Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • froztik

    Aktualizace Steam Store

    Asi jedna z nejdůležitějších změn je, že budou muset být na stránce produktu pouze reálný screenshoty ze hry.

    "We ask that any images you upload to the ‘screenshot’ section of your store page should be screenshots that show your game. This means avoiding using concept art, pre-rendered cinematic stills, or images that contain awards, marketing copy, or written product descriptions. Please show customers what your game is actually like to play."

    https://facepunch.com/showthread.php?t=1540060&p=51292627#post51292627

    *5*
    • N0isy
      No hlavně, že One Man's Lie tam má stále ty super vyretušované "screeny" a videa. *7*
    • Morraw
      Souhlas. Ty obrázky, co tam často jsou, jsou většinou jedny z těch prvně uveřejněných. Ale pořád tam budou moci být vyšperkováné screenshoty, které taky často nereflektují vizuální kvalitu hry.
  • Lumino City
    2G24K-8LV2V-MZ0DY

    Titan Souls
    5HKFJ-H9A64-PH2DL

    Grim Fandango Remastered
    57P3X-5QLJF-INQNQ

    Massive Chalice: 8CQDX-C23P8-2KQQZ
    • Draken69CZ
      Měl jsem tu drzost vzít si Lumino City a Titan Souls děkuji pěkně.
  • Lukass

    Multiplayer hry Battlefield 1 hraje téměř 6x více hráčů než multiplayer hry Titanfall 2. komentáře

    Bodejt by ne.
    Moje dojmy po 17 hodinach sou jenom pozitivni. Tohle se fakt povedlo, mod operations je perfektni a atmosfera pri nem pripomina Call of Duty a slavnou misi podle filmu Nepritel pred Branami. Rev, hudba, a neskutecne zivy bojiste, klobouk dolu panove.
    Jeste musim vyzdvihnou mapy, kdy lepsi mapy sem zivote v zadne hre nevidel, zvlast Monte Grappa je mozna nejlepsi mapa v historii MP her. Ale i ostani mapy sou lahudkovy. Musim to napsat, tohle je jasna 10/10 a neni co resit, a ja jdu na dalsi bitvu :-)
    • Musim souhlasit. MP v BF1 proste funguje skvele. Par drobnosti me obcas trochu zazlobi ale jinak jsem opravdu moc spokojenej.
      Operations je podle me uplne genialni napad. Je skvely ze vlastne tak jednoduse vytvorili tak strasne moc chytlavej mod.
    • Jack1947
      Wew, z hladu po prvoválečné akci to má 10/10 ! Pecka.

      Realita bude ovšem jako vždy trochu jinde.
      • Lukass
        Socka detected *1*

        Jo proto vyzdvihuju hlavne mapy *1* ty ses zas za moc chlapiku. *1*
        • Jack1947
          Fanboy BF detected - ty máš vlastně s drastou jedno společné oba jste blázni do bf *3*
          Vždyt já vám to neberu hlavně že baví, to je to hlavní ( Sesšnšpas taky )

          Já až bude k mání dám tu kampan to je tak všechno - BF va v takovéhle podobě nemusím, takže žádná socka.

          Vyzvihuj si co chceš fanboje neodpářeš *5*
          • Proc bys daval to co je na BF to nejhorsi? Zkus multiplayer...
            • Jack1947
              Trojku prostě tenhle styl jak již jsem předtím psal mi nesedí já bych potřeboval něco pomalejšího, taktičtějšího a klidně kdyby tam byli vozidla... nemusí být.

              Což má Titanfall 2 víceméně.

              Jinak jediné o co mi šlo bylo že Lukass klído 10/10 ale jinou podobnou hru které nefanbojuje hrdě by dal klidně méně... nebo i by to byl nehratelný odpad takže hlad po akci +fanbojství vyvolalo tyhle extázní stavy jinak si to ani představit neumím *4*
            • Lukass
              Jack: V zivote si multak BF nehral pac ses socka a kdybys hral takovy bludy bys nepsal.
            • Tak jestli si to umis predstavit tak to je jina... kterej posledni battlefield jsi hral v multiplayerul? :D
            • Jack1947
              Tak já si umím živě představit jaký bude akampan prolétnu coby dup , díky ale nechci.
  • nový Humble Bundle

    http://www.humblebundle.com/day-of-the-devs-2016
    Např. Broken Age za dolar.
  • victor

    Obchod Square Enix nabízí na vybrané tituly slevu až 83%.

    Frönt Mission 4 v EN ! ... Zataceně zas jen v Americe a na EU kálí ... takže Ebuy aby té japonské 5 nebylo na poličce smutno :/
  • Nákup padělaného produktu ?

    Ahoj,

    dnes mně přišla Fifa 17 PS4. Již na první pohled mě zarazil způsob balení ve fólii, který nepůsobil jako typický obal z továrny, ale spíš jako kdyby si někdo koupil fóliovou baličku a po domácku to zabalil.

    Po odejmutí obalu mně zarazila kvalita samotného coveru hry, který na první pohled nevypadá špatně, ovšem při bližším zkoumání je vidět že to není originál tisk.
    Uvnitř hry chybí karta o varováních kupujícího. A navíc chybí i stříbrná nálepka : FIFA OFFICIAL LICENCED PRODUKT.

    Stalo se Vám to už někomu ?

    Je možné, aby obal byl fake, ale dvd bylo pravé? Protože pokud by i dvd bylo fake, tak předpokládám, že bych hru třeba i spustil, ale při multiplayeru by hra již neměla fungovat..
    • ucho
      jestli je tam DVD a ne BluRay, tak to trochu smrdí.
    • SalemCZ
      máš fotku? DVD funguje?
      • Fotku zatím nemám - budu dělat. DVD budu teprve zkoušet. Večer podám zprávu.
        • Tilwaen
          Jak jsi pokročil?
    • Tilwaen
      Pro zajímavost, ve kterém obchodě jsi to koupil?
      • Já jsem to do příspěvku původně napsal, ale po hovoru se sympatickým jednatelem firmy jsem se rozhodl, že nebudu zbytečně šířit antireklamu.
        • Draken69CZ
          A jak ti to ten sympaťák vysvětlil?
          • victor
            Už jste někdy viděli ukrajinské jednatele ? (A.A. třeba ;) ) ... Na ruském trhu koluje spousta oficiálních produktů jen je umět prodat i mimo zónu ;)
  • jonny

    dying light

    potreboval by som pomoc kupil som si hru dying light a mam problem ked zadam cd key nevezme my ho ...neviem preco pomoze my s tym niekto :(((
    • Draken69CZ
      A kde si to koupil?
  • Kozy

    Routine

    Routine- hra na kterou jste už možná zapomněli, vyjde v březnu 2017.

    Release Date Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=-XRCYwQw8ss
    • Draken69CZ
      Bojím že to bude papenduklová variace na Aliena s robotem.
    • Ronox
      No fu*king way! No tak to jsem šťastnej jako blecha. Od prvního videa to žeru a na twitteru bylo už sakra dlouho ticho. Dík!
    • residentevilfans
      *14* nice ,tesim se
  • Project Sonic 2017 přinese novou postavu.

    Ja myslim ze nova postava je presne co Sonic potrebuje! To a mozna nejakou dobrou hru...
    • Tilwaen
      Místo toho pravděpodobně dostane hraný-CGI film.
  • N0isy
    Nechcete ty bleskovky radši zrušit? Dávat sem týden a někdy i týdny starý "novinky" na herním webu je opravdu ztrapňující. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit