Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalsi Dishonored... Puvodni koncept me prise lepsi.
  • docela bych si zahral FPS bez RPG prvku.. treba.. treba.. sakra proc to rvou i do DOOMA
    • sssssd
      zadne rpg prvky v doomovi nejsou a to vylepsovani zbrani a runy (pokud tomuto rikas rpg prvky) ani nemusis pouzivat.
  • Vypadá to zajímavě. Škoda, že vizuál je x let zastaralý.
    • Jelikož jsme už de fakto na úrovni fotorealismu, tak nechápu proč je "vizuál" tak významnej. Estetické zpracování je tak jediné, co bych u her dnes řešil.
      • De fakto na úrovni fotorealismu? Dobrý vtip. Realismu se ještě ani neblížíme.
        • Už některé lokace za určitého nasvícení ve Stalkerovi měly blízko k fotorealismu.
          • Aha, takže ty se bavíš o "lokaci". Já se bavil o fyzice, efektech, zničitelnosti, detailech atd. Ještě pořád jsou vidět na postavách i blbý hrany polygonů. Fyzikální efekty typu kouř nebo voda pořád na směšné úrovni.
      • Přesně tak. Estetika, art-direction.
    • Nikoliv.
  • Jedny z nejlepších particle efektů, co jsem ve hrách kdy viděl. Vkusné, osvěžující. Celkově se mi art direction té hry velmi zamlouvá ať už vizuálně, tak zvukově.

    Po dlouhé době FPS, kterou budu sledovat.
    • A hratelnost mi přijde také zajímavá.
  • Jack1947
    Soudě dle úvodního obrázku WTF? ale tak uvidíme s čím víc se vytasí *3*
  • Sem jedinej, komu přídou ty "vetřelci" vyloženě trapní?
    • Právě, že mi přijdou velmi osvěžující. Jejich schopnost maskovat se jako předměty je fantastická věc zvyšující napětí.
      • Sorry, ale černý "čmouhy" mi moc osvěžující nepřijdou, ale proti gustu žádný dišputát.
        • V pohodě, každý máme jiný vkus. Ve mě ty "čmouhy" vyvolávají pocit tajemna a neznáma a to mě přitahuje. A ty particle efekty, které je provázejí jsou pro mě pastva pro oči.
  • Každý, kdo vzpomene na původní koncept musí bulet jak mimino. Neříkám, že je to blbina, ale podobných her máme dnes spoustu a dělají to líp. Působí to hrozně splácaně, podobně jako když Fincher točil Alien 3 a měl k tomu asi 10 scénářů.
  • XXHUGOXX
    To najlepšie z BioShocku, System Shocku, Dishonoredu a Prop huntu na jednej hromade. Vkusne namiešaná polievočka po okraj naplnená skvelým nápadmi, so zmyslom pre detail, zábavnú hrateľnosť a krásnu grafiku. Hell yeah arkane !! *5*
  • Inquisitor
    Vypadá to na dobrou hru. Vždycky jsem chtěl hrát za hrnek :)
  • Již od prvního videa mě zajímá, jestli tou lepidlovou pistolí půjde polepit okno (jak ukazují akci s hrnkem) a následně ho rozmlátit tím hasákem, nebo co to je.
    Doufám, že zde nebude nějaký dějový důvod proč nezabíjet, jako v Dishonored. A taky doufám, že to nebude orientováno jen na stealth, ale hezky svobodné, jak byly třeba System Shocky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit