Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ubi E3

    A kde je novej Splinter Cell? Opravdu jsem v nej doufal, preci jen uz to jsou ctyri roky.
    • Jack1947
      Ty bys chtěl něco na způsob Blacklist.. no nevím.
  • Xbox One X bude stát 499$ (= 11670 Kč).

    11670 bude v přepočtu stát na americkém trhu. U nás minimálně přes 14 tisíc (nápověda: DPH).
    • ringmancz
      já myslím, že v dnešní době všichni chápou, že to je přepočet americké ceny, která u nás bude vyšší. zatím se neví o kolik, ale takhle si můžeš udělat alespoň nějakou představu
      • Veskoslav
        Už se ví u nás cena. 500 euro, stejná cena na které začínal Xbox One.
    • Pan_Klobouk
      Bleskar ti to sezene za 11670,- Kc. Kdyz ne, rozdil doplati. ;)
  • čau, nevíte k něčem co je nejvíc podobný po nárokově Tekkenu 7 a šlo by to free zkusit jak by mi běžel na notebook?
    notebook grafárna 630m, procesor i7-3610qm 2,3ghz, ram 8gb.
    nebo jenom poradit jestli by to šlo nebo ne?
    • PreidaQ
      Já mám noťas se stejnými parametry, jenom slabším procesorem. Nikdy jsem nenechával přeinstalovávat systém. Na hraní novějších her můžu rovnou zapomenout. Nejčastěji se musím omezovat na hraní indie titulů (KSP, Rimworld aj.) a starších her. Teď jsem třeba rozběhl druhé Dark Soulsy (2014), hrát se to dá i když žádná krása a plynulost to není. S tím Tekkenem 7 (2015) bych si nebyl jistý, Myslím, že se to bude dát technicky rozběhnout a pokud to je optimalizované a dá se tomu pořádně osekat grafika (ale je to primárně konzolovka a tímhle asi nijak extra excelovat nebude), tak by se to mohlo dát "hrát", ale na nějakou "plynulost" (30 fps) bych rovnou zapomněl, spíše bych čekal nehratelnou slideshow.
      To jest jen názor člověka s podobným kompem, který už po letech vytuší, co si může dovolit a co ne.

      PS: Poslední nová hra, kterou jsem se pokusil "hratelně" rozběhnout na mém kompu bylo Cities: Skylines (2015). Jelo to na naprosté hraně hratelnosti (10-20 fps, a to je prosím primárně optimalizovaná PC hra). Hodně her mi v prvé řadě brzdí procák (B960), který je starší, než ten tvůj (např. třeba v těch DSII mám pocit, že grafárna ještě maličkou rezervu má).
      PPS: Každopádně to člověku nebrání chodit do diskuzí a mluvit o nejnovějších hrách, stejně to nikdo nepozná.
      • tak vím že většinou můžu zapomenout, ale třeba GTA taky rozběhnu. tak jsem si říkal jestli by to nějak jakžtakž stačilo.
    • Jack1947
      Hra je krásně optimilizovaná a jede každému ( taky grafika není nic z čeho bych padal z křesla) takže tak.
      • tal ke to pár let starý notebook, tak grafika nevím jestli by to zvládla. na https://www.systemrequirementslab.com mi to moc neprošlo hlavně kvůli grafárně
        • Jack1947
          To mi psalo i u Prey a hle hra jede jak víno, jen mě moc nebaví

          Tekken mi jede na ultra a 60fps Paráda.
          • Přemýšlel jsem že bych koupil na steamu pak vrátil a kdyžtak koupil v kameném obchodě. alespon bych věděl jak to běží
            • Jack1947
              Z druhé ruky ne? i když na to nesmíš bejt věřící...
  • SalemCZ

    Online služby Ubisoftu se potýkají s problémy. Studio se za nepříjemnosti omlouvá a pracuje  na jejich vyřešení.

    To bude tím že nemaj žádný server *1* *1*
    • D3sert
      http://imgur.com/a/mOZFf
  • JE TO TADY!!!

    https://www.youtube.com/watch?v=rjeqxaGGMn4
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

    PS:
    * Zdá se, že zrychlili a upravily soubojový systém (k lepšímu)
    * Animace obličejů jsou ok (ještě mají spoustu času na doladění)
    * Datum vydádání se dalo čekat (čím déle na tom pomakaj, tím lépe)

    PPS: 1:39 - 1:41 Daniel Vávra :-))) (díky Martin Fillo)
    https://ibb.co/dQ69DF
    • N0isy
      Kdepak jsem toho plešouna jen viděl? *7*

      https://vignette1.wikia.nocookie.net/witcher/images/7/72/Tw3_The_Beast_of_Toussaint_Damien.png/revision/latest?cb=20160601212920
    • Tuhle zálibu v romských pohřebních písních jsem nechápal u Zaklínače a nechápu ji ani tady. Uaaaaaaaaaa, ueeeeeeeee, uaaaaaaaaa. Ale jinak je vidět zlepšení. Teda kromě obličejů, ty jsou pořád strašný.
    • Moc se těším, budu hrát za mága - ženskou veganku. *3*
      • http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/c3/d1/36/c3d13621a24d75a3791324a955a07a43.jpg *1*
    • s.hih
      ten chlap ale spíš vypadá jak Červ, než Vávra. *2*
      • nn.. je to on *1*
    • ringmancz
      a neměly by ty animace být doladěný už teď? když to prezentují světu?
      • ...tak stále jsou lepší, než "slavná" Andromeda.
        Já jsem s tím spokojenej, takže pokud mají ještě 8 měsíců, tak to je (pro hru) jenom paráda.
        Už se ani nebojím, že by ta hra dopadla špatně, protože vávrovo ego to prostě nedovolí, což je vlastně taky paráda! *5*
    • SalemCZ
      To jako už maj officální datum vydání, nevěřím :D
  • Kravicka

    Dirt 4

    Parada, zabava to hrat uz tam mam 4h :) takova Dirt 3ka s trochou Dirt rallye a generovanim trati.
    Jdu spat *6*
    • Draken69CZ
      Někde psali že to jde nastavit od naprosté arkády až po "DiRT Rally" čemu se mi nechce moc věřit, když tak pak napiš nějaké dojmy, díky.
      • Kravicka
        Jako je tam gamer mod a simulation mod, ale je to porad lehci jak DR me se zda hlavne v tom ze mi pulka auta nevyskoci pul metru do vzduchu na 1cm kaminku, proste v DR mam pocit jak kdybych mel nizkou gravitaci a jen tak solichal cestu, u Dirt 4 to je zase naopak jakoby te to drzi na ceste.

        Zabavnejsi verze DR. Horsi feeling z grafiky diky generovani trati a ne tuny hodin doladovani designeru. Na Ultra par problemu s FPS (delaji to asi divaci v rallyecrossu a pregenerovane stromy u trati.
  • Payday 2 gratis

    Payday 2 gratis na Steamu
    http://store.steampowered.com/app/218620/PAYDAY_2/
  • Jack1947

    Hellblade: Senua’s Sacrifice dohrajete cca za 6 až 8 hodin.

    Krátké...
    • SalemCZ
      jak dlouho trvalo projít DMC?
      • Jack1947
        Otázka které... to poslední bylo opravdu krátké a konec divný. ( ten boss byl tedy něco :D)
    • jamar28
      Tak co bys chtěl od 20 lidí...Navíc mezi AAA hrami to není nic zvláštního, kolik má třeba Call of Duty? O posledním Outlastu lidi psali, že to měli za 2-4 hodiny. A tohle je nezávislá hra. Kdyby mělo jít o RPG s otevřeným světem nebo tak něco, tak je to zoufale málo, ale tady má jít především o propracovaný příběh a dobře napsané postavy. Navíc vizuálně to vypadá fakt skvěle jak graficky, tak i stylem. Jestli těch 8 hodin bude vypadat tak perfektně jako trailery, budu naprosto spokojený.
    • Fordzy

      Hellblade: Senua’s Sacrifice dohrajete cca za 6 až 8 hodin.

      Tak stojí to 30e a je to Indie. Sám jsem odhadoval tak 6h, podobně jako Firewatch.
      • Jack1947
        To ještě neznamená aby to mělo jen 8hodin *7* Firewatch je walking simulátor tam se toho moc nesrovná.
  • ucho

    PS4

    PS4 500GB dnes za 5555,-
    komu tedy stačí základní verze, cena rozhodně zajímavá za takovou mašinku.
    • Taky jsem to sem chtěl dát. Já jsem už konečně neodolal a jsem rád, že jsem konzoli nekoupil teďka začátkem týdne. To bych na sebe byl dost naštvanej. Takhle mám za 5333 kč (měl jsem ještě slevový kupon) supr mašinu, která zvláne nejnovější hry. *14*
      • Mike Nichols (viceprezident marketingu pro Xbox): Funkci zpětné kompatibility vyzkoušela zhruba polovina majitelů Xbox One, nahráli s ní přes 508 milionu hodin.

        Taky jsem neodolal a objednal si dnes PS4ku Slim+Wipeout omega. Pořád jsem primárně PC hráč, ale PS4ka má prostě lepší exkluzivky.. konečně si chci zahrát Last of us a ten nový Horizon zero dawn. Některé Xbox hry si i tak zahraju na PC se svým Xbox ovladačem. V Xbox zpětné kompatibilitě mě zajímala jen hra Conan, kterou doteď nepodporují, tak bye-bye Microsofte.
  • ringmancz

    za měsíc vychází nová hra od autora Super Meat Boye a Isaaca

    http://store.steampowered.com/app/583470/The_End_Is_Nigh/

    Recommended: Graphics: nVidia 9999999999999GTX TI SLIx200
    • skaven
      asi ten vyplnovac v steame zadriemal, ked si plnil povinnosti :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit