Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kompost

    tak to ma fakt ukludnilo...

  • Sierra117
    Dobré
  • Docik

    Netflixu věřím, zatím vše co jsem od nich viděl bylo super

    • ico.crook

      Já se naopak bojím, že to bude klasicky průmerné, jako většina věcí od Netflixu. Všechno to docela ujde, ale nic není moc dechberoucí...

      • Ilusiveman

        No, nebojím se. V toto mám docela víru. Po shlédnutí Kingdom 2019, dávám Netlifxu další zářez 😎 

        Už tu někdo viděl Kingdom (2019)?



  • KIMCID

    Ony ani ty knihy nejsou pro děti.

  • iSpirit

    Jelikož např. třetí série The Last Kingdom je krvavější(a hlavně lepší) než předchozí od BBC, tak nemám problém jim věřit.

  • Zaho
    Nečekal bych nic odvážnějšího než PG13.
  • LiarForHire

    Myslím že se to Netflixu povede, riziko backlashe je přiliš vysoké, aby si to neohlídali.

  • To je divné. Jsem ty knížky četl a přišli mi dost pro děti. Nevím proč je hraná verze o tolik drsnější.

    • První dvě povídkové knížky, beru, kromě pár povídek (Blaviken), je to hodně pohádkové. Sága od Geraltovi a Ciri určo pro děti není už od začátku :)

      • Nějak jsem čekal, že ostatní lidé, co četli knížky, tu ironii pochopí.

        • Promiň, asi mám krátké vedení, už chápu :).

    • to jsi to asi nepochopil. Jen málokterá fantasy je tak "dospělá", jako zaklínač. 
    • Maxianimal

      Vím, že to v seriálu nebude, ale píšeš o knihách, takže... Tobě přišla část s Milve, Ciri a Bonhartem pro děti?

      • uaxpk

        Tato otázka mě taky napadla.

        • Přesně, části jako Ciri v Houvenaglově areně a spol... Hodně pro děti ;)

    • Derp_1337

      Ty první 2 povídkové knihy byly celkem dost pro děti, ale s postupujícími díly začalo přituhovat, takže to není něco úplně nečekaného.

      Ono to dává celkem smysl, protože autoři si umí spočítat, kdo bude jejich publikum. Velká část čtenářů četla Zaklínače už před mnoha lety, takže dnes už jsou určitě dospělí a pohádka by je tolik nezaujala. Stačí se jenom podívat na Hry o Trůny: HBO vědělo, co mají dát do první série, aby nalákali lidi (hodně krve, nahota, atd.).


      V neposlední řadě je potřeba zamyslet se nad tím, co to vlastně znamená to "o tolik drsnější". Ta hlavní producentka pouze řekla, že "to nebude pro 5 letě děti". To, ale samo o sobě nevylučuje, že to nebude mít rating třeba PG12.

      • JamesFaith

        Silně pochybuji, že by autoři uvažovali takhle, protože Američané se budou soustředit víc na fandom, který vznikl kolem her. Pro ně je Zaklínač něco nového. 

        • Derp_1337

          Proč by tak neuvažovali? Každý chce mít velký úspěch jakou mají Hra o Trůny! Myslíš si, že by ten seriál měl tak velký úspěch, kdyby se zaměřili jenom na fandom (resp. lidi, co četli knížky)?? Rozhodně ne. Ta první série prostě musí nalákat co největší diváckou základnu.

      • Carnage666

        A hlavně v první sérce ještě bylo hodně herců méně placených a byla to pro ně příležitost tak nahota jim nevadila, postupem času už to začali odmítat a HBO jim muselo pochopitleně vyhovět.

        • Derp_1337

          To je normální. Kdyby ti herci s tou nahotou v 1. série nesouhlasili, tak by je ani nezaměstnali.
          Jsou to prostě ústupky tomu, aby přilákali co největší počet diváků. V následujích sériích už toho nebylo moc zapotřebí a postupně ten trend klesal (i když sem tam se občas něco objeví...)

          • SalemCZ

            Když se teď herec nechce svlíknou tak použijí dubla.

    • SalemCZ

      Protože by to asi bez krve třeba nešlo, zkus udělat Blaviken bez krve a Renfri bez sexu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit