Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je jen škoda, že tahle hra nevyšla na počítač. 

    • radim.zaty

      Jetá PS4 stojí cca 3k, to je zadarmo a těch exkluzivních her, které si na tom můžeš zahrát.

      • Jack1947

        Nikoli PS4 PRo která se vyplatí více už kvůli lepšímu výkonu a grafice.

        • Není až tak pravda. Naprostá většina her vypadá na obou platofrmách úplně stejně. Pár dalších se liší jen když máš 4k televizi. A na pár ojedinělých kousích poznáš rozdíl jen když si to zobrazíš vedle sebe. Jako když bych ti pustil videa ze sto náhodných her hraných náhodně na PS4 nebo na Pro, tak u kolika rozpoznáš na čem to bylo spuštěné?

          • Jack1947

            Podle mě je tam antialiasing... krom rozlišení a hry jedou 30fps ( některé 60).

      • Nebudu kvůli jedné hře kupovat konzoli. To je jako kdybych kvůli jedné krávě kupoval hnedka kravín. Jsem spokojen s pc a to mi stačí. Jen bych si rád tuhle hru na něm zahrál. 

        • Ježiš, vždyť koupíš konzoli, dohraješ všechno, co chceš a prodáš dál s minimální ztrátou. Nikdo tě nenutí si to všechno nechávat.

          • radim.zaty

            Takhle to nefunguje :)

            Já taky kupoval PS4 jen kvůli jedné hře, Bloodborne, s tím, že ji když tak pak prodám, nebo daruju někomu z rodiny.

            Jenže po dohrání BB jsem si řekl, že ještě zkusím Last Guardiana, pak Horizon, mezitím vyšel SOTC Remaster, pak jsem testnul God of War (i když ten mě nějak přestal bavit) a když už jsem byl v ráži, tak jsem nakonec tu PS4 daroval synovci a koupil jsem si PS4 Pro :)

            Pravda, cítím se stále jako PC hráč, i tu PS4 mám připojenou na pracovní 27" QHD monitor v pracovně, ale prostě jsem se nějak smířil s tím, že některé hry na PC nikdy nevyjdou a než fňukat v diskusích, prostě jsem těch pár tisíc utratil :)

            • Jack1947

              Já jsem začal hrát, na 19" lcd na X360 a taky zprvu nevadilo.

            • KrejciPetr

              Tak teď opatrně, aby to nezačali sekat co rok to nový díl. Už teď základní šablona hry hodně smrdí syndromem Ubisoft open world her :D. Na každý aspekt hodili jistý twist, ale stále v reálu jsme tam měli věže pro objevení mapy, milion vedlejších questů, mapu přehlcenou ikonkama a farmení materiálů, aby člověk mohl nosit víc věcí.  Prostě Far Cry v lepší světě s fajn příběhem :D. 

  • MalyZeli

    Novej Horizon by mi vylecil deprese.

    • Švýcarská Dignitas taky léčí deprese.

  • škoda... na PS chybí nějaká zatraceně dobrá a silná FPS exklusivita... third person her už tam mají spoustu a zrovna horizon i když bezesporu dobrá hra mě až tak totálně nenadchl... kdyby se raději vrátili k FPS hrám, udělají líp, kde jsou ty doby killzone a resistance?

    Holka s robodinosaurama... no nevím, v následujících letech vyjde death stranding, dayz gone, ghost of tsushima, což jsou všechno third person open world hry které mě svým zasazením, tématem atd zajímají mnohem víc.... další horizon není třeba,

    • ucho

      a co trilogie Resistance? jasný, není to na PS4, ale na PS3 to byla exkluzivita a silná solidně. první díl byl ještě trochu graficky slabší, ale ty další dva naprostá paráda.

      ale jinak mi přijde, že v současnosti už čistokrevné FPS ala Doom a Wolfenstein moc nefrčí.

      • to jsem samozřejmě hrál v dobách ps3, ale právě ps4 nic jako resistance nebo killzone nemá...

    • Derp_1337

      Osobně mi vůbec nevadí, že všechny dobré FPS hry na PS4 jsou zároveň multiplatformní. Z principu preferuji hraní FPS her na klávesnici a myši, takže radši PC.

      • žádné dobré FPS hry už snad ani nevychází

    • Jack1947

      Souhlas... celkově je fps málo.

    • radim.zaty

      Je pravda, že nový Killzone nebo Resistance (ten spíše) bych si s chutí zahrál, ale asi to pro Sony není zajímavé po ekonomické stránce, jinak si to neumím vysvětlit.

      • lito

        po posledním Killzone se nedivím, že ta série je mrtvá. 

        • Derp_1337

          vývojáři slíbili vydání launch titulu pro PS4. Logicky se to někde muselo projevit, že na vývoj hry neměli dost času.

        • Jack1947

          Jeden přešlap nic neznamená, lepší než zfušovanej launch Xbone ten už jim nikdo nikdy neodpáře!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit