Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul_cz

    Za mě dobrý výsledky, RDR2 je pro mě nejlepší hra od Witchera 3 a na KCD se chystám až vyjde i poslední DLC a bude to komplet, ale z toho co jsem zatím hrál si to zaslouží.

  • Llour

    Tak v německém gamestaru vyhrálo KCD mezi čtenáři kategorii nejlepší RPG roku. Že by ti Němci taky vlastenčili??? 😯

    • lito
      rpg roku je trošku něco jiného než hra roku, že jo???
      • Paul_cz

        Kingdom Come vyhrálo v německém Gamestaru jak RPG roku, tak HRU roku.

        • misho8723

          Mal si spresniť, že šlo o PC hru roku.. 

        • lito
          To je úspěch. Nákonec má Vávra jen o 224 méně her roku než Skyrim.
          • Paul_cz

            Na to, že je to jeho první RPGčko a většina teamu byli lidi co nikdy nepracovali na hře to je hodně solidní úspěch, ano. Ale na úspěch Bethesdího Fallout 76 to nemá, to je jasný.

      • Llour

        Jenže milá redakce jako důvod, proč vyhrálo KCD RPG roku uvedlo patriotismus. Tak jsem dal příklad, že čtenáři největšího německého herního portálu to dali KCD stejně jako Češi. Ta zapšklost je z toho hrozně cítit.

        • Derp_1337

          Proč zapšklost? Sice to prohlášení o patriotismu bylo možná až moc odvážné, ale určitě se na hlasování projevila třeba nostalgie. Člověk si jen tak nezahraje hry z českého středověkého prostředí.

          A k německým anketám? Němci měla vždycky v oblibě rytířské hry ze Středověku. Žádné velké překvapení.

  • Johnny

    jelikož neco rozhodlo jen par hlasu, zajimalo by mě kolik hlasovalo lidí :D

    • Cajicek

      Pocet hlasujicich by me taky zajimal :)


    • lito
      tipuji tak 10 krát méně než na BW. Tam vyhrálo RDR 2 s 9K, tak tady to nebude ani tisícovka pro KC:D.
      • maly zamysleni nad cisly


        pokud rdr2 ziskalo 9000 hlasu celkove, ale jen 2000 v ramci ps4 a tam dokonce prohral s gow


        to jako 7000 hracu z jinych platforem v hlavni kategorii nezistne pomohlo? 😀 (1000 hlasu mel na xboxu, takze 6000 pc hracu se neudrzelo?)

        9000 nemaj ani vsechny ps4 hry dohromady


        uplne vidim jak femto zalozil 6000 uctu, aby nenechal nic nahode

        • lito
          Až na to hlupáčku, že každé hlasovaní bylo odděleno, takže se to hlupáčku nesčítá. Ale dobrý pokus. Určitě má 9000 tisíc pro RDR2 větší hodnotu než pár hlasů trollů na Games.cz 
          • takze lito je 6001. femtuv ucet? 😀

            • lito
              6002. 6001. jsi přece ty 😉
  • Zyklon

    Proč vlastenectví? To prezentujete jako by první místo vyhrálo vlastenectví, ale to není pravda. Vyhrála to hra - nebude to tím, že ta hra je zkrátka dobrá?

    • lito
      jelikož Games.cz je jediný web na světě, kde čtenářskou volbu vyhrálo KC:D, tak je to jasné  vlastenectví. 
      • a jedina redakce na svete zvolila nejlepsim rpg karetni hru, to je jasna zapsklost


        snad krome jediny svetly vyjimky v podobe d:os2 tu vyhrava rpg roku pokazdy nakej nesmysl


        a letos tomu nasadili korunu, kdy za kazdou cenu nechteli dat prvni kc:d, tak tam radsi dali uplnou ptakovinu

        • Derp_1337

          Tak na Games bohužel redakční hlasování probíhá ve velmi úzkém okruhu 6 lidí, takže není žádným velkým překvapením, že ti lidé mají v některých věcech na hry dost podobný/vyhraněný názor.

          Kdyby redakce počítala i hlasy externistů, tak by ty výsledky byly určitě rozsáhlější.

        • lito
          jedna ze dvou 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit