Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Layton

    Jáááá nevim...

    Nějak mě to neodstřelilo. Ten trailer je pěkný, ale nevtahuje mne to zatím. Robertsovi věřím, Wing Commander serii miluju a hraju si jí občas znovu pořád. Stejně tak Privateer. Ale tady mi tak nějak chybí něco, co by mi zabrnkalo na strunu - abych to chtěl moc hrát díky příběhu (o to taky ve SQ42 jde).

    Nerad bych se dočkal toho, že megalomanský SP bude jen tutoriálem do MP.

    Jako ingame postavy ok, ale snad bych i chtěl, aby byly cutscény zahrány živými herci, nějak se mi po tom ve světle předchozích vermírných her od Chrise stýská.

    Tak snad se to povede. Nejsem backer, ale hře fandím a určitě do toho půjdu, až to bude venku.

    Nejsem náročnej, z hlediska MP by mi stačilo, kdyby zvládl Roberts zopakovat to, co dokázal Freelancer. Pak mne z mlhovin a asteroidových polí dloooouuuhoooo nikdo nevytáhne.

  • Scully 😍

  • ucho

    tahle hra na sebe nemůže v životě vydělat.

    • Nejen, ze si uz vydelala, ale navic porad vydelava vic a vic. Coz je super.

      • MickeyMutant

        Super jak pro koho. Pro Robertse určitě🙂

    • MickeyMutant

      Tahle hra už si na sebe vydělala. A v tom je ten problém.

      • ucho

        to je strašně relativní. hra ještě není venku. a jestli brzy nebude, s těmi výdělky to taková sláva nebude.

        • Ale lidi za ni už dlouhodobě platí šílené sumy ("mikrotransakce" tu vycházejí na stovky dolarů za loď, kterou třeba ani nemáš hned po koupi ani ještě k dispozici). Oni jsou finančně naprosto za vodou. A jak už tu padlo - to je jeden z problémů. Nic je netlačí hru dokončit. Vlastně si tím uškodí, protože pak budou muset přejít na jiný model (šedesták deláčů za plnou hru, stovku za special edici, vyhnout se prodeji lodí aby to nezísklao titul pay-2-win hry) a to už nebude tak dobrá dojná kravička jak teď, když vybíráš statisíce dolarů za artwork modelu lodi.

          • ucho

            vzhledem k tomu, kolik utrácejí na vývoj (počet lidí i teď herci), tak za tou vodou nemusí být dlouho. tady lítají miliony měsíčně.

            a že jim frčí mikrotransakce? to je sice hezké, ale minulost zatím ukázala, že hry s mikrotransakcemi to ještě nikdy nikam nedotáhly. vlastně budou mít hodně velký problém z toho vybruslit. tedy aby ta dojná kravička nebyla v době vydání trochu vydojená se zkyslým mlíkem.

            • ""že hry s mikrotransakcemi to ještě nikdy nikam nedotáhly."

              Oblibou nebo právě finančně? Protože pokud si přečteš nějaké sattistiky firem co mikrotransakce tlačí (třeba EA / Ubi), tak jim dělají třeba polovinu zisků. Lidi na to nadávají, ale smůtný fakt je, že je to velmi výnosné.

  • flash789

    Posledni basta AAA PC exlusive hrani. Az to splaskne zbude jen to indie z RTX efektama za 30 000 :)

    • Magister_Peditum

      Jak dlouho tohle už slyším? 15 let? 😂

    • i586

      Tak snad to nesplaskne jako FF15 se svými 10 lety vývoje.

    • Veskoslav

      Vem si prášek.

  • species

    *Insert random "to nikdy nevyjde" joke*

  • i586

    Mimochodem, ta Vandulská loď ve videu je 2 třída. Mateřská je 3x větší.😎

  • KronosDeret

    Mno a takhle se tunelujou hry... přepísklý záměr, nedomyšlený financování, zneužívání crowdfundingu, všechny prachy do PR a hlavně leštit prd do alabastrova. 

    • Blue.Shark

      Přepísklý záměr možná. Teď by mě zajímalo, kde jsi přišel na nedomyšlený financování, zneužívání crowdfundingu a všechny prachy do PR :D

      • i586

        Vytáhl z paty, jako většina trollů.

  • kkING

    No hned po par sekundach me napadla Batllestar Galactica😍. Podle mimiky obliceje to zase vypada na inspiraci Mass Effect Andromeda😛

    • walltar

      Jen tak pro info... jaké hry mají ingame lepší mimiku?

      • species

        to je vtip? puvodni PONG ma lepsi mimiku nez Andromeda.

        • walltar

          Na Andromedu jsem se neptal... Ptal jsem se na tento trailer. Několik lidí tu píše, že to má hroznou mimiku což mě připadá divný. Protože i když není dokonalá, tak prostě neznám hry, které by ukázali lepší ingame mimiku.


          Celkem mě to zajímá... abych si udělal nějaký porovnání.

          • MickeyMutant

            Třeba Detroit, Hellblade, Uncharted, Lara a Kratos budou srovnatelné, nebo ne?.

            • i586

              Srovnatelné možná v cutscénách, v in-game je SQ42 o generaci napřed. Btw, ta hra má víc naskenovaných postav, než všechny tyhle hry dohromady. Půl roku mocapu s 30-35K animacema. Původně takové množství CryEngine ani nepodporoval.

            • walltar

              Mrknu se na ně... tyhle hry jsem nikdy v pohybu neviděl.

              • species

                Reakce na příspěvek:

                Sorry myslel sem ze reagujes na Andromedu. Nicmene vsechny hry zminovane Mikeym uz vysly. Star citizen nevysel, nemuzes tudiz boastovat nad mimikou

                • walltar

                  Reakce na příspěvek:

                  Mě spíš zajímalo srovnání dnešních topovek s tímhle videem... protože několikrát tady a jinde zaznělo jak to má hnusnou mimiku, což mě přišlo divný. Takže než si budu o lidech myslet, že jsou trollové, tak jsem se zeptal na to co má dobrou mimiku abych se podíval, jestli to SC video nějak nezaostává.

        • Jack1947

          Po updatu to už bylov poho ale mě to nevadilo tolik ani předním... Andromeda je častokrát zbytečně moc kritizována za spoustu věcí.

      • i586

        To je jen pár zdejších trollů. To video má očividně v některých místech nesesynchronizované audio, proto to tak působí. I když většina těch záběrů je top notch kvalita - stačí srovnat Marka Hamilla s rok starým videem - tady je to o další level výš. Nedává to prostě smysl. Mimika byla dobrá už v alpha gameplayi před rokem.

  • i586

    Nejlepší na tom traileru je, že je to in-game.😎Btw, v prosinci mají vydat roadmapu, tak už by to mohlo být teoreticky hotový. 2019?

  • sukovf

    Blbější a zbytečnější trailer jsem asi dlouho neviděl. Udělat headscan a doplnit ho mizernou mimikou? Ha ha...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit