Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě na GoW nejvíce dojímá tel level design. Jak přicházíš do místa, kde jsou "z nejasného důvodu" po zemi rozesety podivné krabice a obdélníky, tak přichází boj. :-))) A pak přijdou ty nádherné epické momenty, kdy vítr bere auta a tunové ocelové roury, ale borci si tou epickou vychřicí vesele cupitají od krabice ke krabici a semo tamo nezapomenou utrousit nějakou tu mazáckou hlášku. Zejména mistrně zvládnuté animace dorážení nebohých emzáků vyčnívají z toho božského gameplaye, při kterém každý správný americký teenager už začíná pociťovat to známé chvění v rozkroku.
    • mě dojímaj takové rádoby dospělácké kecy od frajírka co hraje dotu a další p2w omalovánky...
      • dota neni pay2win, nikdy nebyla *4*
        • ale omalovánky to jsou...
  • Na Gearsech se mi vždycky líbilo, že tam třeba jen chodí a kecaj, takový to tajemno, ne jak třeba v CoD, kde hned po začátku mise vypukne válečný peklo :D
    • Neber to jako urážku, ale zřejmě neumíš anglicky aby sis přeložil jak a o čem tito hrdinové tak ledabyle kecají. :-)
  • Ta fyzika mi prijde ok, ale vítr mohl mít vlyv i na vojáky. Pohybují se stejne rychle jako v bezvetri.
  • Mno už od pohledu to bude propadák . Prostě GOW 1 v novém kabátě . Nazáživné přestřelky z pozakrytu už lidi nebaví jako 5 let zpátky
    • mluv za sebe propadáku...
  • MARTASLJ19
    Vyzerá to výborne, fakt sa na to teším *5*
  • Cela ta serie zamrzla v case, neni tam ani naznak pokusu o nejaky progres, je skoda ze hra nezustala pod Epicem.
  • Pete.palis
    on tam je vichr jak sviňa, lítají tam dvou tunový bedny vzduchem a týpci stojí, jak kdyby je ovanoval letní vánek *1*
    • není to podle pravdy no ....a ješte ke všemu je to hra *9*
    • Paulcz
      to není vítr, to je exkluzivita :)
  • Včera jsem večeřel pěkně přiostřený chilli con carne s fazolkama.. to byly taky slušný boje s větrem *1*
    • Já včera jel bez lubrikantu... to i s lehčím větříkem je teď boj.
    • Já měl chilli sin carne, ale výsledek byl stejnej.
  • vypadá to bombasticky, škoda těch pindů autora článku... ano, už jsem slyšel milionkrát, že ty pokemony v redakci games GeoW nebaví, co takhle to přestat cpát do každého článku a jen podat běžné informace. Je tu videa a vypadá luxusně, co Poláčkovi připadá legrační nebo ne, mě vůbec nezajímá... jediné o co mám obavy je nepřítel, zatím vypadá dost genericky a locustům se nemůže rovnat...
    • Tak Poláček no... Neni to japonský ani izometrický a psa tam taky nenajdeš.
      • hlavně že napíše 80 článku denně, jen ta kvalita...
        • stihac10
          Běžte do háje.. Tak ty články nečtěte když se Vám nelíběj.. Nebo si je piště sami když jste tak chytrý.. Prostě je to jeho článek a jeho názor na tu hru, tak se s tím smiřte nebo si to dál nečtěte *3*
          • Jeho názor jsme slyšeli už od GeoW 1 a cpe to do každého článku... pokud se spokojíš se špatnými články je to tvůj problém, pak to tu v ČR vypadá jak to vypadá...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit