Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment
    Doufám, že kvuli konzolím nebudou nějak moc měnit hratelnot, která je naprosto skvělá. Hra teda dokáže hodně pocuchat nervy, hlavně po 20 minutách lootování a opatrného postupu odněkud přiletí kulka ze sniperky a je hotovo, ale vynahradí se to třeba hned v další hře, kdy se stane něco tak komického, že se ještě dalších 5 minut jen blbě směju i když jsem třeba umřel zrovna já. Na zběsilé střílečky nejsem, takže pomalé tempo PUBG se mi líbí a když člověk chce hned akci, stačí si vybrat místo doskoku do nějakého městečka. Hru jsem pořídil cca před třemi týdny a od té doby se na PS4 práší, přitom jsem na PC už několik let nic nehrál. Takže doporučuju všem, kdo rád realističtější střílečky a chce hrát proti "živým" lidem. Uvidíme, kam se to bude posouvat dál, ale snad to nějak moc nepřekopou, odstraní pár bugů a trochu poladí HW náročnost pro lidi s pomalejším kompem (já hraju na i7 7700K, Geforce 1080 8GB, 16GB RAM a hra jede skvěle se vším na max, ale PC je po pár hodinách pěkně rozžhavené). Za těch 800Kč na Steamu je to kopec zábavy i když se hraje furt na stejném ostrově (což je vlastně plus).
  • Podla mna si to konzolisti nezasluzia. A miesto aby opravovali bugy a pridavali novy obsah (napr. novu mapu), tak sa snazia prizivit na konzoliach.
    • Nezaslužia :-D :-D :-D ty vole ktomu vážně něco co dodat. Není nic lepšího než si lehnout k telce a pustit si PUBG a nemuset sedět za slolem jako .... :-) Už aby to bylo :-D :-D
    • Bobe jdi se uvědomit někam do Tater.
      • Hej, bacha, len si Boba pekne nechajte...za to, že dokáže použiť translator (čo ma ináč úprimne prekvapuje, nakoniec bude zrejme inteligentnejší ako žako) nemusíš nám ho hneď vyhostiť do Tatier...
    • Konecne sme mali dobru exkluzivnu hru a zas nam ju dojebu konzolisti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit