Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KrPa

    v clanku se porad mluvi o obchodnim modelu ale nikde neni receno jaky to tedy je? to je jako nejaka solidni novinarina?

    • SalemCZ

      že kartičky se dají prodávat a nakupovat na komunitním trhu a není moc možností jak získat balíčky s kartičkami, zatím jsem si všiml že je jenom možnost koupit za 1,75 eura. Možná časem budou nějaký úkoly zatím nevím.

      • KrPa

        je ta hra placena mesicne nebo staci jen jeji koupe a pak je free?

        • v ty hre nejdou ziskavat karty za herni menu jenom za realne penize takze kdyz si to koupis dostanes 2 decky a a par karet ale s tim si asi moc construcred nezahrajes ... ale da se tam hrat draft bez odmen zadarmo navzdy 

          • Jack1947

            Aha, tak konečně zména B2p karetka 😉

          • KrPa

            takze vlastne je to buy to play + "mikrotransakce"

            • @KrPa Má to úplně stejný model jako by jsi hrál fyzickou karetní hru. :) Tam si taky musíš karty dokupovat v jednotlivě nebo v boostrech a ty co nechceš zase prodáš. Prostě normálka. To nejsou mikrotransakce. Nekupuješ si žádnou prémiovou měnu, nebo účet. 

            • SalemCZ

              Je to vyloženě jako bys hrál Magic the gathering, taky nemáš kartičky zdarma a můžeš s nimi obchodovat.

              • KrPa

                Reakce na příspěvek:

                jenze kupovat si fyzicke karty, ktere vlasnis VS kupovat si digitalni karty, ktere nevlastnis, je trochu rozdil

  • SalemCZ

    Jestli budete chtít dát s někým tak napište, hru jsem si pořádil z těch desti baličků co jsem za to dostal se mi v pohodě vrátili peníze na zpět (padnul mi Axe a Drow)

    Je to vyloženě karetní DOTA, 3x lajny v každým balíčku(v hráčským) máte 5 hrdinů, creepy, schopnosti, itemy atd.

    Hrdinové jsou rozdělený podle barev (modrá, červená, zelená, černá ), každý hrdina má různé schopnosti, životy, sílu útoku a brnění. Hrdinům můžete dát 3 druhy oblečení (zbran, brnění a doplněk) 

    Za zabití každé karty dostáváte peníze, hrdinové se po jejim zabití po nějaký době vrátí na začátek kola a vy je můžete znovu dát do liny, na začátku každého kola máte možnost koupit si nové itemy.

    Zatím jsem to hrál asi hodinu, ani nemám ještě vlastní balíček.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit