Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PreidaQ

    Právě vyšlo X4: Foundations. Co jsem zatím tak různě koukal na názory po netu, tak to zatím vypadá na klasický zbědovaný Egosoftí launch.

  • SalemCZ

    Vyšel Artefact, tady ani zmínka?

    • JohnyTheZik

      Vsak je to jen prvni hra od Valve po 5 letech :D

      Plnej vyklad HS karticek je zajimavejsi /s

      • SalemCZ

        Hele já si tu hru koupil a prodal jsem dvě kartičky a byl jsem dvě eura v plusu.  Je to prostě DOTA kartičky, máš tři lajny, 5 hrdinů a pak creepy, itemy, schopnosti.

        • SalemCZ

          za zabití kartičky dostaneš peníze a za to si na začátku kola můžeš u obchodníka koupit item

      • Hra to možná od Valve je, ale blbý kartičky nejsou nic, co by potěšilo po takové době.

        • SalemCZ

          Blizzard má taky kartičky a nikdo nic neříká, je fakt že to bylo jenom dva roky po Diablu III. Jinak vydávali maximálně DLC do starších her.

        • JohnyTheZik

          Proti gustu.

          To na veci kazdopadne nic nemeni. Ja to treba hrat nebudu, protoze me TCG nebere, ale porad je to pomerne velka udalost na herni scene.

  • MickeyMutant

    Bethesda se omlouvá za batůžek ve sběratelské edici Falloutu 76 za 200 dolarů, nabízí 5 dolarů v herní měně jako odškodnění.

    Kauza už dostala vlastní jméno: "bag-gate"🙂Aby bylo jasno, o co jde - fanoušci, co si objednali de luxe edici Falloutu 76 za $200, se těšili na stylovou plátěnou sportovní tašku, ale dostali cosi beztvarého ze šusťákoviny. Po stížnostech jim Bethesda sice tašku nevymění, peníze nevrátí, ale věnovala jim 500 atomů (herní měny) v reálné ceně 5 dolarů. Reálné ceně pro hráče, ne pro Bethesdu, tu to nic nestojí. A to se vyplatí!

    • Lukyz

      Na jednu stranu je to od Bethesdy opravdu hrozný chování směrem k zákazníkovi.  Nejdřív "Platinum" edice, která neobsahuje hru (?!?), teď doručí zák. nekvalitní sběratelku, kde je jiný předmět než inzerovali, support úplně otřesnej a pak se tedy chytí za nos a dají jim jako kompenzaci $5 v herní měně za kterou si jak bylo na nějakém screenu koupí jedny dveře a květinový keř  🤮 Na stranu druhou... něco mi vzadu v hlavě říká, že kdokoli se rozhodl podpořit takovej s**t jako je F76, tak si to vlastně zasloužil aby s ním bylo vyj***no 😅

  • drasta

    BF V se prej moc neprodava. Tadu je dobre videt ze jak v tom nejsou lootboxy tak o to nikdo nestoji.

  • skaven

    tiscali, opravte si preboha dizajn stranky, mam len adblock a ghostery na firefoxe a robi mi toto:

    https://imgur.com/a/MxhgcoF
    • Zkuste něco udělat s těmi nepohodlnými sedadly vzadu. Chodím na představení bez placení a nesedí se mi pohodlně.


      Sakra lidi, trochu soudnosti. Když mám problém kvůli šmelení druhé strany, tak se  u ní nedožaduji nápravy (a neřeším jim to ns očích). 


      Toto by bylo oprávněné jen v případě že by sis platil Games bez reklam. (Jestli platíš, tak se omlouvám.) 

    • kkING

      Poradne nastavit adblock, nebo znovu nastavit a povolit reklamy. Taky mi to blblo ..

      • Hanzales

        Já to "slovo" moc nemusím, ale sem se to vyloženě hodí :)

        lol - Blocked=reklamy / Whitelisted´=bez reklam :D

    • SalemCZ

      Zkus pro tuto stránku adblock nepoužívat 

    • radim.zaty

      Protože v Easylistu je chyba. Proboha, oprav si adblock, lamo.

  • MickeyMutant

    Mario Tennis Aces příští rok rozšíří tři nové postavy – Pauline, Luma a Boom Boom.

    Pauline má příliš velké oči, nadměrná prsa, nerealisticky úzký pás, nevhodně krátkou sukni, a podléhá tak dávno překonanému stereotypu. Boom Boom působí zbytečně maskulinně, falocentricky a celkově agresivně zastrašujícím dojmem. Jedině Luma je genderově vyvážená, protože nikdo nemá šanci poznat, co to vlastně je. Navíc svým plnoštíhlým profilem poskytuje šanci k identifikaci prostorově velkorysejším hráčům a hráčkám, kteří jsou jinak ve skutečném sportu nespravedlivě ostrakizováni.

    Dávám tomuto DLC 33 %.

  • SalemCZ

    Obě verze novinky Pokémon: Let's GO dohromady prodaly na Switchi v prvním týdnu 3 miliony kusů. Tím trumfly úplně všechny předchozí hry včetně Zeldy a Maria.

    Na remaster dobrý

    • 0011

      Nechci tady suplovat funkci remaster/remake police ale tohle je remake a to zatraceně dobrý, až na obchodování, což se dalo čekat když je to navázaný na f2p pokémon go, doufám že v příštím core dílu půjde zase pokémony vyměňovat přes pokémon global link= nabídnout co vyměním a co za to chci a pak si vyzvednout, ne jenom obchodovat v reálném čase s náhodným hráčem

      • SalemCZ

        Ale stejnak většina lidí neví ani že je to Yellow v novém kabátu. 

        • 0011

          Tak aby si hru užili to není důležité, já Yellow nikdy nehrál a kdyby o tom nemluvil Spawn Wave pár týdnů před vydáním tak to taky nevím. Nintendo má co se týče marketingu ještě co dohánět, kdyby to propagovali rovnou i jako remake Yellow (s jinou technikou chytání a zjednodušením některých mechanik) tak by prodeje mohli být lepší. Tady například je jiné, že pro pokémony které nemáš v partě nemusíš do centra ale přehazuješ si je rovnou v inventáři a to je zrovna mechanika kterou by mohli zachovat do nového "core" dílu

          • SalemCZ

            Já vlastně ani nevím jestli tam je jenom Kanto, nebo i Johto.  Jako je fakt že počítač byl vždycky otravnej, ale zas ty pokecentra nebyly nějak daleko od člověka že by si tam neskočil.

            Jinak tedy nakonec je to remake originálního Red, jelikož záporák se jmenuje Blue.

            • 0011

              No ne tak docela Blue tam sice je, ale rozhodně to není žádný záporák ale vedlejší postava co ti pomáhá

  • MickeyMutant

    Křišťálová lupa 2018

    Letošní Křišťálovou lupu v kategorii "Projekt roku" získala hra Kingdom Come: Deliverance. "Cenu popularity" a zároveň cenu v oboru "Zpravodajství a publicistiky" si odnáší DVTV, "Osobností roku" je Jindřich Šídlo, "One (wo)man show" vyhrál Jiří Ovčáček - unofficial a nejlepší "Veřejně prospěšnou službou" byla vyhlášena stránka Paměťnároda.cz.

    Skoro všichni Bakalova pakáž, abych to tak nějak shrnul. Rozhodně to tak nenechám a jdu v osm večer protestovat na Staromák.

    • Lukass

      Budes kricet Mirka na hrad? 

      • MickeyMutant

        Tak tak. Buď Spáčilová, nebo Fuka. To je fuk.

    • ucho

      křišťálová lupa má pro mě nulovou vypovídací hodnotu, protože jde většinou jen o to, kolik kdo dokáže zmobilizovat fanoušků. výjimkou budiž weby, které si to opravdu svou činností zaslouží a tvoří tam nějaké hodnoty. řada webů ale v těch seznamech nemá co dělat.

      jo a užij si protestování na Staromáku.

      • MickeyMutant

        Například Kingdom Come, Šídla a Paměťnároda.cz volila porota, takže s mobilizací fanoušků při hlasování to nesouvisisí. A každá medaile nebo ocenění má pro každého jinou váhu, s tím nelze nesouhlasit. Pomni, že některé mohou být dokonce vnímány zcela negativně😱

  • Johnny

    Fanouškovský trailer ukazuje, jak by mohla vypadat LEGO hra podle Fallout 3.

    debilně no.

  • Lukyz

    Na Humble Bundle teď OUTCAST - SECOND CONTACT zdarma ✌️
    Není to Steam klíč, ale instalačka ke stažení. 

    • victor

      Což je formát k prdu :/ ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit