Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Vaškův seznam jsem se docela tesil, protoze mame celkem podobny herni vkus. Ale tohle se vazne neda docist.
    • mě to bavilo, alespoň trochu originality
      • Ja chapu, ze chtel napsat neco originalnejsiho nez prosty vycet 10 her, ke kterym by napsal, co se mu na nich libilo, ale tenhle autorsky experiment se fakt nepovedl.
      • Víš, ona sama redakce většinu her nehrála, teď vlastně Pecháček očekává, ze všichni čtenáři hráli přesně, to co on. Ne, tohle není originální, tohle je hloupé.
  • Nejhorší je, ze ten článek někteří považuji za chytre napsaný.
  • Zlatej Andrej Anastasov.
    • MickeyMutant
      Jo, Andrej, co za starejch zlatejch časů svou onanistickou veletvorbou snižoval IQ celé jedné generaci hráčů. Nekorunovaný král i šašek všech literárně-herních pablbů v jedné osobě. Naštěstí je vědecky dokázáno, že účinek podobných textů trvá jen velmi omezenou dobu, takže slintající trosce čtenáře s úsměvem uspokojeného idiota se inteligenční škála už po krátké chvíli stabilizovala na původních číslech, ať už byly jakékoliv.
      • Tak tady ti ty mínusy naopak přeju *3*
        • MickeyMutant
          V pořádku. Každej má jiný nároky. Přesto bych ti doporučil, aby ses po těch mnoha letech překrytých závojem nostalgie, začetl do jeho tehdejší tvorby. Třeba to dnes uvidíš krapet jinak. A pokud ne, tak si aspoň připomeneš něco, co tě znovu uspokojí a pobaví*3*
    • Hele, já jsem si náhodou u tohohle článku na Andreje vzpomněl. Mně se Pecháčkův článek líbí, protože má zajímavý nápad a je mi to milejší, než číst deset stejných žebříčků deseti lidí. Jen tak dál!
      • Já jsem si taky na Andreje vzpomněl. ALe trochu jinak, než ty teda.
      • Coffin.Corner
        Já si úplně představoval, jak Václav stojí pokorně u Andrejových dveří a prosí jej: "Mistře, chtěl bych také umět napsat článek, který přečte jeden z deseti čtenářů a rozumět mu bude jeden ze sta."
        Načež Andrej práskne dveřmi se slovy ať jde pryč, že už to nedělá. S bolestí v srdci se mu vybaví vzpomínka na jiného nadějného žáka, Pavla Dobrovského, který ze Score přešel na druhou stranu síly a při každé příležitosti nenechá na Andrejovi nit suchou... *1*
  • Výborně napsáno, víc takových článků! Ačkoli u několika bodů tápu, možná jsem s oněmi tituly neměl tu čest, i přesto tahle forma článku řekne o vkusu recenzenta daleko více, než strohý výpis několika titulů.
  • To si to mam precist a zkusit co tim autor mysli? Ne diky..zas tolik me to nezajima.
  • TheGGG
    Po spíše průměrném výkonu pana Homoli zde máme od borce Pecháčka výrazně kvalitnější výkon... jednalo se přímo o nádherný počin a cringe counter se zastavil na krásných 542/1000... tímto se borec Homola přesouvá na druhé místo s krásným CC ukazatelem 214/1000. Zatím jsme však měli pouze dva borce a je zde mnoho prostou pro ještě lepší výkony.
    • ty jsi u cringe counteru dávno strhnul ručičku, anonymku *1*
    • 214/1000 rozhodně neodpovídá průměrnému výkonu *1*
      • TheGGG
        byl to první výsledek, tudiž může být průměrný... nikdo neříká, že 500/1000 je průměrný výsledek. Další průměr se bude odvíjet od výkonů ostatních členů redakce
        • Už se zamotáváš.
  • to čo je toto? nejaké mozgové cvičenie na nedeľný večer? vašek zjavne rád píše a celkom mu to ide. za mňa veľké plus. a nie len za tento článok, ale celkovo tému best of: členovia redakcie. je fajn nahliadnuť do vašich hláv a vedieť, komu sa čo páči a prečo. niečo v štýle poznaj svojho recenzenta.
  • Seřazeno podle článku:
    1. Torment: Tides of Numenera
    2. Mass Effect: Andromeda
    3. Prey
    4. Kingdoms and Castles
    5. Steel Division Normandy 44
    6. Football Manager 2018
    7. Total War: Warhammer II
    8. ?
    9. Star Wars: Battlefront 2 a králem se stává 10. Divinity: Original Sin II
    • 8. Ken Follett's The Pillars of the Earth - asi?
    • houmrhoumr
      .
    • Na 8 mi trochu pasuje Civilizace, ale to je rok 2nula16!
    • díky, nechtělo se mi ty bláboly číst.
  • jamar28
    Ok tak to je oříšek...

    1) Sice střelba od boku, ale Horizon Zero Dawn?
    3) Prey!
    5) Steel Division Normandy 44, to je jasný...
    6) Football Manager 2018?
    7) Total War: Warhammer II *14*

    Ve zbytku se nechytám. Btw skvěle pojato. *4*
    EDIT: No úplně skvěle ne, potřebujeme číslování, kdo se v tom má vyznat? *1*
    • 1. Torment tides of numenera
      2. battlefront ?
      3. Prey
      4. ?
      5. Steel division
      6. footbal manager
      7.warhammer
      8.??
      9. Battlefront
      10. Divinity
      • jasne 2. je andromeda ...
        • a teraz ma tak napada tie futbaly budu 2 takze manager a ten odstavec predtym bude PES
          • homeles8
            je to tak *4*
            • Moje tipy: 1.? 2.Mass Effect andromeda 3.Prey 4.? 5.Battlefiel 1 6.PES 7.Football manager 8.Total war: Warhammer 2 9.Hellblade? 10.Star Wars Battlefront 2 11.Divinity origin sin 2
    • A na konci samozřejmě ještě Divinity
    • Jednička bude Torment: Tides of Numenera, ale ta čtyřka...že by Expeditions: Vikings?
    • homeles8
      2. je ME:Andromeda a 9. je SW: Battlefront 2 jako zklamání. 4. taky nevím.
      • jamar28
        Ježiš no jo, asi jsem Andromedu vytěsnil jako trauma. *1*
  • homeles8
    Krásný *4* ale řek bych že na tohle je většina zdejších uživatelů moc blbá
    • Staci ty hry neznat.
      • homeles8
        Tak já jsem taky všechny hry nepoznal, takhle jsem to nemyslel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit