Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • homeles8

    Když už se tu řešili i volby..

    Neznáte někdo instrumentální, svižný, ne moc složitý ale dobrý metalový album? K malování je to nejlepší a soundtrack z Quake 2 už je trochu ohranej, ale nic lepšího jsem zatím nenašel *1*
    • SalemCZ
      Soundtrack z DMC :D
    • ringmancz
      Pelican, nevím jestli všechno, ale minimálně EP Ataraxia/Taraxis je instrumentální
    • Nic konkrétního nemám, ale třebas na spotify/ytube si pustit random playlist post metalu? Vycházím ze svých skromných post rockových zkušenostech. *4*
    • Pethulla
      Můžeš zkusit Witherscape: Nothern Sanctuary. Vydali i dvoucédéčkovou verzi kde to druhé CD je (mělo by být) instrumentální.
    • froztik
      Soundtrack z posledního Dooma nestačí ? *5*
      • homeles8
        Tam je hodně pazvuků a dlouhý stopy různých temných zvuků. A vystříhávat to, aby zůstal ten metal se mi z toho nechce, ale kdyby to někdo udělal, byla by to paráda *1*
  • Jack1947

    Podvodní Debris

    Je venku.
  • jamar28

    Za neúspěch ME: Andromeda může i to, že vývoj řídili samí bílí muži

    Skutečně. Tým byl prostě málo diverzní, říká jeho bývalý člen. Konečně tedy víme, v čem to bylo.

    http://jstationx.com/2017/10/23/mass-effect-andromeda-failure-lack-of-diversity/ *1*
    • skaven
      na priklade Mahweera vidiet, ze multikulti fatalne zlyhalo *7*
      • No zrovna v Kanade mutlikutli docela funguje ale na prikladu Mahweera je videt prikladna demence HC SJW.
        • skaven
          tazko povedat, preco funguje..mozno to je tym, ze hustota obyvatelstva v kanade je cca 3 ludia na kilometer stvorcovy *1* (v EU 114)
    • LOL njn Bioware Montreal :D
    • Lukyz
      To si dělaj zádel? *8*
      Problémem zřejmě bylo i to, že se starali o tyhle blbosti namísto vývoje *7*
      • jamar28
        Taky tam tvrdil něco jako že podle něj byla klíčová otázka hry to, že byla kolonialistická. On si na to stěžoval roky, prý i další členové týmu. Paradoxně zrovna nápad s archami a kolonizací nové galaxie byl jeden z mála dobrých na Andromedě. Já bych fakt někdy chtěl vidět, jak by vypadala hra udělaná přesně podle těchhle ideologických pomatenců. *1*
  • 0011

    Nový teaser na Shin Megami Tensei 5 na Nintendo Switch

    https://www.youtube.com/watch?v=bvyCAFV9MbM
  • Draken69CZ

    Xbox One obdrží Microsoftem licencovanou klávesnici a myš Hori Tactical Assault Commander Pro One. S cenovkou 149,99$ vyjde 30. října.

    4K v 60 fps a LV tu nebude mít co psát *15*
    • 4k klavesnice a mys? To musim mit.
  • Horizon Zero Dawn

    Mám dotaz a nikde o tom nemohu nic najít. Je potřeba k hraní DLC pro Horizon Zero Dawn, který má brzy vyjít, vlastnit základní hru? Díky
    • Není to standalone, takže potřebuješ základ.
  • Na humble bundle je SID MEIER'S CIVILIZATION® III: COMPLETE zdarma este 22hodin ak by mal niekto zaujem. Steam key.
    • jamar28
      A stojí to za zahrání, když jsem to nehrál v době vydání? Dá se to bez nostalgie hrát?
  • steam link

    na steamu je steam link se hrou icey za 10 dolaru. samotna "konzole" stoji asi 50. i s dopravou to je za 20 dolaru coz by se nekomu mohlo sakra libit. dle vseho jde o chybu (link je slevnen na jeden dolar) takze asi kdo nevyuzije hned pozdeji uz asi bude opraveno... ja nevyuziji jelikoz co sem cetl neni to uplne plug and play a na steam hry mi pohodli komplu staci...
    • Plus poštovné 9,7€ objednáno :))
    • ucho
      a u te hry muzes pozadat o refund, takze ti 9 dolaru vrati...
  • MickeyMutant

    Volby

    Lidi, co máte rozum, zejtra jsou volby, běžte volit! A volte hlavou, ať máme příští sezónu u kormidla co nejmíň estébáků a ruskejch švábů.

    EDIT: Vízletki
    • Jack1947
      Až se divím že Okamura dopadl celkem dobře... že by mozci byli ve volbách aspon trochu *4*
      • Jacku koho jsi volil?
    • skaven
      ved ludia, volte piratov...kto iny nez pcmasterrace by ich mal volit? *1*
      • Femto
        To je strana, která sedne do vlady klidně i KSČ, pozor na to, používejte mozek PCMR a přečte si aspoň program stran
        • Soilwork
          a co kdyby jsi ho nejdřív použil ty? Na stránkách https://www.pirati.cz/program/psp2017/povolebni-strategie/ si můžeš zjistit povolební strategii… na rozdíl od ostatních stran.V žádném případě nepodpoříme vládu s účastí subjektů ohrožujících základy liberální demokracie nebo s historickým dědictvím likvidace demokracie v této zemi, tj. zejména s účastí KSČM, SPD nebo s převahou ANO.
          • Femto
            Sám Babiš si vládu s Piráty umí představit, jelikož předseda Piratu má dost blízko anarchistum a jestli se nepletu, jsou dokonce nějaké informace, ze podepsal antifu, tak je potřeba poradně cist mezi řádky, taková osoba bude pravděpodobně preferovat levicové strany.

            Proti Babisovi se vyjadřuje každá strana, nejsem si jist zrovna u Pirátů, ze to mysli vážně.
            • Podepsal antifu? Babiš jako levicová strana? Bartoš anarchista? To je generátor náhodných slov, nebo politologická analýza štábu SPD?
    • https://www.youtube.com/watch?v=YcWvqfiA-Yc
    • ucho
      jasnačka, SPD získá nejmíň 10 %.
      • ucho
        tak jsem měl koukám pravdu.
        • Mart9
          Tak to bylo snad jasné každému mimo Prahu.
      • Ja volim Babise
        • ucho
          a bude líp.
          • Femto
            určitě *3* když za poslední čtyři roky v politice rozšířil svůj majetek v mld přesně dvojnásobně, když bude premíerem, tak bude za chvíli utočit i na Kellnera *4* , třeba se s námi rozdělí, když má tedy tu smlouvu s občany.
            • Kalousek!
    • Volit určitě půjdu a mám koho. *4*
    • Mart9
      Samozřejmě volit půjdu.
    • jamar28
      Není koho. *9*
  • jamar28

    Hráči American Truck Simulator se mohou pokochat novými záběry z DLC New Mexico.

    https://www.youtube.com/watch?v=g3BY2j8u010

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit