Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neviete, ako dopadol Blade of Destiny? opravili ho nakoniec?
    • MickTheMage
      Ani ne. Alebo ako sa to vezme. Povedzme, ze cisto na teoretickej rovine je to aspon v hratelnom stave "ako tak". V praktickej rovine to moc zabavne hrat nie je. Obzvlast subojova obrazovka stale stoji za... presne. Su lepsie hry, ktorym sa oplati venovat pozornost. Bud mas trpezlivost a skusis to s originalom (ten uz vsak nie je pre novacika uplne user friendly) alebo si skratka zahraj nieco ine. :)
      • Tyjo, tak to me mrzi. Na starou hru nemam ve vsi uprimnosti asi uz trpelivost, tak jsem doufal, ze mi rymejk umozni aspon castecne si ji uzit. Ale rikas teda, ze ne? Anebo je to proste nic moc, ale pro zhyckaleho modern(ejs)iho hrace stale trochu privetivejsi nez puvodni hra?
        • MickTheMage
          Tesne po vydani az zhruba polrok, ta hra vyzerala akoby ju robili dvaja studenti pocas hodiny programovania. Bol to horor len pustit. Treba autorom nechat jedno, par rokov po vydani to dotiahli do hratelneho stavu. Ale, ze by to bolo nieco extra? Skor nie. Rataj s tym, ze sa ti stale moze zaseknut AI pocas boja (kedysi to bolo pravidelne), trosku zblnut kamera pocas boja... viac-menej cely ten subojovy "engine" stale nemaju odladeny na 100%. Nuz a co sa tyka zvysku, to uz je skor otazka estetiky. Autori vylootovali :) asset store a vyuzili ho naplno. Vlastneho tam toho (po vizualnej stranke) mnoho nie je. Takze pokial ti to nejako extra nevadi... Ale stale si myslim, ze su lepsie hry, s ktorymi stratit cas ako je remake Blade of Destiny.
          • Hmhmhmh, no furt jsem na vazkach - ty starsi hry znam hodne zbezne, jako maly jsem jich par trochu hral, ale vlastne jim moc nerozumel, nebo hral pet minut... ale kdyz o nich ted ctu, tak si rikam, o co vsechno jsem prisel, akorat ta uzivatelska privetivost je uz pro me temer neprekonatelna. Takze me strasne moc me lakaji, ale zaroven me to odrazuje. Vubec bych nepotreboval zadne moderni grafiky, moderni vymozenosti, moderni kdovico, stacilo by mi, aby hry z roku 93 a okolo ovladaly aspon tak, jako ty z roku 98...
      • praveze original som hral na Amige... a nikdy nedohral, ale bola to pecka v tom case. Jedinu ktoru som pokoril, bola Shadows over Riva, ku dvojke som sa nedopracoval - a cez gog ma to nebavi. takze kvitujem ze to prerabaju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit