Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • exmaxx

    Patriku, mas tam preklep. Maji to byt megabity (Mb) a ne megabajty (MB) 😉 Jinak vyborna zprava, snad do toho Google slapne!

  • Jez3vec

    Opravdu je potřeba 25 MB/s? Pokud ano, tak to neřeší nic. 100 GB máte touto rychlostí stáhnutých za 70 minut. Navíc, nefungovala tak 5-6 let na zpět nějaká podobná (nakonec neúspěšná) služba, která fungovala i na několika násobně pomalejším připojení?

    • zx_spektrum

      To jen autor článku nechápe rozdíl mezi megabajty a megabity. Stejně jako třeba nVidia GeForce Now je požadavek 25 Mbit internet (Mb/s, Mbps...). 100 GB hru s tím reálně stáhneš za 10-11 hodin, takže žádné drama (přes noc nebo preload před vydáním hry...). Navíc nikde se moc nezmiňuje zásadní fakt, že potřebuješ internet s opravdu rychlou odezvou, ping (latence) na daný server by neměl být větší než 50 milisekund, ideálně 10-20 ms abys to skoro nepoznal. A to pokud člověk nemá dobrý internet ideálně ve větším městě nebo tam kde je natažená nějaká páteřní optika není reálné. A v USA, kde mají v průměru docela mizerné internety, je to vlastně jen pár měst...

      (mám praktickou zkušenost s GeForce Now, odehrál jsem na tom v rámci bety x hodin Black Mesa a Kingdom Come)

      • Jack1947

        Tak nikdo snad nečeká že najednou se stane streaming her úplně běžnou součástí lol

        • zx_spektrum

          Pokud jde o běžné lidi tak to snad nikdo nečeká, pokud jde o Google, nVidiu, Microsoft a další korporace, tak ti to docela čekaj. Bohužel.

          • Jack1947

            To můžou nicméně mají smůlu, takováhle funkce jen tak fungovat nebude.

    • jindra.veliky

      oni chtej pripojku 25mb/s to neznamena. ze to rychlosti budes stahlvat...

      • Jack1947

        2,5Mb/s už je na dnešní dobu poněkud málo.

    • Přesně, taky mě to zarazilo. A ještě k tomu to tvrzení, že to není problém. A jestli je to pravda, což hádám není a autor článku si jen plete B a b, tak nevím, jak se s tím v masovém měřítku poperou.

    • Jack1947

      OUYa ?

      • Jez3vec

        Ještě o trochu starší, OUYA byla nějaká lidl konzole. Jinak to co jsem myslel, tak bylo Onlive.

        • Jack1947

          No jasně, na tohle bych úplně zapoměl asi ( kvůli stáří...)

          • Jez3vec

            Tu konzoli si můžeš připomenout alespoň tímto parádním videosákem https://www.youtube.com/watch?v=xTqhyHuKVKA

            • Jack1947

              Děkuji nemám ani zájem lolz.

    • Jack1947

      OUYa ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit