Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kojima se musí točit na kancelářské židli.
  • Jack1947
    Štavilo se Resi tak ted je třeba ještě tak trochu pumpnout na mGS dokud to jde *5*

    Navíc je to úplně mimo, zombie téma a nějací mutanti wtf ? nah

    Prostě jasně vidět, dáme si takový mezi díl a uvidíme kdo se všechno na zajetou značku přilepí. Pak budou lidi až to koupí ( stejně jako u Umbrella corps ) nadávat jakej nedomrdek to je *12*

    Pochopil bych Coop po vzoru MGS tichý stealth nebo aspon náznak kdyby se skutečně šlo po vojácích a mělo to aspekty survivalu - jídlo, pití atp ale tohle tohle jde mimo... úplně.
  • Bylo by to zajímavé, kdyby to jen kdyby neměl nálepku Metal gear.
    • *kdyby to jen nemělo
      • Mně by naopak nevadilo, že to má nálepku Metal Gear, kdyby to bylo zajímavý. Například s Metal Gear Rising nemám problém, ale tohle vypadá jako další nudná coop hra se zombíky.
        Ale jestli se ti hra líbí, tak myslim, že není problém neřešit, že to je Metal Gear a prostě si užít hru.
  • Od Konami uz nic nechci. To radeji podporim Kojimovu novou hru.
  • Lukyz
    Jak by řekl Solid Snake "Metal Gear?"
  • Studio Konami: "Kojima je sice pryč ale je ještě čas vyždímat ze značky nějaké ty peníze, takže uděláme DayZ se skinem Metal Gearu !" *5*
  • Vogon
    Nemám slov. https://www.youtube.com/watch?v=F9hagVL-__c
    • krásnej song, krásný vzpomínky na tuhle hru. Kdyby Konami aspoň vydali ten remake, co dělají na automaty pro normální platformy. Japonci jsou taky čím dál větší mrdky. Když vezmu, jak je na tom v současnosti Capcom, Konami či SE...
      • Jak je na tom v součastnosti Capcom? Poděl se :)
        • Monstrer Hunter bych viděl jako jediné pozitivum na téhle společnosti. Jinak točí remastry a tak trochu odpadní hry viz.:
          http://www.metacritic.com/game/playstation-4/umbrella-corps
      • Vogon
        Atlus je stále vynikající, Persona 5 je jedna z nejprodávanějších her v Japonsku. Namco Bandai a Koei Tecmo jsou ve stejném stavu jako vždy. Sony je Sony. Sega začala přinášet více her na západ(Yakuza 5 a 0). Nintendu se blíží nová konzole a nová Zelda vypadá úžasně.

        Squeenix jsou stejně dementní jako vždy. Capcom sice vyhořel na SFV, ale HD remastery RE a PC port DD jsou dobré.

        Konami je Konami. Jedna z nejhorších firem v Japonsku. Od videoher se čím dál víc oddalují a přecházejí na pachinko, které jim neustálé prodělává. Ředitel je šílený egomaniak. Pracovní podmínky jsou šílené, kamerový dohled, sledování zaměstnanců na sociálních sítích a "nepohodlní" vývojáři jsou přesunuti na pozice typu uklízeč.
        • Ano, některé hry jsou fajn, ale třeba Capcomu totálně ujel vlak, kdy vydali naposledy nějakou akceptovatelnou hru krom Monster Huntera, který si drží kvalitu? Resi: Revalations na 3DS? Dragon Dogma. To už je pár let. Nejsem nějaký expert na japonské hry, sleduji to jen tak zpovzdálí, ale Namco např. má taky nepěkné praktiky viz. poslední Dark Souls 3, nemyslím si, že ta hra je dodělaná, té hře taky chyběl nějaký ten měsíc, to mi nikdo nevymluví. Persony apod. to nehraji, to není můj šálek kávy. Docela pěkně vypadá Tales of Berseria, ale taky to není dvakrát sláva s JRPG viz. dost chladně přijatý Star Ocean.
          • Nezapomeň že Namco vydává Tekken
          • Vogon
            Dokud se Monster Hunter nepřestane v Japonsku prodávat jako rohlíky, tak nic jiného ani potřebovat nebudou. Dragon's Dogma sice vyšla už před lety, ale PC port vyšel minulý rok a byl to dobrý port a prodával se dost dobře(Steamspy má 370 tisíc kusů). Ještě připočti MH online a DD online, které jsou prý oukej. A nedávno prodloužili své vlastnictví značky Deep Down.

            Namco vydává hodně anime her, Dragonball z Xenoverse třeba, který byl dobrý a úspěšný. Teď vydá nový díl God Eatera, což je anime kopie MH. Teď ještě nový Tekken. Dark Souls mají na starost jenom na západě, Fromsoftware publishuje své hry v Japonsku. A 24. chystají nějaké oznámení, typuji, že první DLC, přičemž Passion Republic vydali artworky, na kterých se objevovaly postavy z Dark Souls(http://i.imgur.com/dnybi8I.jpg), to rychle opravili samozřejmě, a vypadalo to na rožšířeí lore o Deep Sea a Královny Juniper. http://passionrepublic.com/en/work.html#popup_portfolio_10
  • Český překlad hry by měl být "Přežijete tento Metal Gear?" *7*
    • Kovové Nářadí Přežít
      • zx_spektrum
        Ty budeš jeden z těch, co fráze typu "it's not right" překládají jako "to není vpravo", co?
        • give me a hand - dej mi ruku, give me a head - dej mi hlavu
  • co k tomuhle říci hra která mě před dávnými lety přivedla k hraní a dodnes je to nepřekonatelná hra která kdy vyšla rozuměj série mě ři pohledu na toto napadá jedno - tady se někdy posral - to nejsem žádnej hejtr tohle fakt neeee *10*
    • ano, první a druhý jsou dle mého pořád nepřekonané záležitosti.
  • Přesto že jsem se v průběhu hraní MGS V: PP docela bavil. Po dohrání ve mě, jakožto fanouškovi MGS serie, převažoval pocit nespokojenosti... Rozepsat proč, by bylo na dlouho... špatná hra to rozhodně nebyla, ale skvělým Metal Gearem bych to taky nenazval...
    Nový trailer na mě působí čistě jako potřeba vyždímat peníze z technologie a značky, kterou dlouho vyvýjeli... ale po GroundZero a PhantomPain, už jim na špek neskočim...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit