Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ

    Tvůrci by rádi vrátili multiplayer do série Assassin's Creed.

    Možná že zrovna v AC by dávala smysl Battle Royal, Turnaj nejlepších zabijáků. 

  • Jack1947

    Společnost Valve během posledních týdnů odstranila ze Steamu na 170 her, které měly trollící charakter.

    LOl :D

    To jsem myslel že fůra toho indie scrapu, je trollicí odpad ale na hráče - no vida není trolling jako trolling 😬

    Naopak hry co se neberou vážně a utahují si by mohli zůstat... aspon nějaká originalita když už nic jiného ( byt to asi patří beztak někam jinam).

  • PreidaQ

    Egosoft ohlásil, že X4: Foundations vyjde 30. listopadu 2018.

    • Lukyz

      To je celkem hustý, vůbec jsem netušil, že na tom dělají. Jsem teda zvědav co to bude a zda se poučili z posledního dílu a bude to zase Xko. 

      • PreidaQ

        Na mě to zatím působí jako kombinace X3 her a X:R, což by nemuselo být úplně špatné. Každopádně je to Egosoft, takže tristní stav po vydání bude samozřejmostí.

        viz https://www.youtube.com/watch?v=N6s9sXjqCME

  • Veskoslav

    PS Plus tento měsíc:

    Friday the 13th: The Game a Laser League


    Tenhle měsíc celkem o ničem....Hlavně dát dvě primární MP hry mi přijde jako prasárna. Po zajímavém a příjemném září přichází nudný říjen, kdy oba hlavní taháky jsou hru, které fakt člověk nechce:)

    • SalemCZ

      Dát Pátek 13. po Dead by Daylight, mi přijde trochu až moc.

      • Veskoslav

        Ať to klidně zdraží, ale tyhle hry jsou naprosto o ničem....

        • ucho

          zdražovat není potřeba, peněz mají  dost. jako chápu, že pro ně je jednodušší darovat multiplayerovku. tam jsou studia často ráda, že to někdo vůbec hraje. tenhle měsíc je fail hlavně proto, že dali rovnou dvě multiplayerovky. i tak je ale spousta her, které už se prakticky neprodávají a dát by to tam mohli.  třeba takový The Order: 1886.

    • Mart9

      Jako kvůli tomuhle jsem si PS Plus do roku 2020 nepředplácel....

    • Draken69CZ

      Po tom co lidi čekali Nioh a D3 je to odpad.

      • Veskoslav

        To i Xko má lepší nabídku na říjen....

        • Jack1947

          Jenže tam zase nemá žádné pořádné vlastní hry😬

          • Veskoslav

            Co to zase meleš Jacku, jdi raději hajat.....

    • ucho

      jako ty hry nejsou špatné, jenže pro lidi, kteří multiplayer moc nehrajou (jako já), je to bohužel o ničem.

  • ucho

    Ten PS Store asi nikdy nepochopím.

    Battlefield 1 na PS4 (Revolution edice, tedy s přídavky) stojí 1349,-

    Battlefield 1 základní verze jde koupit za 136,-, a Premium Pass lze aktivovat zdarma.

  • Lukyz

    Codies právě oznámili DiRT Rally 2.0, které vyjde 26.2.2019 😍

    • Mart9

      Škoda, na druhý díl ještě nenastal správný čas.

      • Draken69CZ

        Budou to tři roky, kdy by podle tebe nastal ten správný čas?

        • Mart9

          Druhá polovina 2020 by byla akorát.

          • Draken69CZ

            A důvod?

            • Mart9

              Před pár měsíci jsem to zase spustil a ta hra se stále dobře hraje i vypadá. Vůbec nezastarala. Je tedy škoda, že druhým dílem ten první zabijou. Bylo by lepší, kdyby se po tom skvělém early accessu o tu hru i dál starali a třeba přidali nové tratě, což byla největší slabina toho prvního dílu. A ne aby dělali na novém díle.

  • Johnny

    Včerejší tvrzení dabérky Clementine se nepotvrdilo. Telltale hledá řešení, jak dokončit zbylé epizody The Walking Dead: The Final Season. Pomoc jim nabídlo několik partnerů.

    Zažaloval bych streamery. Ti to hrajou a spousta lidi místo toho aby si to koupili a zahrali, na to jen čuměj.

    • Draken69CZ

      No a plno lidí se kouknou na stream a pak si to koupí.

      • Lukyz

        Zrovna u her od Telltale o tom dost pochybuju. Znovuhratelnost nula nula nic, takže proč to hrát když jsem to viděl na streamu? Zároveň si myslím, že lidi co na to koukají to dělají spíš kvůli jejich oblíbenýmu YT, takže to taky není cílovka, která by si hru jinak koupila. 

        • Draken69CZ

          Tak zas můžou mít nutkavou potřebu se rozhodnout jinak a projít si to podle sebe i když ty rozhodnutí ve výsledku mají menší vliv než se snaží aby to vypadalo. Tak to máš pravdu, ale zároveň to nevylučuje, že určitému procentu diváků se to zalíbí natolik že si hru pak koupí.

          USA lidi co sledují LP videa.

          33% - si poté hru koupí

          26% - koukají protože si to nemohou sami zahrát

          26% - už si hru nekoupí protože to viděli

          • Jack1947

            Zajímavá dedukce, nicméně sis to vycucal z prstu protože jinak si už nudná karikatura games😀

            • Draken69CZ

              Usvědčen místním pablbem, jaká to potupa.

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Někdo to udělat musel🙂

                • Veskoslav

                  Reakce na příspěvek:

                  Asi budeme muset naprogramovat cedulku "ironie", aby to tvé duté palici došlo. 

                  • Reakce na příspěvek:

                    To by mu nedošlo ani tak. Vždyť ani nepochopil, jak směsný je když někoho označuje za karikaturu games a sám je největší jouda ze všech zdejších 😀 

          • Lukyz

            Bez zdroje a detailu to nedává vůbec smysl, jelikož konverze bude absolutně jiná u příběhových her jako např. od TT nebo MP smaženic typu Overwatch, PUBG atd.

            + by mě zajímalo, co podle té tvé statistiky dělá zbylých 15% 🤔

            • Draken69CZ

              11. stránka, ale je to trochu jinak než jak mi to bylo předkládáno. S tou konverzí budeš mít pravdu.

              Zdroj 

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                No dobře, možná ne tak úplně vycucal...

  • PreidaQ

    Zvýšený počet generálek v Total War: Rome II spustil vlnu negativních recenzí na Steamu. Z téměř jednoho tisíce hodnocení z poslední doby je jen 18 % kladných.

    Jsem jediný, kdo musel velmi dlouze přemýšlet, než mu docvakl výraz toho podivného slova "generálka"?

    • PreidaQ

      PS: Existují tu vlastně teď nějaká pravidla, za jakých okolností je člověk zpětně schopen editovat příspěvek?

      • Draken69CZ

        Jde to jen několik minut po zveřejnění příspěvku.

        tak asi 10 minut

    • Jack1947

      Ahhaha tak ten byl fakt dobrej, asi ano 😂😛

      Já jsem spíše rovnou šel za tím že když se něco nelíbí nekupujte"

      • PreidaQ

        Snažil jsem se za ten výraz dosazovat různé termíny jako "generální inspekce", "generální oprava", "generální údržba", ale opravdu by mě jen tak nenapadlo, že "generálka" znamená žena-generál.

        • Jack1947

          Nechci rýpat do nového bleskaře ale je to trochu horší jak z překladače.  jinak asi 2minuty - těžo říct co s tou zkrácenou editací vyplynulo.

  • Lukass

    Dirt Rally 2

    Pokud to zitra oznami tak parada.  Chce to vic aut,  trati,  a doladit rallycross a bude to pecka. 

    Dirt Rally je nejlepsi rally co lze hrat. 

    • SalemCZ

      tak se snažili Dirt Rally dělat tak jak to chtějí fanoušci, ladili to podle nich. Tak se nediv.

    • Jack1947

      Já myslel že DIRT4 je nej reallye.

      • Draken69CZ

        "Já myslel..." nelži aspoň 😠

        • Lukass

          nejlepsi je jak si Jack dava sam palce :-D

          • x_ander
            Tak  nikdo jiný mu je nedá, mínuskovat ho nemůžeme, a on je nešťastný,
            když tam žádné "hodnocení" jeho příspěvků není. Však níž sám píše, že je
            to pro něj "simulace". Ne, že bych to chápal - možná stimulace? :-D
            • Jack1947

              Vy dva jste se hledali až jste se našli palce si nedávám, jenom když se jich sejde akorát tak dost tak si jeden dám ( je tady ta funkce je, i když to sám nechápu) ale líbí se mi jak tady všichni dostávají epileptický záchvat z toho hehe 😉

              • Inquisitor

                Reakce na příspěvek:

                Když se jich sejde akorát tak dost tak si jeden dám. 

                A to je kolik to akorát? :D

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  2 palce stačí, aby tady už někomu se di neotvírala motorovka v kapse 😛

              • Draken69CZ

                Reakce na příspěvek:

                Na tohle slova nestačí 😂

        • Jack1947

          Tak simulace? dneska nuda v práci... nebo copak ?

  • RaketovyZid

    Zvýšený počet generálek v Total War: Rome II spustil vlnu negativních recenzí na Steamu. Z téměř jednoho tisíce hodnocení z poslední doby je jen 18 % kladných.

    Jedním z důvodů je reakce jedné ze zaměstnankyň Creative Assembly ve stylu Když se vám něco nelíbí, tak tu hru nehrajte, salámové!


    A všichni víme, jak se tohle vyplatilo EA a DICE, že?

    • Jack1947

      Vždyt jo a když se mi to nelíbí at si třeba zkrachujou, hry by měli být prohráče ne naopak😉

      • MickeyMutant

        Víš, co bys měl, Jacku? Měl bys to výjimečně koupit, vzápětí to na Steamu vrátit, a napsat jim, že se ti nelíbí, že tam maj ženskou, kterou tví vojáci musí poslouchat, i když to není jejich máma. A že to není podle skutečnosti. Ať se chytnou za nos.

        • Jack1947

          Tím bych ale už přišel o jednu z možností vrácení hry, myslím že se to nedá dělat donekonečna a něco na popud nějaké anti - kampaně či co - u hry která mě moc nezajímá to ne ne.

    • MickeyMutant

      Na druhou stranu, pokud se ukáže, že se ve hře třeba nic nezměnilo, procentuální šance na generálku zůstává už léta stejná, a celé je to jen bouře ve sklenici vody, tak to pro ty rozčilující se hráče nakonec vypadá na celkem slušnou blamáž. Pokud.

      • RaketovyZid

        I kdyby to pro hráče byla blamáž, arogance a neznalost (přehlížení?) vlastního publika už byla odhalena. Škoda byla napáchána tak jako tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit