Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ

    Disney přiznává, že neumělo dělat dobré hry, prý je spokojené s prací, kterou odvádí EA.

    Ale Lucas uměl tak jste to mohly nechat jim a nedát to jenom EA

    • Tak Lucas neuměl už delší dobu neuměl. Za posledních deset let své existence snad udělali jenom Star Wars The Force Unleashed 1 a 2. Kvalita těch her se rovnala kvalitě EA her. 

      • SalemCZ

        Alespoň je dokázal vidat, když nepočítám 1313, ale EA už stihlo vidat dvě hry za tu dobu a dvě zrušit, nebo kolik už.

        Edit: zapoměl jsem že vlastně EA udělalo ještě jednu mobilní hru a jednu mobilní hru(Galaxy of Heroes) kterou už stihly zrušit  (Rivals)

        • Hanzales

          Nedalo mi to, alespoň jednou si také nezahrát na češtinářku. Není to výtka, ale pouka ;)

          Alespoň je dokázal vydat, když nepočítám 1313. EA stihlo za tu dobu vydat 2 hry a 2 zrušit, nebo kolik.

          Edit: Zapomněl jsem, že EA udělalo vlastně ještě jednu mobilní hru (Galaxy of Heroes) a jinou mobilní hru už stilhi zrušit (Rivals).

          [Vídat´´´´´´´=jednou za čas někoho vidět]    [Zapomíná, ale Zapomněl. MNĚ napsala češtinářka na tabuli, podtrhla a práskla do toho. Do dnes jsem to nezapomněl ;o) ]    [Oni stihli - kluci, případně kluci a holky]   [Ony stihly - jen holky]

          • SalemCZ

            to jsem fakt napsal, jsem d3bil :D

            • Hanzales

              Nejsi, pocitam jsi jen mladsi, jen se uc. Dobry cestin z tebe udelat vyborny mluvci ;)

              Me se taky obcas podari neco zmotat :) 

              • SalemCZ

                Reakce na příspěvek:

                Mladší? to tedy už nevím,29

                • Johnny

                  Reakce na příspěvek:

                  A základkus dodělals? xD

                  • SalemCZ

                    Reakce na příspěvek:

                    jj, v tý pátý třídě mi řekl že to stačí že už mám hotovo :D 

  • dworkin

    Že RDR 2 vyšlo s parodií na HDR a je na PS4 Pro divně rozmazané jsem už několikrát do diskusí psal. V listopadu 2018 R* slibovali patch. Máme začátek února a po patchi ani vidu, ani slechu. To HDR spravit ve smyslu zprovoznit nejde, protože engine hry ho vůbec nepodporuje a tudíž jeho existence v options je jen klamavá reklama. Ale to rozmazání, ať už za něj může checkerboard rendering nebo použitá technika antialiasingu, spravit podle všeho jde. A náprava furt nikde, po takové době... Pomaličku už si říkám, jestli s tím vůbec plánují něco udělat. S dalším problémem RDR 2, tedy input lagem, se dá relativně vypořádat správným nastavením dead zone na ovladači, ale zjistil jsem zajímavý poznatek: Nainstaloval jsme GTA V a už vím, že R* dobré ovládání prostě neumějí, protože je to tam ta samá šílenost jako v RDR 2, akorát nejde spravit skoro vůbec, a to tam udělali speciální patch, který do options přidal nastavení dead zone apod. Jízda jakýmkoliv dopravním prostředkem kromě lodi ;) je pro mě příšernej zážitek. A jako bonbonek ještě při nastavení surround 5.1 nejde zvuk do středového repra, na což si lidi stěžovali už před lety a furt to nefunguje. :D Pohrávám si s myšlenkou na ně prostě podat žalobu a všechny tyhle věci chtít spravit, protože po takovejch letech a milonech patchů tohle prodávat zákazníkům je ostuda.

    • x_ander

      Betu The Division 2 byste podle rad Ubisoftu měli restartovat každé dvě až tři hodiny, abyste se vyhnuli pádům hry.

      :-D

    • radim.zaty

      Na tu žalobu si počkám. Dworkin vs Rockstar :-D

  • MidnighT91

    Může mi některej z místních znalců pomoct s najitím hry? Hrál jsem to asi 4 roky zpátky. Byla to free, realistická, indie, fps, dělaná na source enginu. Hráli jste za policajta co žije ve strašidelném domě, do kterého se po misích vracíte a odhalujete další části zápletky. Pamatuju že v první misi jste museli projít hotelem na střechu, a pak jít naproti do nějaké kancelářské budovy. Popsal bych to jako singlplayer mix mezi Insurgenci a No More Room in Hell. Autor tenkrát říkal že to výjde na 3 epizody ale já to teď zaboha nemůžu najít.  Tehdy jsem to stahoval na ModDB.

    • Vojtzech

      Popisem mi to připomíná Cry of Fear (horor, source engine, původně z modd), ale jestli si pamatuju dobře, hlavní postava nebyla policajt.


      Edit:

      Lukyz: Než jsem to na mobilu nadatloval, předběhl jsi mě :D

    • Lukyz

      Nebylo to Cry of Fear🤔

      • MidnighT91

        Ne Cry of fear je o dost starší, ještě na enginu z hl 1 tohle byl source engine 2 ta první epizoda myslím vyšla zhruba ve stejné době jako původní No More Room In Hell mod. Začli jste v baráku, zazvonil telefon a kapitán vám řekl že se vyskytla situace s rukojmýma a že vás potřebujou. První úkol je projít váš barák pobrat zbraně a krabice s municí a source engine fyzikou je naložit do kufru auta. Další mise je v hotelu plným policajtů, máte vyjít na střechu, tam dostanete sniperku a máte zachránit rukojmí na střeše protější budovy kam to následně jdete vystřílet od terroristů. 

        • MidnighT91

          Tak nakonec se mi to podařilo najít na YT Jmenuje se to Underhell https://www.moddb.com/mods/underhell

          • Jack1947

            Jen škoda že to je tak krátké.

          • Vojtzech

            To vypadá dobře, díky za tip.

            • MidnighT91

              Jo je to pecka, zbraně tam mají neskutečně dobré zvuky a mají pořádnej dopad na nepřátele. Taky je to dost těžké i na nejlehčí obtížnost, protože nepřátelé pracují spolu a snaží se ti dostat do zad když mají možnost. Jen je škoda že to podle všeho autor zabalil a první epizodou to hasne. I tak to ale stojí za tu chvilku parádního zastřílení. Potom napiš svoje dojmy jestli to budeš hrát.

              • Vojtzech

                Reakce na příspěvek:

                Dle "feature showcase" videa to vypadá dost propracovaně, úrovně s s různýma cestama, vykopávání dveří, melee zbraně, lákání nepřátel pomocí zvuků... chlapík si s tím musel dát spoustu práce. Hodně mi to připomíná FEAR.

                Stáhnul jsem si to a určitě to zkusím, až skončím s RE 2 remake. Ale než se tak stane, bude tohle vlákno hluboko v historii diskuse :-D Nepamatuješ si, jak dlouho trvá ta jedna epizoda?

                • MidnighT91

                  Reakce na příspěvek:

                  Sorry já to nikdy nedohrál. Jsem si na to jen vzpoměl a řekl si že to musím napravit. Tak nějak jsem doufal že po 4 letech už budou venku aspoň 2 epizody. Nicméně full playthrough na YT má 9 hodin. Takže podle tvého způsobu projití, je to zhruba jako 2 průměrné CoD kampaně 😉

  • victor

    Dnes jsem si zasedl k Shield TV a všiml si , že Nvidie zpřístupnila několik titulů v GeForce Now zdarma k vlastnictví Shieldu .  

    Co mne však dostalo je to , že díky podpoře Steamu v podstatě na serverech Nvidie jdou zprovoznit i hry z vlastní Steam knihovničky (Zkoušel jsem "nový"  Doom , Dying light , Carmageddon, Grip a Atom Zombie Smasher zdali pojede opravdu vše ... )

    Že by smysluplné využití streamování obsahu  , kdy konečně výkonné PC fyzicky nepotřebujete vlastnit a současně nejste odkázáni na omezenou nabídku předplacené služby  ?  

    Kdyby nic jiného díky betě , tak jsem alespoň na chvilku okusil chuť  budoucnosti ....a ta by se mi docela zamlouvala ;) .  

    • dworkin

      Zprovoznit to sice jde, ale i přes pevné připojení je tam značný input lag. Snažil jsem se to všemožně zlepšit, ale nakonec jsem se vrátil k HDMI přímo z grafiky do receiveru a Steam Big Picture. Štve mě ten kabel navíc, ale je to svižné a nemám při tom nutkání prohodit ovladač televizí. :)

  • Coffin.Corner

    Lunární Nový rok v DCS World 

    • drasta

      *slint*

  • RaketovyZid

    Assassin's Creed Chronicles: China zadarmo do 5. 2. na UPlay.

  • SalemCZ

    Stojí to za těch 20% rozdílu? Steam Vs Epic Store

    • SalemCZ

      + tedy menší prodeje na Epic Storu

    • Still

      Lidem z Koch, ano 🤮

    • dworkin

      Je to začátek. Ale já si Epic Store nepořídím a jen budu sledovat, jak bude reagovat Valve, jestli třeba nesníží procento, které dostává z každého prodeje hry na Steamu. To by mohlo znamenat, že hry na Steamu budou levnější a to by mi vůbec nevadilo. :)

      • Veskoslav
        Znamená to snad, že na Epicu jsou hry levnější? Ne...Jde jenom větší provize vydavatelům.
        • dworkin

          Jinak nové Metro levnější je.

          • Veskoslav
            Ne, Metro fakt není u nás, potažmo v celé EU levnější. Akce platí pouze pro USA, kde Metro stojí 49,99...Takže i tenhle argument padá.
            • dworkin

              Já jsem nepsal o situaci u nás, ale o tom, že už tou cestou někdo jde. Mně zajímá, jak se to vyvine. Teď je to na samém začátku. Ostatně ty jsi to taky nezuzil na situaci v EU, takže mi přijde, že se snažíš oponovat za každou cenu. Což je zbytečný, já se nechci hádat. Já chci mít levnější hry.

        • dworkin

          Zatím. Nabízí se snížit procenta za podmínky snížení ceny hry. To zvýší konkurenceschopnost Steamu,  což zase může přimět  Epic, aby se nějak taky pokusili srazit ceny her... Uvidíme. 

          • SalemCZ

            Cenu ale neurčuje Epic, ale vydavatel. 

            • SalemCZ

              Tak proč by měli snižovat cenu když u epicu jsou kvůli tomu aby vydělali? na Steamu věc bude stát 50 euro-30%=38euro, kdyby na epicu věci stáli 40euro-10=36euro, tak Steam>epic kdyby to bylo podle tvého.

            • dworkin

              No však píšu, že by to musela být dohoda, že Steam sníží odvody, ale úsporu  bude muset vydavatel z části promítnout do ceny hry. 

              • Veskoslav

                Reakce na příspěvek:

                Tak takový sluníčkový svět snad existuje jenom v myslích nevinných dětí...
                • dworkin

                  Reakce na příspěvek:

                  Hele, svůj špatnej den si ventiluj na někom jiným. Já nejsem Jack, abych si to nechal líbit. Pozor.

                  • Veskoslav

                    Reakce na příspěvek:

                    Jak špatný den? Ty tu vidíš jednorožce v herním průmyslu:)

                  • Mart9

                    Reakce na příspěvek:

                    :D Teď se ti ještě pokusí namluvit, že v tomto světě ani nemáš právo na něj reagovat.

  • Veskoslav
    Pro předplatitele PS+ a Xbox Gold na měsíc únor

    PlayStation 4:
    Hitman, For Honor a navíc zvýšení limitu z 10 GB na 100 GB na cloudu

    Xbox One:
    Bloodstained: Curse of the Moon, Super Bomberman R, Assassin’s Creed Rogue a Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy
  • cumpi3

    ahoj, několik nízkorozpočtovek pro steam, o které nemají zájem, ale někomu by mohly udělat radost. Dle hodnocení víceméně dobré hry.

    Yatsumitsu Fists of Wrath: 0VKCA-NA9XA-2MEAD

     Dungetris: NA85A-Q8MFL-BFMGE 

    Story Of the Survivor: QE90T-LG9H8-7LK4R 

    Freedom Defender: Q9HV0-90R9C-FJQCA

    • D3sert

      Díky moc za Dungetris a Freedom Defender!

      • cumpi3

        uz jsem myslel, ze si nikdo nevybere :D

    • cumpi3
      Princess.Loot.Pixel.Again x2: T2RIZ-NFCJW-36IIW
      • Blue.Shark

        Děkuju :) Milá blbůstka na zabití dlouhých chvil :)

  • jindra.veliky

    Hráči na stažení Metra Exodus ze Steamu reagují review bombingem Metra 2033 a Last Light.


    Pc komunita se opet projevuje jakoale decko

    • Veskoslav
      Říká trolí princ, co má profilovku Babiše? Jasně Jindřišku. A jestli ty představuješ výkvět toho konzolového světa, tak je na tom ještě hůře než ten pc svět.
      • jindra.veliky

        libil se ti vic princ harry? 🙂

        • Veskoslav
          No ten je aspoň skutečně princ:) Navíc si tě stejně spojím s ním. Vrať se Harry:)
    • iSpirit

      Chudáci. Hrozný život mají ti PC chudáčci, když jim něco náhodou vyjde i na tu jejich krabičku, tak jim to vyjde na špatném klientu. Pak ještě musí bombardovat staré hry, aby ukázali korporátu, zač je toho loket. 

    • Lukyz

      Zkus se nejdřív naučit psát, děcko 😉

      Já osobně review bombing neuznávám, ale komunita se jednoduše brání prostředky, které má k dispozici, a krom naštvaných mailů a komentářů na soc. sítí moc alternativ nemají.  Navíc si myslím, že to má naprosto minimální nebo spíš nulové dopady na prodeje starších dílů.

      • radim.zaty

        Ale mají a to ten prostředek, který vydavatele zabolí nejvíc: Nekoupit. Jenže to by museli být dospělí lidé se zásadami a né zpovykané děcka. Sam jsem PC hráč (i když mám PS4Pro tak na ni hraju jen exkluzivity) od roku 1996 a je mi zle z toho, kam se komunita PC hráčů ubírá.

        • iSpirit

          Tady vidíme rozdíl mezi Lukyzem a tebou. Nebe a dudy. Děkuji za názor.

        • Lukyz

          A čím to přesně podle tebe je? Já teda vnímám blbce na všech stranách  bez rozdílu věku, národnosti natož platformy na které hrají, ale blbci jsou holt vždy nejvíc slyšet. 

          Taky jdu cestou "nekoupím" ale to je taky dost ošemetná věc. Už několikrát dokázali velký vydavatelský společnosti absolutní nezájem o příčinu -  neprodává se? Tak IP prostě zařízneme nebo počkat, uděláme hru na mobily! (Zdravím EA a C&C)  Podle mě ta komunita zase tak hrozná v globálu není. 

          • radim.zaty

            Hele, nevím. Jasně, že ty největší paka jdou vidět/slyšet nejvíce. 

          • iSpirit

            😂 Ta komunita je naprostá rakovina v současnosti. Cokoliv se PC komunitě nelibí, tak začne bombardovat. RDR2 nevyjde na PC, tak dostane stovky nul na MT. Chuchel dostane jinou barvu, Chuchel dostane bombarding. Metro vyjde na Epic Storu, staré Metro dostane bombarding. Tohle není přece není normální. Pokud tohle nevidíš, tak je mi tě docela líto.

            • Lukyz

              Tobě akorát doporučím trochu sebereflexe, kamaráde. 

      • iSpirit

        pokrytec, pokrytec, pokrytec😉

        • Veskoslav
          iSpirit a Jindra, výkvět konzolového světa prostoduchých lidiček...
          • iSpirit

            Říká chachar s mozkem hrášku.

            • Veskoslav
              Jenom hlupáci můžou neustále ještě rozdělovat na konzole a pc. Většina z nás má obojí. To, že ty máš pidimozeček a neustálou potřebu se navážet do pc komunity, to je naprosto známá věc. A to že pocházím z Ostravy? No a? Bylo fajné dětství. U tebe nejspíš žádné nebylo, což:)
              • iSpirit

                Reakce na příspěvek:

                Nikdo to tady nerozděluje, vzpamatuj se. Tady obhajuješ lidi, co naklikávájí negativní recenze hrám, které si to nezaslouží, jen protože nová hra ze série vyjde na jiné platformě než jsou dané hry. Normální člověk se tomu zasměje, zaklepe si na čelo a řekne si, že to jsou kkti. A co ty? Ty ty dementy ještě obhajuješ a nás nazýváš trolly. Vzpamatuj se sakra práce. Ten člověk nahoře se zachoval jako nechutný pokrytec, proto jsem mu to napsal.

              • jindra.veliky

                Reakce na příspěvek:

                sntim rozdelovanim souhlas, ale zrovna tahle kauza se tyka jen ortodoxnich pc maniaku. To mam v realu taky vypalovat tovarny nejakejch vyrobvu potravin, protoze jsou treba jen v Bille? :D 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit