Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je ještě nějaká dobrá superhero hra krom Arkham serie? Na to jak je to vdečné téma mi připadá že je málo her se superhrdiny. Vážně doufám že tohle dopadne dobře
    • jeste bylo dobre Marvel ultimate alliance
    • Spidey: Shattered dimensions
    • No Prototype je dobrá antihrdinovka. Ale pokud se bavíme o komiksových superhrdinech tak bohužel Disney nám z Marvelu cpe jen Lego hry a pak je diablo styl hry Marvel Heroes a to je pay to win. Luxusní je stařičká Marvel Ultimate Alliance, dvojka vyšla ale jen na konzole. Pak je fajn X-men Legends 2 ale tohle všechno je už hodně starý a další díly Alliance nejsou kvůli zmíněným Marvel Heroes. Co se týče aktuálních filmových hrdinů tak bohužel nic moc. A člověk se nemůže divit když takovej Iron-Man, Thor a Kapitán do Sregy, umm Segy jsou odpadem. Ale jejich problém, že to daly zrovna tomuhle studiu. Deadpool měl celkem dobrou hru.
    • Tak pokud nehledáš nic extra seriózního, tak Saints Row 4 je imho naprostá paráda. (a to říkám jako člověk kterého SR1 - SR3 nebavilo).
  • Opravdu doufám, že to vyjde i na PC. Byla by to škoda, vypadá to opravdu dobře. Hezčí oblek jsem na Spidermanovi neviděl! :)
  • Jack1947
    Škoda že to bude jen na PS4, skoro to vypadá že se vrátí nedoceněný Spidey3 který měl jako jediný otevřený svět s možnostmi plnění alá GTA a Isomniac je kvalita o tom žádná. ( Snad nakonec ten port i bude někdy).
    • Mart9
      Čím lepší hra, tím víc budu doufat, že to budeme mít jen na PS4.
      • Jack1947
        ALe no ták... *7* to není hezké... být takhle nepřející.
        • Vy jste to jeste nepochopili?mi nechcem cross platform,mi na playstationu chcem vlastni hry a dobry hry,nam je jedno co hrajete na pc a xbox,vy jste mrkvosoft,jako sparta vs slavie,ti maj spolecnej jenom fodbal,to sami plati platformi pc mrkvosoft xbox vs platformy playstation.Mame splecnej jen ten fodbal,jste jinej tym.
        • Mart9
          Jak nepřející?
          • ringmancz
            to je snad poprvé, co je odpověď na Jacka hloupější než jeho otázka. a doufám, že sis užil novýho Tomb Raidera na PS4. oh wait...
            • Mart9
              Když jsem si koupil PS4, chci na to exkluzivní hry, co je na tom? Považuju to za výhodu své investice. U toho Tomb Raidera počkám na nějakou slevičku http://hry-pro-playstation-4.heureka.cz/rise-of-the-tomb-raider/

              Edit: Ale taková hra je lepší spíš pro PC s klávesnicí než pro konzole.
          • Jack1947
            Tak ?
            • Jack1947
              Nemá nebo má nebo jak si to myslel můžeš to víc rozvézt ??? *7* *12*
            • Mart9
              Aha, tak tohle nemá cenu *15*
  • Hoší nechci vám brát nějaké naděje, ale Insomniac Games jsou ryze konzolová společnost. Opravdu bych moc s PC verzí nepočítal. Viděl bych to tak na 3%
    • ringmancz
      to s konzolovou společností už není pravda
    • Hlavně to vydává Sony, takže spíš tak 1 %.
  • Spider-vepř..
  • Lukyz
    Jde sice jen o trailer, ale zatím to na mě působí asi tak 100x líp, než Ubisoftem opěvovány, AAA+ ultra cool Watch Dogs 2 *1*
    Jen škoda té exkluzivity *13*
  • My si to rozjedeme na PC v emulatoru, uz tu parim Uncharted 4 na PC.
    • To asi ne. A i kdyby, tak to musí vypadat jako hry které bylo možné emulovat.

      Když to je pouze naschvál někde, tak to vynecháš a hotovo. I kdyby jsi koupil na tuhle hru extra stroj aby jsi to mohl hrát, tak co tam budeš mít? 30fps a horší grafiku :(
      Takže, špatný.
  • Open world Spajďák? Dejte to sem!
  • corfer
    Á naučili jsme se stříhat trailery.:) Pěkné.
  • kubi-wan
    Škoda, že je to jen PS4 exkluzivita... :/
    • Vsak si to sony zaplatila,kvuli nam na playstationu,vy na pc cekejte az na tu hru nekdo prispeje.pc patri mrkvosoftu,tak knucte tam,nebo si kupte hw a sw od sony.A oto taky jde,aby si lidi koupili i oboji.pc cko je neuzivi.
      • Dyť jo v pořádku :D Spider-mana mam rád, ale na zas tolik abych si kvůli němu koupil PS4.
    • Bohužel, taky mi to vadí. Ve steamu mam oba dva poslední Amazing a i když to teda nebyli žádný rekordní hry (jedničak byla určitě lepší) tak mě to na nějakou dobu bavilo. To, že je tohle jen exkluzivita je docela škoda ale třeba to později udělají na PC. Ale nemůžu se zbavit dojmu, že to vypadá hodně pdoobně jako první Amazing od Beenoxu, engine mi přijde podobnej hodně a i animace Spideyho tak snad se zadaří. A snad Marvel teda povolí víc her, protože dostáváme jen blbý Lego hry nebo je tu Diablovka Marvel Heroes.
      • kubi-wan
        Já jsem hrál Amazing jenom jedničku... ale ta mi přišla super - přesně se mi trefila do vkusu a dala mi ten pocit "spidermanovský" volnosti. Předtim jsem hrál ještě Shattered Dimensions, což mě taky bavilo, hlavně díky několika různým Spider-Manům.... a ještě dávno předtim jsem se zamiloval do prvního Spideyho z PS1, respektive do jeho PC konverze (https://www.youtube.com/watch?v=TVhAd8k9UbY)... a pak jsem hrál ještě vcelku fajn hru podle prvního Raimiho filmu... a otřesnou PC verzi dvojky (podle filmu) - už tenkrát s náma vytřeli podlahu, když na PS2 byla ta hra skvělá (úplně jiná) a my jsme dostali takovej výblitek....

        Každopádně si myslim, že po letech, kdy na PC úplně normálně vycházely hry se Spider-Manem, je škoda, že se zas stáhnou na PlayStation....
        • Jo tu PS1 jsem taky na PC hrál dost kdysi :D no a Amazing Spider-Man byl hodně dobrej, dvojka ale menší zklamání, sice tam udělali to že se pavučiny chytaj budov, ale jinak mi přišlo že strašně osekali grafiku, free roam byl spíš otravnej kvůli systému hero/menace kdy když si nezachraňoval stále stejný skriptovaný situace měl si menace level a byl si na ránu bezpečnostním složkám. Shattered Dimensions jsem taky hrál a to se Beenoxu taky povedlo bavil jsem se. Jak říkáš filmovej Spider-Man 2 byl na PC úplně jiná a strašná hra, trojka podle filmu už byla lepší. Ultimate Spider-Man byl taky luxus. Ale co považuju stále za top Spider-Man hru je Web Of Shadows bohužel teď když si na to vzpomenu přišlo mi město strašně prázdný a mrtvý, ale to bylo tím že tam byla karanténa ale i tak to byla asi nejlepší Spider-Man hra co jsem kdy hrál :možnosti se rozhodovat, hrát klasicky nebo používat schopnosti Venom symbionta a podle toho se rozhodovat a být ten hodnej Spidey nebo surovej a podle toho si měl taky víc konců.

          A jak píšeš skoro vždy vyšla Spidey hra PC ( Spider-Man : Edge of Time bohužel nevyšel) a teď nás takhle zazdí *16* ale třeba Amazing Spider-Man 2 byl taky nejprve ohlášenej jen na konzole a později řekli že to udělaj i na PC
          • ringmancz
            jenže AMS nevydalo Sony, ale třeba to bude komerční propadák, tak budou chtít něco vytřískat i z PC
    • Mart9
      To je právě super. Ten pocit, že si to jen my zahrajeme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit