Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    "Článek je placenou inzercí, ale jedná se o skutečnou uživatelskou recenzi. Josef Cón, Grunex"

    Ocenuji, upřímnost
  • flash789
    Sluchatka by meli posravit mimo zakon, kazdej je jak chodici mrtvola..nevnima, cumi do blba, divne se usmiva nebo sebou skube. Mobil a sluchatka desuplna kombinace:)
  • C.r.a.b
    No, ja myslim kazdy rozumny hrac a posluchac :-). Bezdrat je super, ale staci, ze musim myslet na dobijeni mobilu a tabletu ;).
    • Tak ty sluchátka budou mít i klasický jack případně pojedou přes USB
      • Bezdráty mají USB dongle, který slouží jako vysílač. Zároveň se ale dají připojit k USB kabelem k dobíjení. Kombinovaný sluchátka bezdráty/s jackem jsem ještě neviděl.

        @C.r.a.b., zdravím dalšího fanouška 'Allo, 'Allo. *1*
        • Já mám na Senheisser právě usb, bluetooth i jacka, audiofilové samozřejmě nedaj dopustit na dráty, ale já třeba poslouchám muziku nejčastějš přes bluetooth z mobilu
          • No, já na hraní používám headset Sennheiser PC161, jinak doma mám ještě stařičký PX100 (první model), nicméně když si chci fakt vychutnat poslech, mám na to studiový in-ear monitory Etymotic ER-4PT a miluju je. *14* Zkoušel jsem i Shure SE846, což jsou možná nejdražší prodávaný in-eary (cena kolem 26kKč), ale byl jsem z nich dost zklamanej. Moje Ety mi přišly čistší a takový víc "bezprostřední" co se zvuku týče.
    • Nedelals ty nahodou youtube kanal o WoTku?
      • C.r.a.b
        Delal jsem do WoT prvni cz modpacky alias Crabtr33 mod pack
  • lol kdo jeste dnes ma sluchatka s kabelem
    • Třeba já. *3* Stály mě víc jak dvojnásobek těch z článku, přičemž dneska bych za podobný model dal desítku, a rozhodně jsem rád, že nejsou bezdrátový a nemají ty kurvítka typu regulace hlasitosti na kabelu. *2*
    • oVer9000
      To je joke že jo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit