Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hra není rozhodně špatná, alespoň do té doby, než přijdete o všechny savy. Začíná se to objevovat u stále většího množství lidí. Já s hrou za 30 hodin hraní neměl vůbec žádné problémy, na staré GTX970 v FHD běžela slušně, žádné pády, otravné bugy, no a teď došlo i na mě. Po posledním patchi u jedné mise hra zamzrla a savy fuč.
  • Tohle praci snajpra nevidelo ani z rychliku
  • A zase další recenze na Ghost Warrior založená na tom jak to hodnotili ostatní.. achjo. Jako co to je, recenzovat hru na základě toho co kdo řiká na metacritics? Kde jsou ty doby kdy se u hry recenzovali jak klady tak zápory a dobrá hra se zbytečně nepotápěla dolu?

    Na to že tu hru dělalo malé studio, tak to vypadá a hraje se výborně. Hezká grafika, animace, zaměření na detaily, výborná atmosféra. Celkově to působí víc reálně a uvěřitelněji než třeba takový AAA Wildlands. Ve hře si musíte dávat na staminu, na spotřebu nábojů a spoustu dalších zajímavých věcí.

    Proč tyhle věci třeba nikdo nehodnotí? To mi fakt vrtá hlavou, místo toho každej portál recenzuje na základě druhýho a zbytečně tak shazujou podle mě slušnou hru od menšího studia, fakt smutný.

    Zajímavé že většina lidí na steamu i metacritics to hodností kladně, protože to jsou lidi co si to vázně vyzkoušeli a udělali si vlastní obrázek, zbytek je jen zbytečně vyvolaný hate.

    Dneska asi fakt neni lehké být herním vývojářem a zavděčit se..
    • Jack1947
      Redaktoři si to potom slíznou v diskuzích takže ono to je i těžký z druhý strany *4*
    • Částečně se omlouvám za mojí reakci, měl jsem za to že jde o recenzi.
  • Připadá mi, že největším problémem té hry je snaha konkurovat AAA titulům, kterým se v produkčních hodnotách nemůžou nikdy vyrovnat. Kdyby se radši vykašlali na otevřený svět, zaměřili na stealth mechaniky a jednotlivé levely, vyladili bugy a udělali menší, ale hlubší odstřelovačský simulátor, mohla z toho být super hra ve stylu Project IGI. Takhle mají jen levnou a zabugovanou kopírku Far Cry 3.
    • flash789
      Cena rozhodne tri ackova je..
  • Škoda, na hru jsem se těšil. *10* Takže teď přemýšlím, kam investovat ušetřené prachy... snad se aspoň Sudden Strike 4 povede.
    • nightborne
      Pokud chceš ostřelovačskou taktickou stealth akci, ber Sniper Elite 4. Sice taky není bez chyby, to ani zdaleka, ale je o dost zábavnější ;).
      • Na ni jsem se zrovna včera díval, jako alternativu. *1* Ale rozhodl jsem se, že určitě ne. Ta cena mi přijde absurdně vysoká, na to že to fakt není TOP hra a to je chvíli po vydání, kdy by už cena mohla jít aspoň trochu dolů. 1250,- ...to si můžou nechat... vždyť i teď Sniper Ghost 3 jde sehnat za 670 - to je skoro polovina. Ceny her dost sleduju a za Elite 4 bych dal tak 500, víc ne. *4*
        • XXDarthVaderXX
          To sice jo, ale City Interactive tedy CI je studio, které má spíše na kontě ehm horší hry. Jednička i dvojka Ghost jsou pro mě docela solidní podprůměr, trojku možná někdy zkusím, ale pokud budu moci, tak ne. CI je něco jako JoWooD či jak se ta firma jmenovala
          • Jack1947
            Mě se líbila i série Terrorist takedown - třeba ty první díly když si seděl za kulasem v humvee měli co do sebe. Ty novější pak trochu drhly a engine z Fear nebyl právě nejlepší.
  • Kozy
    Proč dělat multiplayer k něčemu, co stejně nikdo hrát nebude. *7*
    • Já si to chtěl hlavně kvůli MP koupit. *3*
  • Jack1947
    Klidně atr si to nechají když to neumí ani vydat a beztak to bude jen průměrná střílečka která se díky udělátkům ještěv dohraje sama :D

    Radši teda ten Wildland ( ta se aspon na nic nehraje a má hezkou grafiku) i když mě celkem štve že se vše zdražilo nejen hry od ubi *7* ( tenhle šmejd stojí snad jen 1099,.)
  • TheGGG
    no jo, co jsem slyšel tak technické problémy jsou prý největší zápor, tady asi bude třeba počkat na pár patchů. Hru ale koupím, atmosféra je prý výborná a nedávno jsem sledoval seriál shooter a mam teď chuť postřílet nějaké gopniky...
    • Jack1947
      Shooter byl remake filmu z roku 2007 - i podobnej scénář hehe. ale jo dobré.. Teda nevím jestli bych zrovna z toho chytil slinu a chtěl postřelit nějaké kopytníky... ale budiž.
  • Krescz
    5/10 (a ani ji hrát nebudu)
    • XXDarthVaderXX
      Ty být dobrá recenzent
  • Hra o sniperech zní zajímavě, ale proč je u toho obrázek z nějakýho Call of Duty?
    • TheGGG
      protože tvůrci umožňují více různých způsobů hraní a né každý chce hrát stealth?
      • Tak to je ten "né každý" pěkný blb, když chce hrát sniper hru Rambo stylem
        • TheGGG
          myslím, že každý si může sám vybrat, jak chce kterou hru hrát i bez tvé rady, ty jeden rambo... ostatně i strom dovedností ve hře počítá s víc způsoby jak hru hrát a s různými styly...
          • nightborne
            Hele akčně to moc nejde... i jeden týpek tě bezpečně zastřelí během vteřiny, takže někam zuřivě naběhnout nedopadá dobře. Celkem dost misí má i nucenej stealth - alarm = fail.

            Každopádně, recka brzy. Pozitivní nebude =)).
            • TheGGG
              sakra, tak jen za 300,- *1* tu grafiku jsem alespoň čekal dobrou.
            • nightborne
              Ještě teda varování - pokud seš zvyklej z Bf1/Wildlands/Battlefront atd. na určitou úroveň grafiky, tak se tady asi pozvracíš. Jako na těch promo screenech to totiž FAKT nevypadá =).
            • nightborne
              Jasný, to je na tobě, samozřejmě. Za pětikilo a bez technickejch problémů... no... no... pokud bys měl nutkavě vehementní chuť zastřelit pár Gruzínců, tak dejme tomu, ale fakt nečekej zázraky =).
            • TheGGG
              no až to za půl roku opatchují a bude to stát 500,- tak to koupím, podobně jako homefront revolution...
            • nightborne
              Tak záleží, co bylo myšleno jako částečně akčně. Jakmile na tebe přijdou, dá se to, pokud máš pozici, dořešit útočnou puškou, ale zábava to není. Do otevřenýho konfliktu moc jít nejde, musíš třeba zalízt někam za roh a čekat, až ti šašci vlezou před hlaveň. Což samozřejmě opravdu všichni po jednom udělaj.

              Ta hra vážně za moc nestojí, ale sniperování je ještě to nejlepší, co nabízí - kdybys na to rezignoval, fakt to ztrácí pointu ;).
            • TheGGG
              no nevím, v jiných recenzích psaly, že se to dá částečně hrát i akčně...
    • Protoze to je ze hry?
      • Nejsem kdovíjaký odborník na snipery, ale neměl by mít v tom případě na té pušce nějakou optiku? A neměl by zabíjet nepřátelé ze vzdálenosti delší než 30 cm? Ale třeba se to dnes dělá takhle, co já vím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit