovali donekonečna. MW2 to dost znatelně omezilo a proto jsem ho měl vždycky radši. Doufám že u remasteru to taky upraví.
  • další bezduché vraždění bez logiky.
    "vy jste ty dobrý protože to hrajete.. a všechny ostatní co zabijete jsou ti špatní"
    nemusíte se cítit špatně že jste povraždili desítky lidí.... oni byli ti špatní...
    asi jako logika usa armády... my můžeme zabít a bombardovat kohokoliv, protože my jsme ti "dobří"
    • Válčit za mír je jako š_kat za cudnost.
  • Ono někoho překvapuje, že to ničím nepřekvapuje? :D

    Tahle série měla skončit po prvním Infinity Warfare. Stále nechápu kdo to pořád tak houfně kupuje, navíc za nemalé peníze (i cena DLCček je nechutná).

    Dodnes s úsměvem vzpomínám, jak hromada hráčů nadávala svého času na Infinity Warfare 2, že v multiplayeru nebudou dedikované servery a spouštěla se hromadná petice a hate na Steamu jak to nebudou kupovat a pak ti samí hráči hned po vydání "playing Infinite Warfare 2" :D
    • PreidaQ
      Máš na mysli Modern Warfare nebo jsi k nám přicestoval z budoucnosti?
  • walltar
    On to nevypadá na traileru až tak špatně... ale bohužel je to COD. Takže hra co si člověk dá po obědě a do večeře už nemá co hrát... Z týden už si ani nevzpomene že nějaký COD hrál, protože to je tak přehnaný, že ho nic nepřekvapí.

    Možná nějaká hodnota je v Multiplayeru... ale MP lobby hry nehraju.
  • BangMeInBangladesh
    Tahle hra bude komerční úspěch i kdyby byl hlavním hrdinou kačer Donald a byla to adventura odehrávající se v zemi za zrcadlem, protože se to jmenuje Call of Duty.
    • jindra.veliky
      To zní náhodou zjimaveji než všechno od MW2
  • Jack1947
    Mp to samé takže nekupovat *3*
    • OPenetrator
      Jako by sis snad někdy neco koupil :D
      • Jack1947
        Drž plec dítě nevycválané jistě že koupil ale tuhle sračku byt bych dostal MW už nechci ani vidět.
  • Magister_Peditum
    Škoda, přitom ukázka se mi docela líbila. Už by to chtělo, aby se vývojáři chytli za nos a zamysleli se nad tím, co rok co rok, vydávají za hru. Ale protože to zase koupí miliarda lidí, tak nebudou mít důvod cokoliv měnit.
  • Jediny čim tenhle díl překvapil je počet disliků u traileru
  • Vypada to paradne. Remaster MW mne nelaka protoze tehdy se jeste delaly CoD podle mustru ze se nepratele spawnovali dokud jste neprekrocili jistou caru. Od tohoto konceptu uz v novsich dilech nastesti upustili
    • hahahaha...ne
  • Shenkster
    On snad někdo čekal něco jiného ? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit