Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iSpirit

    Proč ty hry vypadají pořád všechny stejně? Tohle je tak generické😂. 

  • wxyz

    Pro fanoušky Overwatch, Borderlands, Fallout 4 a jiných odpadů asi dobrý. Ale budu doufat, že to ve skutečnosti možná bude dobrá hra.

    • walltar

      Obsidian udělal jedinej hratelnej novej fallout. Jsou tam lidi kteří dělali Fallout 1 a Fallout 2. Kotor2, Neverwinter nights 2.

      Jako mají za sebou řadu docela pěknejch her.

      Potenciál tam určitě je... co s ním provedou to už je jiná.

      • ti lidi dělali dobré hry, když jim bylo 30, jenže teď je jim 50. Je otázka, co věk dělá se schopností tvořit hry.

        • walltar

          Fallout: New Vegas... 8 let.

          Pillars of Eternity co vydali teď jsou oboje dobré.

          Tyrany jsem nehrál.


          Osobně bych se nebál. I v posledních letech mají na kontě pořád dobré hry.


          • Tyranny je výtečná RPG jednohubka (teda v porovnání s Pillars, nebo Zaklínačem, taky ti to zabere 40 hodin s vedlejšim obsahem). Nebál bych se tvrdit, že nejlepší věc, co od New Vegas Obsidiani udělali. Fakt se jim povedlo rozšířit možnosti pro zlou postavu. Narozdíl od většiny RPGček tady bejt zlej fakt neznamená pouze stát se kráčející genocidou. A to je docela osvěžující.

    • Chidlink

      Ani jednu hru co si napsal nedělal Obsidian. Hrál si třeba F: NV ?

      Myslím že to bude skvělá hra.

      • Kotor 2 a NWN 2 jsou přímo od Obsidianu.

  • To logo Private Division neni uplne stastne, rekl bych...

  • Khanemis

    Paráda, na tohle jsem byl hodně zvědavý a zatím to vypadá vskutku zajímavě.

    Zdá se mi, že skutečně chtějí hodně vycházet z toho New Vegas, protože některé ty záběry z gameplaye vypadají překvapivě dost podobně (a zdá se, že tam možná i bude přepínání mezi první a třetí osobou), tak jen snad doufám, že to dělají na jiném enginu:)

    • Jack1947

      No v to doufám.

    • Na jinym enginu to určitě pojede, kdo kromě Bethesdy by dobrovolně používal tu jejich šílenost? Jo a sorry, omylem jsem tě nahlásil, když jsem chtěl reagovat. Nevšim jsem si, že nejsem přihlášenej a kombinace 14 hodin v práci a alkoholu si vybrala svou daň.

      • Khanemis

        Stane se:)

        Jinak souhlasím, že by byli sami proti sobě, kdyby chtěli používat Bethesdí engine. Ale zdá se, že stejně vychází z nějakých těch jejich principů co pochytili při práci na Vegas.

        • booczech

          Jede to na Unreal enginu 4. Po grafické stránce to samozřejmě není next gen. hitparáda, ale to nebyl ani Fallout NV, který je super hra. ....Každopádně obsidiani mají teda svyžné tempo při tvorbě her. Fallout NV dělali 18 měsíců. Na tomhle dělají cca 2 roky.

  • Paráda! Obsidian to zvládne.

  • Na můj vkus až přiliš přebarvený cartoon, ale jinak to vypadá dobře.

  • TheGGG

    asi jediná trochu zajímavá nová hra z celýho otřesnýho VGA.... jo aha ještě nový MK, ale to bylo jen cgi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit