Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Story of my uncle Free na Steamu tak pospěšte.

  • ringmancz

    Divná puzzlehra Catherine už i na PC

    https://www.youtube.com/watch?v=ntWAxwfBkcs

    Když jsem Catherine hrál na PS3, tak jsem od toho původně čekal něco jinýho, ale bavil jsem se i tak.

    • Jack1947

      Zkusím ale ty HC hádanky mě spíše odrazují, nicméně už je slabé slovo spíše bych napsal Konečně!

  • jakubc

    Majetek Tima Sweeneyho se odhaduje na 7,16 miliardy korun, tedy o zhruba 3 miliardy více než v případě Gaba Newella (Valve, Steam).

    Dolarů, ne korun.

    • ales.smutny

      Ups, opraveno, díky :)

      • jakubc

        Nz. :-) 

  • SalemCZ

    Skate 3 si můžete zahrát na PC díky emulátoru.

    Když jsme u toho Skatu zkoušel někdo tohle? https://store.steampowered.com/app/962730/Skater_XL/

    • Jack1947

      No nejhůř to nevypadá no.

  • NEkromanT

    Scenárista Half-Life 2 a Portalu Eric Wolpaw se vrátil do Valve.

    kartičky potřebujou kvalitnější lore?

    • SalemCZ

      Tak někdo posty co nejsou rozvedený v DOTĚ musí nějak popsat, když už o tom mluvíme jdu si dát partičku

  • Jack1947

    Kingdom Come: Deliverance obdrželo titul za nejsexističtější hru roku 2018, podle VentureBeat jde o "mužnou hru od mužů pro muže", kde ženy existují pouze coby trofeje nebo něčí manželky.

    Aspon něco OBDRželo, i když tohle asi nebude úplně to nejpříjemnější.

  • Jack1947

    Steam ukončil podporu Windows XP a Vista, na těchto systémech už klient vůbec nespustíte.

    FAKT? Já myslel že už se to stalo nějak před lety 😯

  • NEkromanT

    Kingdom Come: Deliverance obdrželo titul za nejsexističtější hru roku 2018, podle VentureBeat jde o "mužnou hru od mužů pro muže", kde ženy existují pouze coby trofeje nebo něčí manželky.

    Američan. Huh.

    • drasta

      Docela by me zajimalo jak moc dobre si ten clovek tu hru pamatuje nebo jestli ji vubec hral.

      • drasta

        Odpovim si sam... https://www.youtube.com/watch?v=LmrR12abWzE

        • Derp_1337

          Green Man Gaming zveřejnil statistiky za rok 2018, nejhranější byl Counter-Strike: Global Offensive.

          lol

          - edit -
          WTF? Ty komentáře fungují nějak divně, tohle jsem vůbec nechtěl citovat.

          • Jack1947

            Nesmíš dát omylem reagovat a pak přidat komentář, musíš nejdříve zpět a přidat komentář opět🙂

        • RaketovyZid

          Ježiš... ty jejich komentáře. *blicí smajlík* *facepalm smajlík* 

  • Tushan

    Pokud by chtěl někdo upgrade na Omnissiah Edici pro warhammer 40k  Mechanicus

    30H9L-IXDWK-KT5YV

  • SalemCZ

    Herec Jack Black si založil herní YouTube kanál, se dvěma neherními videi už stihl nasbírat přes dva miliony odběratelů.

    Tak doufám že si zahraje Brütal Legend 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit