Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • madPav3L

    Každý tady plive na grafiku, ale třeba u chystaného Monster Hunter World, kde je to ještě hnusnější nikdo nic nenamítal to nechápu...

  • twicer

    Zajímalo by mě kolik ze zdejších pindálků na grafiku má dostečný stroj aby to vůbec rozjelo na high, nebo ultra nastavení.

    • TheGGG

      tak když to bude neoptimalizovaný šit tak to třeba nerozjede nikdo, ale za to není důvod autorům tleskat....

  • StarejKokos

    Hele tak i kdyby grafika byla horsi nez v 2013 tak o co jde? Hra je hezká a třeba se to bude i hejbat, ne jak Geothermal Valley. Jako jasny, esi tady mate vsici grafiky za 20k a novy kompy... zrovna ted, v situaci, kdy je jakejkoli upgrade HW nesmyslně drahej... ja budu rad kdyz mi to pujde na my gtx970 hele. Stejně jde o hratelnost jen. Ta tam bud bude nebo ne, a ani milion polygonu natom nic nezmeni.

    • Hanzales

      Souhlas. A taky je to updatnutý engine, působí to rozlehleji, puzzly vypadají vymakaněji, třeba to poběží lépe, to zatím nevíme, ale hlavně když chce zase někdo srovnávat (u mně čerstvé) vzpomínky na RotTR z monitoru a z videa, tak aspoň třeba mrknout na kvalitnější zdroj: https://vimeo.com/274564308

    • TheGGG

      problém je, když dvě hry s odsupem pěti let vypadají stejně, ale na jednu potřebuješ gtx970 a na druhou gtx1070... holt silná loby výrobců HW tlačí na růst nároků...

    • Jack1947

      Nemusí ta grafika ale působit minimálně o jednu generaci méně zase...taky budu rád když pojede nebo budu mít pc zachvíly na přehrávání HD videa :O ( No jistě novej cpu, nová deska nové ramky cca 10,5 k ? minimálně 8k to fakt nemám)

      • StarejKokos

        O generaci hur to fakt nevypadá... mozná stejne jak pise GGG... s tema narokama se uvidi. Ja mam stejny PC jak pred 5ti lety tak budu rád když to poběží ale hlavně at je to dobrá hra.

        RAM a GFX sou ted desne drahy :/

  • Krásný svět? Tady by jsi měl někdo pořídit pár dioptrií. 😂


    PS: Nebyla to v žádném případě urážka autora, ta hra prostě vypadá hrozně, i díl z roku 2013 vypadal místy lépe. A bugy v demu...rly? 

  • TheGGG

    lara je jedna z nejméně sympatických postav vůbec.... zatím si ani nejsem jistý, jestli nějaký charakter měla, nebo to byla jen řada one linerů....

    • Jack1947

      Možná bys radši tu devadesátkovou s trojuhelníky 😛

  • MickeyMutant

    "panorama s v dáli se tyčícími vrcholky"

    njn😐

  • Mikek

    Já teda nevím, ale mě to příjde dost chabé. Hru si nejspíše zahraju, ale grafika mi přijde horší než v minulém díle. A to se jedná o trailer, který by měl vypadat 2x lépe než hra samotná.

    • Jack1947

      Něco pravdy na tom bude, páč ten titulní obrázek jsem myslel že je z jiné hry...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit