Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FansLunacy
    Všichni tady, co tu jste a věříte v cokoliv alespoň trochu nadpozemského a víte, jak se modlit, prosím, pojďte se všichni společně chytit za ruce a pomodlit se za jednu a jedinou věc, na které teď aktuálně záleží ...

    Aby to nedopadlo jako Fallout nebo Syberia - Protože další značku, která podlehla většinové moderní spratkovské komunitě hráčů dychtících po méně čtení a více koukání, už nezvládnu. Fakt ne, nedám to ... *13* *9* *7*
    • Amen bratře!
    • To se nestane, už Last Light dopadl hodně podařeně, takže se mají čeho chytit (ranger mod byl pochoutka :) ). Narozdíl od zprzněnýho designu falloutu 3, kterýho se Bethseda chytla jak ho**no košile...
  • No, jen doufám, že hra nebude pokračovat v sestupné tendenci. Metro I jak hra, tak kniha byla super, Last Light byla nuda, druhý díl knížky rozpačitý. Třetí Metro knihy díl je lepší než 2, ale kvalit prvního dílu nedosahuje.. Tak schválně, jak si povede hra..
  • KrPa
    Proč tu všichni píšou něco o častém použití plyn masky, kdyz ve videu na povrchu behal bez ni a i knize behal bez masky.

    Vubec se mi melibi myslenka otevreneho sveta, zatim to byl vzdy problem na ukol pribehu a diky tomu vznikaji pak nesmyslne stupidni ukoly, jako v nejakem MMO.
    • Taky bych se nebál otevřenáého světa... :-) Podle mě (knížky jsem nečetl) toho bude málo, třeba ve smyslu, že divoká krajina je nebezpečná (viz ten mutant medvěd) a tak v ní asi dlouhý štreky nebudou :-) Spíš chvilkový "odskočení" ve stylu "přehodit výhybku, najít palivo, mapu, atd...

      Ohledně masky, zkoušel jsem lokalizovat to místo, co je na mapě, ale nenašel jsem... (neni jistý, že bude odpovídat realitě) Jediné, co sem tam jasně určil, je řeka Volha (a ta dost dalece obtéká Moskvu :-) ... tudíž tam asi pujde o to, že dál od jaderných výbuchů bude už dýchatelný vzduch nebo tak něco...
    • Napriklad Zaklinac, ze? *3*
    • Klasický otevřený svět nebude, jak to stojí ve článku
    • maros.goc
      vazne? aj Stalker mal nezmyselne ulohy len preto ze sa odohraval v otvorenom svete?
      • Měl, taková ty hlášení ve vysílačce, že je někdo/něco pod útokem, sběr určitých artefaktů... Ale nemusely se plnit, bylo tam dost negenerických.
    • Inquisitor
      Protože si v předchozích dílech musel měnit filtry do masky, když byl na povrchu. Očividně už nemusí. Ono by to asi nebylo dost dobře hratelný, když se to má většinou odehrávat venku.
      • Tak poslední knížka operuje s tím že Moskevské metro není jediným místem kde civilizace přežila a Artyom je zastáncem idée opustit podzemí a vidat se na průzkum. Ta lokace kde se pohybuje bez masky nemusí nutně být zamořená Moskva která jako hlavní město byla cíleně zasažena. Podle názvu Exodus a toho vlaku do kterého naskakuje bych se moc nedivil že se tvůrci nechali inspirovat. Nějakého open worldu bych se ale nebál, v knize opustil metro až v úplném závěru, takže nepočítám že náplní hry bude cesta napříč Ruskem za 80 dní.
  • Jsem zvědavý jak moc se odkloní od příběhu Metro 2035 posledního dílu knižní předlohy? Ta byla hodně ponurá a depresivní. Každopádně i tak se těším, s akčnějším pojetím které herní série nabízí problém nemám.
  • gesto
    Koupit, vložit do košíku, pokračovat, zvolit dopravu, objednat, *5*
    po tyhle hře se jenom zapráší !!! už podle videa ( grafika, prostředí, atmosféra )
    nemá to chybu...
  • Inquisitor
    Tak to vypadá luxusně. Ještě Stalkera v takový grafice prosim :)
    • Stalkera od Tarkovského, resp. od Strugackých? To je těžký artový intelektuálský úlet. Vždyť to nemá ani žádný děj. Ale je to nádherné vizuálně, to jo, ale na hru se to asi nehodí.
      • Inquisitor
        Ale ze Stalkera už hra je a pokračování her mám na mysli. Knížkou se inspiruje jenom zónou, anomáliema apod. jinak to nemá moc společnýho. Ty si hru nikdy neviděl? Jsou tři díly.
        • aha, teď si vzpomínám že existuje hra S.T.A.L.K.E.R. a odehrává se v černobylu, ale nikdy jsem ji nehrál. Už je asi tak 10 let stará. Já jsem si prostě vybavil ten film, protože jsem ho viděl relativně nedávno.
  • Obě Metra byly střílečky, co se jen tak nezapomínají. Jsem zvědav na nové Metro, protože ona hutná atmosféra předchozích dílu byla daná právě hlavně podzemním prostředím tunelů a chodbiček, kdy si jeden nebyl jist, odkud na něj co (a v jakém počtu) vyskočí. A pak příchod na nějakou přelidněnou stanici s nádherně vykresleným mikrosvětem a vším lidským ... Paráda.

    Jsem zvědav, jak to bude s filtry do plynové masky. V druhém díle jsem totiž v konkrétním místě na porvchu umíral opakovaně tak dlouho, až zřejmě se mnou hra ztratila trpělivost ;) a když mi prostě znova došel filtr, už jsem pak neumřel ... Nebo to byl bug, ale já za něj pak byl rád :D
    • V Metru 2033 i Last Lightu se mi několikrát stalo že jsem si zapoměl masku sundat v místech kde nebyla potřeba a pak jsem byl pěkně v _rdeli protže mi na povrchu došli filtry:)
    • to se jen hra přepla do lama módu :-) jinak celá ta herní mechanika filtrů byla celkem opruz
  • uaxpk
    Super, těším se. Knihy jsou dobré a hry jsem projel už několikrát. Ta hudba, není z 28 dní poté?
    • Prý ten stejný soundtrack měl i první trailer na metro 2033, pro zajímavost *1* .
      • uaxpk
        hmm, vážně je to tak.
    • Inquisitor
      Je to z 28 dní poté, skvělý soundtrack.
  • kubi-wan
    Já jsem se teda ještě k předešlým dvěma dílům nedostal... ale tohle vypadá parádně!
    • uaxpk
      o víkendu to zkus napravit.
  • presne tak, tesim se,, takovy stalker, Metro melo paradni atmosferu ale HLAVNE!!! zadny online <> a XP za vystrel atd... proste stara dobra sigle parba

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit