Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi by už asi potřebovali nějakou pořádnou válku, aby okusili opravdové starosti a problémy. Tahle degradace společnosti je už neúnosná. A platí, že největší rasista je ten, který pod vším vidí rasismus...

    • Rejsek

      ....sry, vedle - smazáno

  • spoock

    Tak dcera si oblíbí černého chuchlíka, koupíme ji černého kamaráda a ti hlupci z Amanity to přebarví na sv. Patrika? To je ubohost. Navíc nelze na steamu tu aktualizaci zastavit. Tohle je výsměch všem normálně uvažujícím konzumentům. Chápal bych, kdyby třeba chuchlovi lehce upravili barvu rtů, ale tohle? WTF

    • Proto nechápu, proč lidi lpí na Steamu, když tu je GOG. Tam ten problém s updatem právě není. Chuchla jsem si koupil právě tam (jako každou hru, která tam jde koupit)

      • spoock

        Tak predne se nikdy nic takoveho nestalo. Jeste bych chapal kauzu u Smash Bros, ale toto?

        • To sice ne, ale už se stalo, že se hra opatchovala a ne úplně ideálním způsobem a třeba nešla spustit. Nebo byl odstraněn/přidán obsah a rozhodně to nebylo k dobru věci. Právě že to, že člověk nemá absolutně  žádnou kontrolu nad produktem je špatně. Dodnes bych si třeba rád nainstaloval původní verzi Half-Life 2, jelikož po updatu na "Orange Box" tam jsou nějaké anomálie a třeba i chybějící animace. Prostě špatně. 

          Osobně jsem to poprvé poznal před lety. Měl jsem počítač, který splňoval minimální požadavky pro HL2 a oni ho updatovali na nový engine, jenže s tím se navýšily i požadavky a já už si HL2 nemohl zahrát do doby, než jsem si koupil nový počítač.

          Jinak, bohužel očekávám, že podobné excesy se teď budou objevovat častěji, zejména i díky tomu, že zde bylo ustoupeno.... :(

    • Mart9

      Je to smutné a je to zase typický příklad toho obráceného rasismu a diskriminace normálních lidí.

  • TheGGG

    hlavně se popo z bandy uřvaných aktivistů... od firem co takovýmto hyperokorektníkům ustupují bych nekupoval nic...

    • Jack1947

      Měl jsem chut něco napsat, více ale už by to šlo správně mimo slušné mravy a dávají se zde postihy za mnohem banálnější delikty.

  • Jez3vec

    Ale blbost. Napíšou, že to dělají z rasistických důvodů. Média se toho chytnou a hráči, co jsou na tuto tématiku z většiny citlivý to roznesou dále. Ve výsledku jedna velká reklama zadarmo. Komu by se penízky před Vánoci nehodily, že ano? Kdyby jim to vadilo, tak to změní již při vydání.

    • spoock

      Nesouhlasím, spíš to vyvolá víc kontroverze v řadách lidí, co si už to koupili.

  • kotel

    Měli napsat, že my tu černochy nemáme, takže neznáme jejich problematiku. Vyřešeno. Kingdom Come zase žalovali, že tam neni žádnej černoch. Těžko se zavděčí všem. Nemůžete ani vyrábět opičky, protože ty připomínají černochy. Měla by být teda možnost výběru barvy. Mě pohoršuje ta oranžová !!!

    • KCD je trochu jiný případ. Tam je to souboj politické a historické korektnosti. U Chuchle jde v tomto ohledu podle mě relativně o houby.

      • kotel

        Podle mě jde o totéž - rasismus, že tam nepřidali černochy. 

        Snad v každym filmu/seriálu 10 let zpátky v USA je mix běloši/černoši/asiati. Oni je tam dávat musí, i když to nedává smysl. 

  • Zrezne nám i krteček?

    • Jack1947

      Jsem myslel že ten už je asijskej ne ?

  • spoock

    A co s rasistickym merchem? Moje dite ma cerneho plyšového chuchlika, sotva si necha vymlivit, ze kvuli debilum je ve hre oranzovy.

    A proc proste nezmenili jen barvu rtu?

    • Mart9

      Kontaktuj je, ať ti to vymění. Tohle je dost podstatnej vedlejší efekt a úplně mě to teď zvedlo ze židle.

      • To si chvilku počkáte. Firma, která je vyrábí (noe.cz) má do 2.1.2019 celozávodní dovolenou. A věřte, že i tam budou dost naštvaní. Ta firma za to taky nemůže.

  • Meow

    Úpadek pokračuje. 

  • much0J

    Docela smutný jak se k tomu stavěj. Neumět si stát za svým dílem, kvůli pár pitomcům přiživujících se na vycucávání senzací z prstů a hanobením lidí co skutečně něco dělaj, to je dost smutný stanovisko. Amanitu jsem měl rád, ale tohle je ubohý z obou stran.

  • risa2000

    Doteď jsem Amanitě fandil a odteď jsou mi šumák.

    • Děláte, jako by to byla jejich vina. Podle mě udělali to nejlepší, co mohli. Lepší, než se pak kvůli idiotům soudit, díky politice v USA to prohrát, a potom platit řízení a pokuty.

      • much0J

        Určitě by nic neprohráli a americký zákony nic takovýho neřeší a navíc, americké právo se na ně nevztahuje. Nic by neplatili.

        • V USA se řeší i to, že když se v restauraci polejete horku kávou, tak majitel restaurace musí poškozenému zaplatit pokutu, že jej neupozornil, že se může polít a opařit kávou. Nebo že v návodu nebylo napsané, že v mikrovlnce nesmíte sušit domácí zvířata. Tak proč by neřešili i tohle.

          Např. soud, kdy Uklízečka v Grand Havenu v Michiganu zažalovala rodinu, u které uklízela, v přepočtu o 700 000 Kč za újmu na zdraví za to, že ukradla z jejich domu prskavky, kterými se následně popálila. Prý si myslela, že jde o ozdobné svíčky.

          Nebo Merv Grazinski, který si koupil nový obytný vůz Winnebago. Při cestě na dálnici nastavil automat na 130 km/h a šel si dozadu uvařit kávu. Vůz sjel z dálnice, havaroval a převrátil se. Merv se soudil s výrobci, že v návodu nebylo napsáno, že se to nesmí. Soud vyhrál, získal náhradu 41 milionů Kč a nový vůz Winnebago.


          A pokud se jejich produkt prodává i v USA, tak proč by se na ně zákony USA nevztahovaly?

          • Paulcz

            Většina těchto případů alá rozlitý kafe má nějakou logickou pointu a nebo to bylo úplně jinak než jak popisují média. Pak se najde spousta lidí s IQ 80, kteří se tomu smějí a šíří ty kraviny dál :)

          • much0J

            Něco relevantního prosím, právně, k případu.

            • Relevantní je, že by ani k žádnému soudu nedošlo. Dokážete si představit, že Google, nebo Apple prodávají hru která se soudí o tomhle tématu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit