Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deejaywolf

    U mě to byla hlavně Ultima Online a Lineage 2.

    MtG:Arena nebo třeba Hearthstone mě chytly hodně, ale po pár dnech mě to přestalo bavit, protože to bylo pořád to stejné dokola.

    Vlastně i UO a L2 mě po čase přestalo bavit grindování, tak jsem si naprogramoval bota, aby repetetivní činnost dělal za mě. Já pak chodil akorát na PvP a raidy s kámošema.

    Dneska, když už mám rodinu, tak hraju víceméně jen "offline" hry, které můžu dejvnout a kdykoli vypnout.

  • Flight Simulator X. Přes 3000 hodin. Dolary za nový letadla jsem radši přestal počítat (a říkat manželce). Vždycky když už mě to přestává bavit, vyjde nějaký krásný nový ocelový pták.

    A jednoho dne stejně umřou oba piloti a pak mi budete gratulovat!

    • A přitom je dnes už prepar3D podstatně lepší než fsx. Ale chápu, tvoje fsx asi bude hodně vymakaný. ;)

      • Prepar3D je samozřejmě lepší než FSX. Ale je pekelně drahý a převést tam sbírku letadel by mě stálo stovky dolarů, což se mi prostě nechce.

    • 3000 h? Tak to doporucuju (pokud jeste nemas) pmdg (737-8 NG), jestli ne, tak pokud te zajima, jak vypada a funguje realnej kokpit, tak tohle je zaklad :) K tomu doporucuju nejakej weather balik , treba Active Sky Next. 

      • Z toho tak 1000 právě na PMDG 737-8 NGX :). Lítám za virtuálku Ryanair :) Radši ani nebudu vypisovat kolik dalších drahých letadel vlastním :) ASN samozřejmě mám. 

  • Jack1947

    1 grind karetka, 2 strategie ,2 fotbal simulatory... takže vlastně taky grind ale ehm zábavný což, pro mě je žrout času veškerá Frytuplej produkce.

  • Mart9

    Přečetl jsem nadpis a hned mě napadl Football manager.

  • skaven

    jednoznacne s WH total war suhlasim, brutalne zerie cas, ale je to sucasne aj zabava

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit