Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasrippl

    No s tím update 0.63 slibovali i na minulý konec roku, tato hra mě baví a je dělaná na hodně dlouhé hodiny, ale ty jejich sliby jsou děsné, chvílema to vypadalo jako kdyby na tom pracoval 17letý cucák co si při tom dodělává češtinu na dohnání domácích úkolů

  • ty komentáře tady jsou jak porouchaný gramofon

    • Maxianimal

      Nemluvíš spíš o zprávách ohledně DayZ?

      • same, same... but different... but still same.

  • jindra.veliky

    to bylo zacatkem roku reci, ze to uz letos fakt vyjde :D

  • s.hih

    stále oživují tu potracenku 😂

  • Johnny

    DayZ? to sem hrál pred mnoha mnoha léty :D

  • Row

    Ten vycet toho co tam pujde mne dokonce i navnadil do toho jit... a pak prisla studena sprcha v podobe uvedomeni si, ze to dela Bohemka... ☹

  • Jack1947

    Nojo, tak všichni věděli že bude jen se nevedělo kdy a vrtulníky přidaj pozdějc no... a budou se moct vrhnout na plno na jinej produkt.

  • cNNk

    Tohle bude prvni hra, kterou tady stihnout odehrat v patecnim  retru jeste pred vydanim plne verze :D

  • Maxianimal

    DayZ... ten název jsem už neslyšel řadu let. Nicméně mám na to krásné vzpomínky. První desítky hodin v DayZ byly jedny z nejtajemnějších a nejintenzivnějších zážitků, které jsem kdy ve hře měl. 

    Bohužel, díky neschopnosti vývojářů, odchodu Deana a pracích na kravinách jako Projekt Argo se DayZ po masivním úspěchu upozadnilo, a proto nám teď šnečím tempem dávkují nepodstatné updaty. 

    Ta víra v to, že by to někdy mohlo vyjít v plné verzi, mě dávno opustila. Ale pokud se to skutečně dostane do bety, která  bude v něčem zásadně rozdílná než DayZ před dvěma lety, tak milerád zkusím. Kdo ví, třeba se stane zázrak. Jakmile vpravo dole uvidím v 1.0, bouchnu doutník a zapálim bohemku...ééé...teda... bouchnu bohemku a zapálim doutník.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit