Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To sa musí do každej diskusie privaliť mentálna spodina, ktorá hatuje všetko s názvom Call of Duty? Je to v prvom rade MP zábava na desiatky hodín. Zato, že ste socky a máte len pirátsku verziu s SP tá hra nemôže.
    • Nevim no, hral jsem betu a prislo mi to hrozny. Nudny mapy a cely se to hralo nejak divne. To ty predchozi CoD mi prisli mnohem lepsi.
    • MP zabava na desitky hodin. A pak vypnou servery.
      HL, Diablo 2, aoe, w3 a dalsi hry se hrajou uz dvacet let. Tak si pak povime co je zabava.
      • A staré Call of Duty sa hrajú tiež už poriadne dlhú dobu. A čo to dokazuje ? Nič, len ,že existujú ľudia, čo im stačí jedna hra na 20 rokov. Väčšina ľudí po pár mesiacoch v MP hre prejde na niečo iné.
      • TheGGG
        důvod proč se ty hry hrají je ten, že spousta lidí má slabý notebook a nic lepšího nerozjede a protože třeba jsou celý den ve škole v práci, na koleji atd, tak musí hrát tyto staré blbiny... když nabušené PC třeba mají, ale nemají na něj čas...
        • To vis ze jo *15*
  • Jj 26% na Steamu *15* To nemají skoro ani ty největší sr....y.
  • Ta beta? To bylo něco příšerného! Díky ne!
  • Příběhová část traileru se mi líbí, herní část už nikoli. Nejde mi to dohromady. Příběh se tváří vážně, dramaticky a snad i s nějakou myšlenkou, ale v kombinaci s arkádovým bojem a někdy trochu kýčovitými scénami (Shermany se valí sněhem jako by to byly formule 1, Thunderbolty látají tak 5m nad zemí mezi stromy atd) to prostě rozbíjí pro mě tu atmosféru. Vždycky jsem říkal, že CoD by měl být film, ne hra. Spojit epické scény s nějakým seriozním příběhem se špetkou válečného drama a zmaru (což z traileru vypadá, že by mohl příběh splňovat), s realisticky stvárněnými bojovými scénamy (ve filmu) by musela být paráda v kině. Neříkám, že to musí být druhý "Ryan" (tam toho drama a zmaru bylo opradu hodně), ale kdyby se něco podobného natočilo byl bych jedině rád. Hlavně aby se to vyhlo kýčovitým scénám (ano, znovu to slovo), které byly ve Fury (pro mě zklamání..)
    • *realisticky ztvárněnými bojovými scénami (stydím se :-) )
  • schumicrast
    Kluci nerad rejpu, ale ten nadpis, to je čistá zhovadilost.....
    • Mart9
      Co je na tom? Prostě k tomu potřebuješ PC s příkladnou výbavou. Na takové PC se ta hra chystá. Jako já bych taky radši, kdyby neexistovalo národní obrození a všichni jsme mluvili německy, ale holt máme tu úžasně bohatou češtinu.
      • CoD: WWII chystá invazi na příkladně vybavená PC
        • Mart9
          Taky jedna z možností.
  • Jak chlapci vymazali na Steamu to hodnoceni PC beta verze :D :D
    • Tak to si pene nadelali do vlastniho ... to bude ostry jeste o pulku nizsi ... ;D
    • preco by sa mali rozhodovat o kupe na zaklade hodnotenia z bety ? beta je na vychytanie chyb a nie hodnotenie na steame. to sa dostavi samo s plnou verziou
  • Tohle je graficky na uplne jiný urovní než Wolf, hlavne obličeje. Príbeh bude čekám taky lepší.
    • ze te to trollovani bavi, zabava chudaku.
      • to nebylo trolovani
        • tim hur
  • uz se nemuzu dockat, az mi budou upravovat matchmaking podle toho jak si kupuju/nekupuju ingame predmety za koruny.
    • Hlavu vzhuru, tim, ze si to patentoval Activision, se to (snad) nedostane do jinych her a muze to shnit jako cele CoD.
      • *1*
        https://www.youtube.com/watch?v=jHPOzQzk9Qo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit